Sposoby na powiększenie piersi?

Dyskutujemy o sposobach na dobre zdrowie: diecie, aktywności fizycznej, metodach na zachowanie odporności, lekarzach i nie tylko. Dołącz do nas.
mamuśka17

Sposoby na powiększenie piersi?

Post autor: mamuśka17 »

Czy znacie jakieś sposoby na powiększenie i ujędrnienie piersi bez konieczności wykonywania zabiegu? Na https://wsibie.edu.pl/ovashape/ dostępny jest artykuł w którym jest wspomniany krem Ovashape, czy ktoś z Was może z niego korzysta i może doradzić, czy jest skuteczny. I czy warto go stosować?
żyrafka

Re: Sposoby na powiększenie piersi?

Post autor: żyrafka »

w Dermed w Katowicach powiekszaja piersi przy uzyciu wlasnej tkanki tluszczowej, przeszczepiaja z innego miejsca na ciele :) bardzo fajna metoda moim zdaniem, daje bardzo naturalny efekt
otherń

Re: Sposoby na powiększenie piersi?

Post autor: otherń »

Przede wszystkim operacja. Sama jestem po powiększeniu piersi, mam implanty. Zdecydowanie polecam chirurga, które tę operację przeprowadził, jest to dr Łątkowski z kliniki w Polanicy-Zdroju. On ma doświadczenie, jest kompetentny i rzetelny. Na konsultacji pomógł mi w wyborze odpowiedniego rozmiaru, bo nie byłam pewna, zabieg wykonał profesjonalnie. Piersi wyglądają naturalnie, szwy ładnie się zagoiły, naprawdę warto skorzystać z jego usług.
ODPOWIEDZ