Filtr do wody, jaki?

Dyskutujemy o sposobach na dobre zdrowie: diecie, aktywności fizycznej, metodach na zachowanie odporności, lekarzach i nie tylko. Dołącz do nas.
Awatar użytkownika
maksik
Posty: 164
Rejestracja: 03 sty 2020, 15:32

Filtr do wody, jaki?

Post autor: maksik »

Na https://filtrosfera.pl/ są dostępne różne filtry do wody. Można zamontować je bezpośrednio do kranu. Lub korzystać z dzbanka z filtrem. Jaki filtr jednak jest najskuteczniejszy? I bezpieczny. Chce mieć pewność, że woda na pewno będzie czysta.
Jagódka

Re: Filtr do wody, jaki?

Post autor: Jagódka »

Ja trochę nie wierzę tym filtrom, szczególnie jeśli ta woda miałaby być dla pracowników, dlatego mamy umowę z tą firmą https://www.kuracjusz.com/produkty-niegazowane na galony i butelki (dla pracowników, którzy wykonują swoje obowiązki poza terenem firmy). Woda jest smaczna, delikatna, nie czuć jej metalem, umowa korzysta, czego chcieć więcej(?).

seledynowe meble
Makówka

Re: Filtr do wody, jaki?

Post autor: Makówka »

Można również zerknąć na stronę http://wodadofirmy.com. Ta firma oferuje dostawy delikatnej w smaku, świeżej wody. Warunki umowy ustalicie wspólnie, na pewno będą dla Was korzystne.
mAańek

Re: Filtr do wody, jaki?

Post autor: mAańek »

Nie wiem, jak można nie wierzyć filtrom :-) Wystarczy zbadać wodę przed i po filtracji...
Ja od wielu lat nie piję wody z butelki, bo właśnie nie wierzę w dobroczynność takiej wody w plastiku.
Oprócz filtra w kuchni, który zamontowałem niedawno, posiadam zmiękczacz wody. Już nie wyobrażam sobie życia bez zmiękczacza w domu - zero kamienia na bateriach, na kabinie prysznicowej, instalacja bezpieczna, żona zachwala skórę po kąpieli :D
A do picia filtr przepływowy, woda bardzo smaczna.
Polecam firmę Ecoperla, bardzo profesjonalne produkty - https://www.ecoperla.pl/
Kaśka

Re: Filtr do wody, jaki?

Post autor: Kaśka »

Ja mam u siebie dzbanek filtrujący Provence z aquaphor i jestem z niego zadowolona. Jest solidny i pojemny a co ważniejsze doskonale oczyszcza wode, nawet z najdrobniejszych zanieczyszczeń:)
ogoreczek

Re: Filtr do wody, jaki?

Post autor: ogoreczek »

Jeśli szukasz sposobu na obniżenie poziomu żelaza i manganu w wodzie pitnej, odżelaziacz wody stanowi rozwiązanie. Jego działanie polega na usuwaniu żelaza i manganu z wody, eliminując nieprzyjemne smaki i zapachy. Zapewni to, że nie będziesz spożywać nadmiaru żelaza i manganu, co może zaszkodzić zdrowiu w dłuższej perspektywie.
ODPOWIEDZ