Wady wzroku

Dyskutujemy o sposobach na dobre zdrowie: diecie, aktywności fizycznej, metodach na zachowanie odporności, lekarzach i nie tylko. Dołącz do nas.
Awatar użytkownika
bogdan_kot
Posty: 29
Rejestracja: 25 lut 2020, 14:01

Wady wzroku

Post autor: bogdan_kot »

Witam. Problemy ze wzrokiem mogą pojawić się w każdym wieku i mieć różną postać. Czy interesujecie się zatem zdrowiem swoich oczu? Ja np. regularnie odwiedzam okulistę i często też czytam artykuły tematyczne. Z jednego z nich, zamieszczonego na stronce https://www.acuvue.pl/zdrowie-oczu/zwyr ... mki-zoltej dowiedziałem się o objawach i skutkach AMD czyli zwyrodnieniu plamki żółtej. Jest to dolegliwość pojawiająca się w szczególności u starszych osób, dlatego myślę, że ta wiedza bezpośrednio może się przydać moim rodzicom. Szczerze zachęcam do przeglądania podobnych poradników, bo mogą pomóc Wam odpowiednio wcześnie zareagować na pojawiający się problem.
qóry

Re: Wady wzroku

Post autor: qóry »

Przy wadach polecam laserową korekcje - zabieg mega skuteczny i bezpieczny. Medicare go wykonuje
https://medicare.med.pl/oferta/poradnia-okulistyczna/
_____________________________________________________________________________________________________________
Stasią

Re: Wady wzroku

Post autor: Stasią »

hej a słyszeliście o czymś takim jak stożek rogówki, znajomy wybiera się właśnie na leczenie do tej kliniki https://blikpol.pl/laserowa-korekcja-wzroku dlatego też chciałabym się was zapytać czy ktoś z was może korzystał z ich usług, ewentualnie może polecić coś innego ?
Młedna

Re: Wady wzroku

Post autor: Młedna »

Coraz większe problemy ze wzrokiem i możliwością czytania zmusiły mnie do udania się do okulisty. Wybrałam się w Kaliszu do kliniki okulistycznej Okulus http://www.okulus.com.pl/uslugi-medyczn ... -doroslych , gdyż tak poleciła mi moja znajoma. Zapisano mnie na operację zaćmy, czekałam niedługo, a sam zabieg był bezbolesny i trwał około 15 minut. Po zdjęciu opatrunku poczułam się jak nowo narodzona. Oglądany świat wyszedł zza mgły i stał się kolorowy oraz wyraźny.
ODPOWIEDZ