Lekarz skórny w Łodzi?

Dyskutujemy o sposobach na dobre zdrowie: diecie, aktywności fizycznej, metodach na zachowanie odporności, lekarzach i nie tylko. Dołącz do nas.
Grażyna

Lekarz skórny w Łodzi?

Post autor: Grażyna »

Kogo polecicie z lekarzy specjalizujących się w leczeniu atopowego zapalenia skóry z Łodzi lub gdzieś niedaleko?
Awatar użytkownika
Wiera
Posty: 59
Rejestracja: 29 paź 2019, 11:03

Re: Lekarz skórny w Łodzi?

Post autor: Wiera »

Moja siostra, która ma rocznego bobasa już od paru miesięcy leczy maleństwo właśnie na atopowe zapalenie skóry. Pierwsze zmiany pojawiły się już po 3 miesiącu życia i od razu ruszyła do Dermokliniki na ul. Kościuszki w Łodzi. Mają tam dobrych specjalistów i jest bardzo zadowolona z postępów leczenia.
Może zacznij właśnie od nich https://www.dermoklinika.pl/dermatologi ... enie-skory
Marzycielka z kubkiem kawy
Kryśka

Re: Lekarz skórny w Łodzi?

Post autor: Kryśka »

Jak masz problem ze skórą, to na pewno warto byś udał się do dermatologa. Osobiście mogę Ci polecić zajrzeć na https://mediccentre.pl/specjalisci/leka ... -zakaznych, gdzie możesz się zaopatrzyć w świetny pakiet medyczny lux med, który pozwoli Ci uzyskać dostęp do wielu różnych specjalistów, takich jak dermatolog, czy też lekarz od chorób zakaźnych.

i enclose my cv
ŁucynaŚ

Re: Lekarz skórny w Łodzi?

Post autor: ŁucynaŚ »

Przy AZS używam do pielęgnacji skóry tylko emolientów. Moją zmorą jest ciągłe uczucie swędzenia skóry, które bardzo utrudnia mi funkcjonowanie w dzień i spanie w nocy. Dwa tygodnie temu kupiłam płyn "kojącą kąpiel" z exomega control i widzę, że dział...Dolewam codziennie do wanny. Po kąpieli skóra jest nawilżona i zregenerowana a swędzenie ustępuję...
ODPOWIEDZ