Ćwiczenia dla seniorów

Dyskutujemy o sposobach na dobre zdrowie: diecie, aktywności fizycznej, metodach na zachowanie odporności, lekarzach i nie tylko. Dołącz do nas.
Awatar użytkownika
Norma1988
Posty: 1
Rejestracja: 06 mar 2020, 7:51

Ćwiczenia dla seniorów

Post autor: Norma1988 »

Hej. Orientujecie się może, czy w którejś krakowskiej poradni są organizowane zajęcia rehabilitacyjne dla seniorów? Chcę zapisać moją mamę na takie zajęcia. Wiadomo, że w jej wieku o różne urazy nie jest trudno.
Awatar użytkownika
Marcela_98
Posty: 1
Rejestracja: 08 gru 2019, 20:24

Re: Ćwiczenia dla seniorów

Post autor: Marcela_98 »

Na rehabilitację po operacji kolana chodziłam do Centrum Rehabilitacji Jedyne Zdrowie. Serdecznie polecam tę poradnię. Przyjmują w niej świetni specjaliści, którzy otaczają każdego pacjenta odpowiednią opieką :)
Awatar użytkownika
Balita
Posty: 75
Rejestracja: 28 mar 2019, 18:18

Re: Ćwiczenia dla seniorów

Post autor: Balita »

Seniorzy maja rózne schorzenia. Więc dobrze aby chodzili na rehabilitację. Bardzo dobrym centrum rehabilitacji jest Kriosonik. Mają tam wykwalifikowana kadrę i bardzo dobry sprzęt. Moja mam tam często korzysta z zabiegów i bardzo sobie chwali.
Awatar użytkownika
Internetowa
Posty: 226
Rejestracja: 11 kwie 2019, 14:28

Re: Ćwiczenia dla seniorów

Post autor: Internetowa »

Warto podjąć się odpowiedniej rehabilitacji, szczególnie jeśli chodzi o schorzenia w starszym wieku Oprócz ćwiczeń dobrze będzie poddać się także magnetoterapii, dzięki czemu szybciej powrócimy do zdrowia. Taki aparat https://www.bardomed.pl/20-aparaty-do-magnetoterapii to niewielki koszt w porównaniu z efektami jakie można dzieki niemu uzyskać : likwidacja bólu mięsni/stawów/kości a także świetnie radzi sobie w przypadku stanów zapalnych czy osteoporozy.

klimatyzacja manualna jak używać
Awatar użytkownika
kasiakowa06
Posty: 278
Rejestracja: 07 cze 2019, 14:54

Re: Ćwiczenia dla seniorów

Post autor: kasiakowa06 »

Norma1988 pisze: ↑07 cze 2020, 11:28 Hej. Orientujecie się może, czy w którejś krakowskiej poradni są organizowane zajęcia rehabilitacyjne dla seniorów? Chcę zapisać moją mamę na takie zajęcia. Wiadomo, że w jej wieku o różne urazy nie jest trudno.
O zdrowie naszych seniorów pięknie dbają w Spondylusie:http://www.spondylus-podologia.pl/uslug ... e-modzeli/

Obrazek
aluś9393

Re: Ćwiczenia dla seniorów

Post autor: aluś9393 »

Zastanawiam się właśnie nad tym, czy bańki chińskie są odpowiednie dla seniorów, bo wiem, że na ich używanie wpływ ma krążenie. Macie jakąś wiedzę w tym temacie? Moja babcia interesuje się takimi bańkami chińskimi i nie wiem, co jej doradzić. Może są jakieś zamiennniki poza tym?
ODPOWIEDZ