antykoncepcja po

Dyskutujemy o sposobach na dobre zdrowie: diecie, aktywności fizycznej, metodach na zachowanie odporności, lekarzach i nie tylko. Dołącz do nas.
gość

antykoncepcja po

Post autor: gość »

Nie dosyć czesto stosuje się tabletkę dzień po a jeszcze teraz jej dostępność jest znacznie ograniczona, dlatego zastaanawiam się gdzie wy się po nią zgłaszacie. Widziałam że tutaj https://zdalnaprzychodnia.pl/tabletka-dzien-po/ można postarać się o taką receptę , któraś z was stosowała tą tabletke?
Awatar użytkownika
kocenka
Posty: 68
Rejestracja: 20 lip 2020, 14:02

Re: antykoncepcja po

Post autor: kocenka »

Ja na szczęście nie muszę takiej antykoncepcji stosować bo przyjmuję tabletki vines, które dokładnie mnie zabezpieczają przed ciążą. Na początku to wiadomo zastanawiałam się jak to będzie, czy będę obolała, zmęczona itp ale jak się okazało czuję się dobrze i zdecydowanie mój organizm na niczym nie ucierpiał. A tylko zyskał :)
Renaśka

Re: antykoncepcja po

Post autor: Renaśka »

Zdecydowanie zawsze lepiej jest stosować antykoncepcję ciągle i mieć pewność ze mamy w pełni zabezpieczenie, dziś jest mnóstwo różnej anty, wystarczy abyśmy poszli do lekarza to nam przepisze odpowiednia https://antykoncepcjanamiare.pl/jak-roz ... koncepcji/ Tylko ważne abyśmy porozmawiali z lekarzem szczerze ,jakie mamy choroby, lekarz musi wiedzieć o nas praktycznie wszystko ,żeby dobra antykoncepcje dobrać.
Korzeń

Re: antykoncepcja po

Post autor: Korzeń »

Renaśka pisze: ↑14 mar 2021, 19:05 Zdecydowanie zawsze lepiej jest stosować antykoncepcję ciągle i mieć pewność ze mamy w pełni zabezpieczenie, dziś jest mnóstwo różnej anty, wystarczy abyśmy poszli do lekarza to nam przepisze odpowiednia https://antykoncepcjanamiare.pl/jak-roz ... koncepcji/ Tylko ważne abyśmy porozmawiali z lekarzem szczerze ,jakie mamy choroby, lekarz musi wiedzieć o nas praktycznie wszystko ,żeby dobra antykoncepcje dobrać.
Gdyby antykoncepcja była nieskuteczna to ciążę legalnie usuniecie w Czechach, tam prawo zezwala na aborcję do 12 tygodnia ciąży, zaraz przy granicy z Polską jest klinika Stonava, do której w razie potrzeby można się udać.
gąska

Re: antykoncepcja po

Post autor: gąska »

Antykoncepcja nie zawodzi jeśli Ty nie popełnisz błędu, zwykle zawodzi czynnik ludzki. Ja stosuję tabletki od dawna i mnie nie zawiodły nigdy ale fakt, stosuję się do zaleceń w ulotce bardzo dokładnie. Poza tym te https://pubmed.ncbi.nlm.nih.gov/10428158/ niezależne badania pokazują że tabletki stosowane w schemacie 24+4 są bardzo skuteczne mimo niskiej dawki hormonów.
ODPOWIEDZ