Ortodonta Lublin

Dyskutujemy o sposobach na dobre zdrowie: diecie, aktywności fizycznej, metodach na zachowanie odporności, lekarzach i nie tylko. Dołącz do nas.
Awatar użytkownika
lasend
Posty: 910
Rejestracja: 21 lip 2019, 10:33

Ortodonta Lublin

Post autor: lasend »

Od dłuższego czasu szukasz odpowiedzi jak poradzić sobie z tym problemem ? Mam dla Ciebie wspaniałą informację! Poświęciłem trochę czasu aby dowiedzieć się więcej na ten temat i o to są wyniki moich poszukiwań, kliknij w ten link aby poszerzyć swoją wiedzę. http://www.czupkallo.pl/pl/oferta/ortodoncja,p25807491
Awatar użytkownika
baranek
Posty: 190
Rejestracja: 30 cze 2020, 21:57

Re: Ortodonta Lublin

Post autor: baranek »

W sumie sam wybór właściwego ortodonty jak najbardziej jest niezwykle ważny i muszę przyznać, że ja również od pewnego czasu zacząłem bardziej dbać o moje zęby. Muszę przyznać, że bardzo dobrym specjalistą ortodontą jest lekarz z kliniki https://persdental.pl/ gdzie ja również już zacząłem uczęszczać.
bałtek

Re: Ortodonta Lublin

Post autor: bałtek »

Wydaje mi się, że bardzo dobrych specjalistów od ortopedii szczękowej, znajdziesz tutaj: https://ortodontica.pl/ . Przyjmują pacjentów w każdym wieku. Warto też dodać, że pomagają z zaburzeniami oddychania podczas snu, a także zajmują się wybielaniem zębów. Moim zdaniem warto tam zajrzeć w wolnym czasie.
Awatar użytkownika
kasiakowa06
Posty: 278
Rejestracja: 07 cze 2019, 14:54

Re: Ortodonta Lublin

Post autor: kasiakowa06 »

baranek pisze: ↑10 maja 2021, 16:41 W sumie sam wybór właściwego ortodonty jak najbardziej jest niezwykle ważny i muszę przyznać, że ja również od pewnego czasu zacząłem bardziej dbać o moje zęby. Muszę przyznać, że bardzo dobrym specjalistą ortodontą jest lekarz z kliniki persdental.pl/ gdzie ja również już zacząłem uczęszczać.
Zdecydowanie tak :) Trzeba pamiętać, że taki ortodonta to będzie nasz znajomy na długie miesiące ;) Dlatego polecam przesympatyczną obsługę w https://stomo.pl/leczenie/ortodoncja/

Obrazek
Gołąbek

Re: Ortodonta Lublin

Post autor: Gołąbek »

Samo już uczęszczanie na konsultacje do ortodonty świadczy na pewno o nas, że jesteśmy odpowiedzialni i zależy nam na tym aby nasze uzębienie było w jak najlepszym stanie. Zdecydowanie ja również każdemu mogę polecić doskonałego ortodontę https://persdental.pl/ który dokładnie zadbał o moje zęby.
ODPOWIEDZ