najlepsze perfumy damskie

To idealne miejsce na rozmowę o kosmetykach, zabiegach spa, pielęgnacji i kolorówce. Lakiery hybrydowe, kremy nawilżające, naturalna pielęgnacja, składy kosmetyków. Sprawdź.
Awatar użytkownika
kunegunda-82
Posty: 1
Rejestracja: 01 gru 2022, 4:53

najlepsze perfumy damskie

Post autor: kunegunda-82 »

Dziewczyny, to do was mam przede wszystkim pytanie :)
Czy macie swoje ulubione perfumy damskie? Przede wszystkim zależy mi na tym, żeby poznać popularne oryginale perfumy od jakichś bardziej znanych marek, na pewno wiecie, o co mi chodzi. Znalazłam kilka sklepów internetowych z ciekawymi produktami, które chętnie bym kupiła. Czemu polecacie się przyjrzeć?
bea.ta

Re: najlepsze perfumy damskie

Post autor: bea.ta »

Witaj. Osobiście cenię sobie trwałość i uniwersalność perfum. Kupuję zazwyczaj takie, które pasują i na co dzień i na szczególne okazje. Stawiam oczywiście na markowe produkty, wiedząc, że są niepowtarzalne i nie wietrzeją po godzinie czasu. Jedną z moich ulubionych jest kompozycja Lancome Hypnose, kobieca, uwodzicielska lecz mimo wszystko bezpretensjonalna. Fajnie odzwierciedla ją opis zamieszczony na stronie https://encyklopediaperfum.pl/perfumy/lancme-hypnse . Dominują w niej aromaty kwiatowe i orientalne, dobrze wywarzone, zwracające uwagę ale nie biorące góry nad każdym innym elementem naszych stylizacji.
ODPOWIEDZ