Pomoc osobie uzależnionej

Dyskutujemy o sposobach na dobre zdrowie: diecie, aktywności fizycznej, metodach na zachowanie odporności, lekarzach i nie tylko. Dołącz do nas.
Jakub32

Pomoc osobie uzależnionej

Post autor: Jakub32 »

Witam wszystkich. Znalazłem się w trudnej sytuacji - mianowicie szukam leczenia dla mojego kolegi, który uzależnił się od alkoholu. Znacie kogoś komu udało się pokonać nałóg? Żona zagroziła, że się z nim rozwiedzie jeśli nie zmieni swojego zachowania. Robił już jedno podejście do rzucenia alkoholu, niestety bezskutecznie. Nie mogę już patrzeć jak marnuje sobie życie. Z dnia na dzień wygląda coraz gorzej. Stan jego zdrowia rzecz jasna też się pogorszył po takiej ilości alkoholu.
Hubert

Re: Pomoc osobie uzależnionej

Post autor: Hubert »

Ja osobiście nie mam osoby w swoim otoczeniu która była uzależniona, natomiast wiele dobrych opinii słyszałem o wszywce. Czytałem też na https://esperalbydgoszcz.pl/esperal-wlo ... nowroclaw/, że sam zabieg jest wyjątkowo szybki i bezbolesny. Sama wszywka alkoholowa jest wszywana za zgodą osoby zainteresowanej. Przed wszyciem leku lekarz sprawdza nie tylko trzeźwość pacjenta, ale również przeprowadza z nim wywiad na podstawie którego stwierdza, czy dana osoba jest świadoma wszystkich konsekwencji wykonania zabiegu.
ODPOWIEDZ