Uzależnienie od komputera

Dyskutujemy o sposobach na dobre zdrowie: diecie, aktywności fizycznej, metodach na zachowanie odporności, lekarzach i nie tylko. Dołącz do nas.
Awatar użytkownika
Ewelinaa
Posty: 35
Rejestracja: 13 cze 2020, 15:27

Uzależnienie od komputera

Post autor: Ewelinaa »

Cześć, Po Nowym Roku zawitał do mnie sąsiad, który miał problem ze swoim synem. Był do tego stopnia uzależniony od komputera, że odchodził od niego tylko żeby zrobić swoje potrzeby i coś zjeść. Znalazłam dla niego ośrodek dla uzależnionych Forest, który w swojej szerokiej ofercie usług ma także pomoc z uzależnieniem od internetu. Po skończonej terapii, syn sąsiada z internetu korzysta sporadycznie, często pomaga rodzinie w obowiązkach. Terapia to był najlepszy pomysł, od razu pomogło.
Amiruś

Re: Uzależnienie od komputera

Post autor: Amiruś »

W dzisiejszych czasach to praktycznie od wszystkiego można się uzależnić. Dlatego też warto rozważyć jakąś terapię. I tak też między innymi znalazłam ośrodek Mental Relax w którym to znajdziemy terapeutów z doświadczeniem oraz wiedzą. Poza tym tutaj nikogo nie oceniają tylko starają się mu pomóc w walce z danym uzależnieniem. Także według mnie taki pobyt w tym ośrodku to najlepsze co możemy w takiej sytuacji zrobić.
ODPOWIEDZ