Zakładanie soczewek kontaktowych - poradnik

Dyskutujemy o sposobach na dobre zdrowie: diecie, aktywności fizycznej, metodach na zachowanie odporności, lekarzach i nie tylko. Dołącz do nas.
Awatar użytkownika
merodi3
Posty: 34
Rejestracja: 22 mar 2019, 14:00

Zakładanie soczewek kontaktowych - poradnik

Post autor: merodi3 »

Cześć! Wczoraj kupiłam swoje pierwsze soczewki i długo potem szukałam w internecie informacji o tym jak je zakładać i o czym pamiętać przy tym. Przejrzałam dużo stron, forum, poradników i spędziłam kilka godzin przed komputerem. Dlatego chciałabym się podzielić z wami wynikami mojego poszukiwania, aby zaoszczędzić co niektórym czas. Tak więc tutaj macie genialny poradnik na temat zakladania soczewek kontaktowych: https://www.szkla.com/poradnik_vademecu ... zewek.html. Mam nadzieję, że się komuś przyda i zaoszczędzi jego czas :)

widzenie trójwymiarowe
Jeśli nie masz zdolności, by wątpić, nie możesz wierzyć.
Awatar użytkownika
adamska
Posty: 19
Rejestracja: 07 cze 2019, 12:30

Re: Zakładanie soczewek kontaktowych - poradnik

Post autor: adamska »

Ja od kilku miesięcy również noszę soczewki. Na początku zakładanie zabierało mi dobrych kilka minut i też przeglądnęłam chyba wszystkie tematy na forum związane z soczewkami, ale o zakładaniu mało piszą. Przeglądnęłam też wiele blogów i jedynie tu https://optiland.pl/pl/blog/Jak-poprawn ... taktowe/34 znalazłam konkretne wskazówki. Teraz już nie mam z tym żadnych problemów.
ODPOWIEDZ