Centrum futurum Łódź opinie

Dyskutujemy o sposobach na dobre zdrowie: diecie, aktywności fizycznej, metodach na zachowanie odporności, lekarzach i nie tylko. Dołącz do nas.
Awatar użytkownika
Modliszka
Posty: 36
Rejestracja: 18 lut 2019, 14:25

Centrum futurum Łódź opinie

Post autor: Modliszka »

http://centrum-futurum.pl <-- Serdecznie polecam tę poradnię psychologiczno-pedagogiczną. Pracują tam wykwalifikowani specjaliści, którzy pomagają dzieciom z zespołem Aspergera i autyzmem.
Awatar użytkownika
special
Posty: 56
Rejestracja: 25 cze 2019, 14:46

Re: Centrum futurum Łódź opinie

Post autor: special »

Na pewno takie wsparcie przyda się maluchom i ich rodzicom z fundacji Szlachetny Gest http://szlachetnygest.pl/. Osobiście nie wyobrażam sobie, co muszą czuć, każdego dna walcząc o swoje zdrowie, albo zdrowie dziecka. Mam nadzieję, że każdy maluch dostanie pomoc i przeżyje.
Hoola

Re: Centrum futurum Łódź opinie

Post autor: Hoola »

a co polecicie jeśli chodzi o pomoc dziecku które jest agresywne? najlepiej specjalista z warszawy
Awatar użytkownika
listu
Posty: 166
Rejestracja: 11 mar 2019, 12:01

Re: Centrum futurum Łódź opinie

Post autor: listu »

W Warszawie uważam, że najlepszą opiekę psychologiczną i psychiatryczną mają w https://cbt.pl/poradnie/poradnia-dla-dz ... mlodziezy/ . Ze swoim dzieckiem kilka różnych przychodni odwiedziłam i tutaj uważam, że najlepiej jest prowadzone leczenie. Dostępne są też różnego rodzaju terapie, warsztaty itd. - generalnie znajdziesz tutaj pomoc dla siebie i dziecka, bardzo polecam :)
Awatar użytkownika
kasiakowa06
Posty: 278
Rejestracja: 07 cze 2019, 14:54

Re: Centrum futurum Łódź opinie

Post autor: kasiakowa06 »

Modliszka pisze: ↑09 lip 2019, 10:28 centrum-futurum.pl <-- Serdecznie polecam tę poradnię psychologiczno-pedagogiczną. Pracują tam wykwalifikowani specjaliści, którzy pomagają dzieciom z zespołem Aspergera i autyzmem.
Nasza fundacja kamienica1 pomaga dzieciakom przez zabawę, sport i naukę. Zapraszamy do wspierania naszej działalności: https://kamienica1.pl/

Obrazek
ODPOWIEDZ