Prywatny lekarz rodzinny w Katowicach?

Dyskutujemy o sposobach na dobre zdrowie: diecie, aktywności fizycznej, metodach na zachowanie odporności, lekarzach i nie tylko. Dołącz do nas.
Awatar użytkownika
Wiera
Posty: 59
Rejestracja: 29 paź 2019, 11:03

Prywatny lekarz rodzinny w Katowicach?

Post autor: Wiera »

Jest w ogóle taka opcja czy z byle przeziębieniem trzeba stać w kilometrowych kolejkach do przychodni?
Marzycielka z kubkiem kawy
Awatar użytkownika
Poloniusz
Posty: 28
Rejestracja: 19 lis 2019, 17:51

Re: Prywatny lekarz rodzinny w Katowicach?

Post autor: Poloniusz »

Teraz to do rodzinnego nawet się nie dostaniesz, nie ma kolejek tylko wszelkie porady przez telefon załatwiają.... Koszmar :( Ja już od jakiegoś czasu jak potrzebuję coś na drobne dolegliwości np. typu przeziębienie chodzę prywatnie. Wprawdzie muszę zapłacić, ale majątku taka wizyta nie kosztuje, a zaoszczędzony czas i nerwy - bezcenne.

W Katowicach jest prywatny szpital https://holsamed.pl/szpital/ i mają też różne gabinety lekarzy specjalistów, w tym rodzinnych. Radzę ci tam właśnie się leczyć, przynajmniej jest efekt.
Awatar użytkownika
stokrotka
Posty: 92
Rejestracja: 27 lut 2020, 14:05

Re: Prywatny lekarz rodzinny w Katowicach?

Post autor: stokrotka »

A który internista konin jest godny uwagi? Szukam lekarza pierwszego kontaktu, który ma swoją widzę, doświadczenie. Taki, który starannie bada swoich pacjentów, diagnozuje i leczy. Polecicie mi kogoś sprawdzonego?
czarękl2

Re: Prywatny lekarz rodzinny w Ostrołęce?

Post autor: czarękl2 »

Ostatnio spotkałem się z nową placówką lekarza rodzinnego słyszałem ,że ma bardzo dobre opinie. A Lekarz rodzinnny posiada własne USG .Czy ktoś coś wie warto się przepisać? Podobno 2 razy do roku można zmienić lekarza rodzinnego? Dziś trudno o dobrego lekarza więc warto znać opinie innych
ODPOWIEDZ