Mały penis u parntera

Dyskutujemy o sposobach na dobre zdrowie: diecie, aktywności fizycznej, metodach na zachowanie odporności, lekarzach i nie tylko. Dołącz do nas.
Awatar użytkownika
kapka
Posty: 160
Rejestracja: 23 sie 2019, 14:34

Re: Mały penis u parntera

Post autor: kapka »

Nie, jeszcze nic te stosowaliśmy. Dla niego to temat tabu, ogromny kompleks - dlatego nie dziwię się, że niechętnie rozmawia o tym.
A co polecasz ze swojej strony?
Awatar użytkownika
czarna
Posty: 246
Rejestracja: 01 mar 2019, 16:01

Re: Mały penis u parntera

Post autor: czarna »

Rozumiem...
Jeśli chcesz pomóc swojemu partnerowi, to sprawdź preparaty dostępne na http://xn--wiat-penilarge-4xc.pl/ W szczególności tabletki o nazwie Penilarge. Cena tego produktu nie jest wygórowana, a co najważniejsze - ten preparat faktycznie jest bardzo skuteczny.
Awatar użytkownika
allan
Posty: 41
Rejestracja: 01 lip 2019, 13:58

Re: Mały penis u parntera

Post autor: allan »

problemy są różne, grunt żeby je rozwiązywać, rozmawiać przede wszystkim;
Awatar użytkownika
ania24
Posty: 24
Rejestracja: 28 lis 2019, 8:43

Re: Mały penis u parntera

Post autor: ania24 »

Na każdy problem jest rada, trzeba tylko rozmawiać ze sobą, być szczerym i tyle. W moim związku jeśli chodzi o zbliżenia też nie było jak powinno. Przyznam, że unikałam seksu, wszystko z obawy przed wpadką. Nie myślałam o przyjemności, a bardziej żeby się nic nie przydarzyło. Problem skutecznie rozwiązała antykoncepcja, a dokładnie belara. Nareszcie wiem co to udany seks, przyjemność ze zbliżeń.
żuk

Re: Mały penis u parntera

Post autor: żuk »

Wcale nie jest tak źle, jeśli się zastosuje w łóżku dilda . One mogą sprawić, że będziemy zdecydowanie lepszymi kochankami, ale też będziemy sobie sprawiać więcej przyjemności. Tak mi się przynajmniej wydaje. Jednak chętnie dowiem się do was też, czego używacie, co waszym zdaniem w sypialni może się jeszcze przydać. Czekam cierpliwie.
ODPOWIEDZ