Bóle od kręgosłupa?

Dyskutujemy o sposobach na dobre zdrowie: diecie, aktywności fizycznej, metodach na zachowanie odporności, lekarzach i nie tylko. Dołącz do nas.
Awatar użytkownika
zanna79
Posty: 1
Rejestracja: 31 mar 2021, 19:32

Bóle od kręgosłupa?

Post autor: zanna79 »

Witajcie. Czy cierpieliście kiedykolwiek z powodu bólu od kręgosłupa? Myślicie, że naturalne sposoby na ból w klatce piersiowej mogą pomóc? Przyznam szczerze, że obecnie łapię się wszystkich rozwiązań, szukając tego najskuteczniejszego. Co możecie mi poradzić w tej kwestii?
Małgorzatka

Re: Bóle od kręgosłupa?

Post autor: Małgorzatka »

Ze względu na siedzącą pracę czasem pobolewają mnie plecy. Ale poszłam raz na masaż. Pomogło. Drugi raz i znowu pomogło. Postanowiłam że kupię sobie matę masującą Medivon aby móc się masować kiedy chcę a nie kiedy będę wolne terminy u masażysty. Masaż na macie również skuteczny jak u masażysty.
Awatar użytkownika
Balita
Posty: 51
Rejestracja: 28 mar 2019, 18:18

Re: Bóle od kręgosłupa?

Post autor: Balita »

Na bóle kręgosłupa na pewno będzie pomocny olej konopny, jak ktoś szuka sprawdzonego sklepu, to warto zajrzeć sobie na https://www.konopieizdrowie.pl/ tam maja duży wybór, jest to sprawdzony sklep, mnie go poleciła znajoma i już niejednokrotnie u nich kupowałam.
Ulmała

Re: Bóle od kręgosłupa?

Post autor: Ulmała »

Jeśli mamy problem z kręgosłupem to na pewno dobrym rozwiązaniem będzie korzystanie z zabiegów. Jak ktoś z okolic Torunia, to warto sobie zajrzeć do przychodni Nasz Lekarz, tam maja po pierwsze bardzo dobrych specjalistów, można zapisać się na odpowiednią rehabilitację. Z pewnością dobiorą odpowiednie zabiegi. Moja mama sie tam leczy i chodzi własnie na rehabilitację i jest bardzo zadowolona.
Awatar użytkownika
mczay
Posty: 352
Rejestracja: 31 sie 2019, 15:49

Re: Bóle od kręgosłupa?

Post autor: mczay »

Ja jak miałem bóle kręgosłupa też to poszedłem tutaj https://cmp.med.pl/cmp-zoliborz/medycyn ... -zoliborz/ do tej poradni medycznej i tam mnie skierowano do odpowiedniego specjalisty. On zrobił badania i wyszło kilka rzeczy nie tak, teraz jestem na leczeniu.
ODPOWIEDZ