Co pić podczas treningu?

Dyskutujemy o sposobach na dobre zdrowie: diecie, aktywności fizycznej, metodach na zachowanie odporności, lekarzach i nie tylko. Dołącz do nas.
Awatar użytkownika
pawica
Posty: 97
Rejestracja: 23 lis 2019, 14:22

Co pić podczas treningu?

Post autor: pawica »

Lepsza woda czy może jakieś izotoniki?
Awatar użytkownika
ignata
Posty: 118
Rejestracja: 29 lis 2019, 10:53

Re: Co pić podczas treningu?

Post autor: ignata »

Zwykle podczas treningu piję wodę, ewentualnie jak jest jest on bardzo intensywny to sięgam po elektrolity, wiadomo że woda i elektrolity to też świetne i sprawdzone sposoby na kaca , w każdym razie ja zawsze mam je pod ręką.
Awatar użytkownika
yennefer
Posty: 56
Rejestracja: 25 lut 2020, 21:41

Re: Co pić podczas treningu?

Post autor: yennefer »

U mnie sprawdza się tylko woda podczas treningu. Zobaczymy z czasem jak zwiększę intensywność. Jak na razie są to moje początki z systematycznymi ćwiczeniami. Mąż sobie zrobił siłownię w garażu i wstawił dla mnie kilka przyrządów. Postawiliśmy też dystrybutor z wodą od Aquamo http://www.aquamo.com.pl/. Bardzo wygodne rozwiązanie. Jak się kończy, to wymieniają ;) Musimy jeszcze zamówić jeden do kuchni.
Awatar użytkownika
zukker
Posty: 130
Rejestracja: 15 lip 2019, 16:39

Re: Co pić podczas treningu?

Post autor: zukker »

Po treningu można pić wodę ale polecam również wodę kokosową https://www.bee.pl/9015-woda-kokosowa. Sama piję jej dość dużo i co najlepsze że coraz więcej moich znajomych również zaczyna ją kupować. Nie wszyscy lubią pić zwykła wodę więc jest to dość fajna alternatywa dla takich osób.
Awatar użytkownika
Katarzyna78
Posty: 1142
Rejestracja: 19 lip 2019, 11:40

Re: Co pić podczas treningu?

Post autor: Katarzyna78 »

Czy pijecie kranówkę? Ja w swoim mieszkaniu bardzo chcialabym ogarniczyc zakup wdy w plastikowych butelkach,wiec stan wód w mieszkaniu jest dla mnie bardzo wazny. https://hamilton.com.pl/ Co sądzicie o tym,aby zająć się tym profesjonalnie? Chętnie poznam wasze opinie.
Awatar użytkownika
paluszek00
Posty: 41
Rejestracja: 16 mar 2020, 9:54

Re: Co pić podczas treningu?

Post autor: paluszek00 »

No kranówki to ja bym nie pił. Ostatnio szukałem wiadomości jak mam ograniczyć picie kawy. I dotarłem do tego artykułu tu https://www.mestetyczna.pl/co-zamiast-k ... ternatywy/ Przekonała mnie do siebie zielona herbata, myślę ze spokojnie mozna ją pić podczaas treningu. Tym bardziej że pobudza do działania i jest pomocna w spaleniu tkanki tłuszczowe
ODPOWIEDZ