Antykoncepcja po

Dyskutujemy o sposobach na dobre zdrowie: diecie, aktywności fizycznej, metodach na zachowanie odporności, lekarzach i nie tylko. Dołącz do nas.
Awatar użytkownika
Black
Posty: 46
Rejestracja: 13 sie 2019, 14:10

Antykoncepcja po

Post autor: Black »

Nie dosyć czesto stosuje się tabletkę dzień po a jeszcze teraz jej dostępność jest znacznie ograniczona, dlatego zastaanawiam się gdzie wy się po nią zgłaszacie. Widziałam że tutaj https://zdalnaprzychodnia.pl/tabletka-dzien-po/ można postarać się o taką receptę , któraś z was stosowała tą tabletke?
Awatar użytkownika
zukker
Posty: 130
Rejestracja: 15 lip 2019, 16:39

Re: Antykoncepcja po

Post autor: zukker »

Lepiej się normalnie zabezpieczać niż polegać na antykoncepcji po. Jak sama nazwa mówi to metoda awaryjna, nie można sobie tych tabletek po każdym stosunku ot tak przyjmować. Owszem, dobrze że jest taka możliwość , bo różne rzeczy się zdarzają, ale jeśli chodzi o zabezpieczenie to wystarczy antykoncepcja hormonalna jak np. w moim przypadku pigułki belara i ochrona będzie zachowana
Awatar użytkownika
wakacjowa
Posty: 37
Rejestracja: 08 kwie 2020, 19:35

Re: Antykoncepcja po

Post autor: wakacjowa »

Jak sama nazwa mówi jest to antykoncepcja awaryjna, także tylko i wyłącznie w takich przypadkach należy ją przyjmować. Dla na szczęście chronią tabletki vines, także nie muszę się martwić że coś się mogło złego stać.
Połek

Re: Antykoncepcja po

Post autor: Połek »

Black pisze: ↑20 mar 2020, 17:30 Nie dosyć czesto stosuje się tabletkę dzień po a jeszcze teraz jej dostępność jest znacznie ograniczona, dlatego zastaanawiam się gdzie wy się po nią zgłaszacie. Widziałam że tutaj https://zdalnaprzychodnia.pl/tabletka-dzien-po/ można postarać się o taką receptę , któraś z was stosowała tą tabletke?
Jak coś to 5 kilometrów od granicy w Czechach jest klinika Stonava, tam można zgodnie z czeskim prawem legalnie usunąć ciążę do 12 tygodnia.
ODPOWIEDZ