Terapia tlenem?

Dyskutujemy o sposobach na dobre zdrowie: diecie, aktywności fizycznej, metodach na zachowanie odporności, lekarzach i nie tylko. Dołącz do nas.
Awatar użytkownika
maksik
Posty: 164
Rejestracja: 03 sty 2020, 15:32

Terapia tlenem?

Post autor: maksik »

Od jakiegoś czasu dość popularna stała się tlenoterapia. Z tego co czytam jest zalecana w przypadku chorób płuc jak i również migreny. Można nawet kupić sprzęt do takiej terapii domowej. Koncentratory Oterapia są nawet mobilne. Czy ktoś z Was ma taką terapię i może podzielić się efektami?
Aśka1987

Re: Terapia tlenem?

Post autor: Aśka1987 »

Na stronie Oterapia jest informacja o tym w jakim leczeniu tlenoterapia może pomóc. O migrenie słyszałam, wiem, że wiele osób chwali. Moja mama miała koncentrator jako wspomagacz przy nowotworze płuc. Jednak tlen jest skuteczny na wiele chorób. Myślę, że warto jednak zapytać o to wszystko lekarza, bo pod jego okiem tlen się przyjmuje.
Bądzina

Re: Terapia tlenem?

Post autor: Bądzina »

Komory tlenowe to to doskonały sposób na dotlenienie organizmu. Niewiele osób zdaje sobie sprawę, że brak tlenu powoduje senność, ospałość czy bóle głowy. Przewlekłe zmęczenie i obniżony nastrój potrafią skutecznie uprzykrzyć życie. A wystarczy dostarczyć organizmowi więcej tlenu i dolegliwości ustąpią. Polecam poczytać artykuł https://normolife.com/czym-jest-normoba ... a-zdrowie/
ODPOWIEDZ