Apteka internetowa

Dyskutujemy o sposobach na dobre zdrowie: diecie, aktywności fizycznej, metodach na zachowanie odporności, lekarzach i nie tylko. Dołącz do nas.
Awatar użytkownika
ramsaybolton
Posty: 549
Rejestracja: 05 maja 2019, 21:16

Apteka internetowa

Post autor: ramsaybolton »

Cześć

Jeżeli chodzi o apteki online to mnie interesuje lek jakim jest Clexane. Jest to roztwór do wstrzykiwań dla osób, które mają problemy z krzepliwością krwi. Słyszałam, że można dostać to w aptece : https://www.apteka-leki.pl/ w dobrej cenie, a lekarz polecił mi poszukać przez internet.Jeśli znacie jeszcze jakieś apteki, w których dostanę ten lek?
Awatar użytkownika
Katarzyna78
Posty: 1142
Rejestracja: 19 lip 2019, 11:40

Re: Apteka internetowa

Post autor: Katarzyna78 »

Co myślicie o receptach i konsultacjach z lekarzami przez internet? Ja sam już kilka razy z nich korzystałem i jestem bardzo zadowolony z usług na stronie internetowej https://onlinerecepta.pl/product/konsul ... ienieniem/, polecam tam zajrzeć. Nie powinno się ryzykować w czasie pandemii i chodzić do szpitali, pamiętajcie aby jak najbardziej dbać o zdrowie swoje i waszej rodziny. Korzystajcie z różnych ułatwień. :)
Awatar użytkownika
maksik
Posty: 164
Rejestracja: 03 sty 2020, 15:32

Re: Apteka internetowa

Post autor: maksik »

W obecnej sytuacji coraz więcej aptek decyduje się na obsługę zamówień online. Ale działają też tylko apteki internetowe jak np. https://www.lek24.pl/. Więc wpisując w wyszukiwarkę mamy naprawdę duży wybór. Ale najlepiej jest przed zamówieniem po prostu sprawdzić ceny. I zamówić tam, gdzie cena jest najkorzystniejsza. Obecnie zakupy przez Internet są po prostu najbezpieczniejsze.
ODPOWIEDZ