psycholog dla dzieci

Dyskutujemy o sposobach na dobre zdrowie: diecie, aktywności fizycznej, metodach na zachowanie odporności, lekarzach i nie tylko. Dołącz do nas.
Awatar użytkownika
Lea-91
Posty: 1
Rejestracja: 07 lis 2022, 15:39

psycholog dla dzieci

Post autor: Lea-91 »

Witajcie kochani! Czy znacie kogoś takiego jak psycholog dziecięcy Łódź? Chodzi mi o znalezienie dobrego specjalisty, który umie zajmować się trudną młodzieżą. Wydaje mi się, że powinnam wybrać się z moim synem na terapię, ale przede wszystkim muszę go zapisać przynajmniej na konsultację. Do jakiej poradni powinniśmy się wybrać? Z góry dziękuję wam za rady.
Sławomir

Re: psycholog dla dzieci

Post autor: Sławomir »

Ze swojej strony mogę Wam wszystkim polecić sprawdzić ofertę nowoczesnego i profesjonalnego Mazowieckiego Stowarzyszenia Psychologicznego, które specjalizuje się m.in. w terapia dla dzieci radom . Czy ktoś z Was równiez korzystał z ich usług i może się wypowiedzieć?
Awatar użytkownika
czarna
Posty: 207
Rejestracja: 01 mar 2019, 16:01

Re: psycholog dla dzieci

Post autor: czarna »

Z jakim problemem boryka się wasze dziecko? Jeżeli jest to ADHD, to terapia w http://www.centrum-terapii.pl/adhd/ jest najlepszą decyzją, na jaką możecie się zdecydować. Grono specjalistow będzie wiedzieć jaką terapię zastosować w tym przypadku.
ODPOWIEDZ