Perfumy Karl Lagerfeld

To idealne miejsce na rozmowę o kosmetykach, zabiegach spa, pielęgnacji i kolorówce. Lakiery hybrydowe, kremy nawilżające, naturalna pielęgnacja, składy kosmetyków. Sprawdź.
dzięcioł

Perfumy Karl Lagerfeld

Post autor: dzięcioł »

Hej, czy ktoś z Was miał okazję poznać zapachy Karl Lagerfeld ? Dowiedziałem się o tej marce ze strony https://perfumy.pl/firm-pol-1537529479- ... rfeld.html ale ciężko gdziekolwiek-bynajmniej w stacjonarnych drogeriach- znaleźć testery tych perfum. Flakoniki kuszą elegancją a ja rozglądam się właśnie za jakąś oryginalną kompozycją dla siebie. Gustuję a aromatach cytrusowych, drzewnych, bardziej orzeźwiających niżeli słodkich.
ludmiła

Re: Perfumy Karl Lagerfeld

Post autor: ludmiła »

Niestety nie miałam bezpośredniej styczności z tą marką, pewnie dlatego że właśnie w drogeriach trudno natknąć się na perfumy Karl Lagerfeld. Chętnie poznałabym ich zapach, ponieważ lubię zmiany a już ponad rok czasu towarzyszy mi jedna i ta sama kompozycja od Versace. Na daną chwilę szukam podpowiedzi w necie i tak natknęłam się na ranking najładniejszych perfum damskich zamieszczony na stronce https://perfumyagnieszki.pl/perfumy/naj ... -2010-2020 . Wnioskując po opisach mniej więcej połowa propozycji odpowiadałaby moim preferencjom. W rankingu tym niestety wspomniana przez Ciebie marka nie widnieje, pozostając zatem niewiadomą.

hydrografika wanna
ODPOWIEDZ