Migrena i leczenie tlenoterapią?

Dyskutujemy o sposobach na dobre zdrowie: diecie, aktywności fizycznej, metodach na zachowanie odporności, lekarzach i nie tylko. Dołącz do nas.
Awatar użytkownika
maksik
Posty: 164
Rejestracja: 03 sty 2020, 15:32

Migrena i leczenie tlenoterapią?

Post autor: maksik »

Czy ktoś może cierpi na migrenę i może stosuję tlenoterapię? Wiem, że jest polecana. Nawet w wielu punktach są komory hiperbaryczne. Ale obecnie korzystanie z nich nie jest do końca bezpieczne, wiec może warto posiadać własny koncentrator. Na 24medyczny.pl można kupić urządzenia do użytku domowego Oterapia. Ale czy taka terapia pomaga?
Awatar użytkownika
Balita
Posty: 74
Rejestracja: 28 mar 2019, 18:18

Re: Migrena i leczenie tlenoterapią?

Post autor: Balita »

U mnie występowały migreny przy żle dobranej antykoncepcji. Jak lekarz zmienił mi na belarę ,którą teraz biorę to wszystko się unormowało i nie mam już problemu z migrenowymi bólami głowy. Zawsze warto najpierw znaleźć przyczynę migreny.
Awatar użytkownika
myszka
Posty: 8
Rejestracja: 16 sty 2020, 13:42

Re: Migrena i leczenie tlenoterapią?

Post autor: myszka »

Nieodtlenienie też może być przyczyną takich bólów. Można zawsze udać się na kilka sesji i zobaczyć. Tlen to lek i na pewno korzystanie z niego powinno być pod okiem lekarza. Faktycznie na oterapia.pl można taki koncentrator kupić, na pewno korzystanie z niego jest łatwiejsze niż chodzenie na sesje.
Awatar użytkownika
Katarzyna78
Posty: 1142
Rejestracja: 19 lip 2019, 11:40

Re: Migrena i leczenie tlenoterapią?

Post autor: Katarzyna78 »

Witam, czy warto korzystac z komory normobarycznej? Z chęcią poznam wasze opinie, ponieważ cierpię na migreny. Czy polecacie korzystanie z terapii tlenowej w takich sytuacjach? https://normolife.com Prosze o wasze opinie.
ODPOWIEDZ