Gdzie warto zakupić leki?

Dyskutujemy o sposobach na dobre zdrowie: diecie, aktywności fizycznej, metodach na zachowanie odporności, lekarzach i nie tylko. Dołącz do nas.
Awatar użytkownika
Modliszka
Posty: 36
Rejestracja: 18 lut 2019, 14:25

Gdzie warto zakupić leki?

Post autor: Modliszka »

Cześć! Gdzie lubicie kupować leki i suplementy? Osobiście preferują aptekę internetową Apteka-leki.pl. Podoba mi się to, że tak wiele produktów jest w jednym miejscu i są naprawdę dobrej jakości.
Awatar użytkownika
Derry
Posty: 5
Rejestracja: 06 cze 2019, 0:17

Re: Gdzie warto zakupić leki?

Post autor: Derry »

W pełni popieram wypowiedź poprzednika. Jak najbardziej ma on tutaj rację.
Żyje się po to, żeby być szczęśliwym.
Awatar użytkownika
ramsaybolton
Posty: 452
Rejestracja: 05 maja 2019, 21:16

Re: Gdzie warto zakupić leki?

Post autor: ramsaybolton »

Byłam ostatnio u lekarza, konkretniej to skorzystałam z pomocy alergolog starogard , ponieważ dopadła mnie alergia, jak akurat byłam na urlopie u koleżanki. Dostałam receptę i własnie zastanawiam się czy skorzystać z apteki online, czy pójść stacjonarnie do apteki. Co polecacie? A może też macie alergię i zażywacie jakieś ciekawe lekarstwa, po których odczuwacie większą różnice?
Awatar użytkownika
Saloma
Posty: 10
Rejestracja: 23 cze 2019, 11:00

Re: Gdzie warto zakupić leki?

Post autor: Saloma »

My całą rodziną zamawiamy leki, suplementy, zioła na internetowej aptece Doz.pl mają szroki wybór powiedziała bym wszystkiego. Fajne jest to, że bez wychodzenia z domu moge każdą rzecz obejrzeć, zastanowić się poczytać o niej. Jest to dla nas bardo dobre rozwiązanie
Awatar użytkownika
czarna
Posty: 207
Rejestracja: 01 mar 2019, 16:01

Re: Gdzie warto zakupić leki?

Post autor: czarna »

Apteki internetowe to super opcja, żeby kupić tanio niektóre leki. Ja osobiście kupuję w takich miejscach, bo wszystko jest dostępne od ręki. Jedną z lepszych aptek, w których robiłem zakupy jest https://www.e-zikoapteka.pl/ - tak szerokiego asortymentu to naprawdę nie mają nigdze indziej. Sprawdźcie sobie sami i porównajcie ceny.
Awatar użytkownika
Adaceg
Posty: 26
Rejestracja: 20 maja 2019, 18:10

Re: Gdzie warto zakupić leki?

Post autor: Adaceg »

Jeśli chodzi o takie środki jak np. spray odkażający Octenisept można je kupić w bardzo wielu miejscach bez recepty. Polecam mieć go w swojej apteczce, bo jest bardzo przydatny i uniwersalny na wiele problemów zdrowotnych.
ODPOWIEDZ