Nutridrinki

Dyskutujemy o sposobach na dobre zdrowie: diecie, aktywności fizycznej, metodach na zachowanie odporności, lekarzach i nie tylko. Dołącz do nas.
Awatar użytkownika
Dacjusz63
Posty: 1
Rejestracja: 05 sty 2022, 11:43

Nutridrinki

Post autor: Dacjusz63 »

Czy możecie mi polecić jakieś sprawdzone nutridrinki? Mam zaplanowaną operacją na przyszły miesiąc i wiem, że przynajmniej tydzień po, w czasie rekonwalescencji będę musiała być na diecie płynnej, dlatego szukam jakiegoś rozwiązania. Chciałabym kupić od razu większą ilość, na cały ten okres, najlepiej z jednego miejsca. Powiedzcie, które są dobre w składzie i przystępnej cenie.
Liska

Re: Nutridrinki

Post autor: Liska »

Moja babcia jest osobą, która właściwie nie wstaje już z łóżka, często też ma problemy z apetytem. Ja kupuję dla niej akurat nutridrinki z DOZu, są różne wersje smakowe, ale też takie pod kątem jednostek chorobowych. Babcia choruje (między innymi) na cukrzycę, więc u niej zdecydowanie najlepiej sprawdzają się nutridrinki Diben. Są w dobrej cenie, mają dobry, zbilansowany skład i babci smakują, a to najważniejsze. Bez problemu może babci zastąpić posiłek, kiedy ten apetyt jest mniejszy.
nensa

Re: Nutridrinki

Post autor: nensa »

czy są tam nutridrinki dla osób mających problemy z wątrobą? Chcialabym się wybrać do DOZ po nutridrinki, dla bliskiej osoby, bo sporo choruje i martwię się że nie dostarcza odpowiednich składników spożywczych w diecie
ODPOWIEDZ