psycholog dla dzieci

Dyskutujemy o sposobach na dobre zdrowie: diecie, aktywności fizycznej, metodach na zachowanie odporności, lekarzach i nie tylko. Dołącz do nas.
Awatar użytkownika
Lea-91
Posty: 1
Rejestracja: 07 lis 2022, 15:39

psycholog dla dzieci

Post autor: Lea-91 »

Witajcie kochani! Czy znacie kogoś takiego jak psycholog dziecięcy Łódź? Chodzi mi o znalezienie dobrego specjalisty, który umie zajmować się trudną młodzieżą. Wydaje mi się, że powinnam wybrać się z moim synem na terapię, ale przede wszystkim muszę go zapisać przynajmniej na konsultację. Do jakiej poradni powinniśmy się wybrać? Z góry dziękuję wam za rady.
Sławomir

Re: psycholog dla dzieci

Post autor: Sławomir »

Ze swojej strony mogę Wam wszystkim polecić sprawdzić ofertę nowoczesnego i profesjonalnego Mazowieckiego Stowarzyszenia Psychologicznego, które specjalizuje się m.in. w terapia dla dzieci radom . Czy ktoś z Was równiez korzystał z ich usług i może się wypowiedzieć?
Awatar użytkownika
czarna
Posty: 246
Rejestracja: 01 mar 2019, 16:01

Re: psycholog dla dzieci

Post autor: czarna »

Z jakim problemem boryka się wasze dziecko? Jeżeli jest to ADHD, to terapia w http://www.centrum-terapii.pl/adhd/ jest najlepszą decyzją, na jaką możecie się zdecydować. Grono specjalistow będzie wiedzieć jaką terapię zastosować w tym przypadku.
Awatar użytkownika
ramsaybolton
Posty: 550
Rejestracja: 05 maja 2019, 21:16

Re: psycholog dla dzieci

Post autor: ramsaybolton »

Zauważyłam, że goodlifepsycholog.pl oferuje wysokiej jakości terapię rodzinną i behawioralną w Warszawie. Szczegóły znajdziecie pod tym linkiem: https://goodlifepsycholog.pl/terapia-be ... podejscie/. Znajdziecie tam pomoc oraz skuteczne i sprawdzone formy terapii. Moim zdaniem warto zajrzeć do ich strony internetowej.
silesius

Re: psycholog dla dzieci

Post autor: silesius »

Na stronie https://psychologuj.pl/ można znaleźć oferty psychologów dziecięcych oraz specjalizujących się w pracy z dorosłymi. Opublikowane też tam są ogłoszenia psychoterapeutów z całej Polski, większość specjalistów pracuje online.
chyłka

Re: psycholog dla dzieci

Post autor: chyłka »

Terapia behawioralna jest jedną z najczęściej stosowanych form terapii dla osób z autyzmem. Poprzez strukturalne i systematyczne podejście, terapeuci mogą pomóc jednostkom z autyzmem w nauce umiejętności społecznych, komunikacyjnych i samodzielności. Podejście to może być skuteczne, szczególnie gdy diagnoza autyzmu jest zgodna z rzeczywistymi potrzebami i możliwościami pacjenta, dlatego ważne jest przeprowadzenie profesjonalnej diagnozy autyzmu.
Awatar użytkownika
Dora
Posty: 59
Rejestracja: 07 sty 2019, 15:27

Re: psycholog dla dzieci

Post autor: Dora »

Na pewno pomocy psychologicznej udzieli Tobie poradnia psychologiczna, psychiatryczna Wrocław Empatio: https://psycholog-ms.pl/ . Polecam zajrzeć na ich stronę w wolnej chwili i bliżej zapoznać się z ofertą. Warto wiedzieć, że w obecnych czasach poradnia ta oferuje także usługi online.
ODPOWIEDZ