gdzie z dzieckiem na rehabilitację?

Dyskutujemy o sposobach na dobre zdrowie: diecie, aktywności fizycznej, metodach na zachowanie odporności, lekarzach i nie tylko. Dołącz do nas.
Awatar użytkownika
salomon-98
Posty: 1
Rejestracja: 23 cze 2023, 20:35

gdzie z dzieckiem na rehabilitację?

Post autor: salomon-98 »

Siemka forumowicze!
Mieszkam w Szczecinie i szukam dobrego miejsca do rehabilitacji dla dzieci. Wiem, że są tu specjaliści, ale nie wiem, gdzie ich szukać. Czy ktoś może mi polecić jakieś dobre miejsce? Wiem dobrze, że rehabilitacja w Szczecinie dla dzieci jest pewnie oferowana w wielu miejscach, ale wydaje mi się, że bez opinii się nie obejdzie.
Bardzo bym prosił o jakieś wskazówki. Z góry dziękuję za pomoc.
Awatar użytkownika
czarna
Posty: 246
Rejestracja: 01 mar 2019, 16:01

Re: gdzie z dzieckiem na rehabilitację?

Post autor: czarna »

Zdecydowanie powinniście jeszcze dzisiaj zapoznać się z ofertą przygotowaną przez http://rehapro.com.pl To właśnie w tym miejscu możecie liczyć na profesjonalną rehabilitację, dzięki której pozbędziecie się bólu i szybko wrócicie do pełnej sprawności fizycznej.
bonieckaa

Re: gdzie z dzieckiem na rehabilitację?

Post autor: bonieckaa »

Nie myślałam, że spotka mnie coś takiego, ale opisany tutaj https://www.modelmed.pl/chirurgia-reki/ ... upuytrena/ przykurcz Dupuytrena spotkał mnie w związku z urazem. Wcześniej nawet nie wiedziałam, że jest taka choroba. W związku z czym po prostu zastanawiam się, czy nie warto sprawdzić dostępnych metod leczenia w Model Med. Słyszałam, że to naprawdę świetna klinika.
kafar
Posty: 199
Rejestracja: 01 cze 2019, 9:37

Re: gdzie z dzieckiem na rehabilitację?

Post autor: kafar »

Być może w ofercie placówek https://zdrowie.pzu.pl/ uda się znaleźć takie usługi i zapisać na wizytę. Nie trzeba posiadać wykupionego pakietu medycznego, operator realizuje także usługi dla pacjentów nieposiadających pakietów. Wszystkie szczegóły sprawdzicie na stronie bądź dowiecie się telefonicznie kontaktując się pod podanym numerem infolinii 801 405 905. Można dzwonić całą dobę.
ODPOWIEDZ