Jaki zabieg w gabinecie?

To idealne miejsce na rozmowę o kosmetykach, zabiegach spa, pielęgnacji i kolorówce. Lakiery hybrydowe, kremy nawilżające, naturalna pielęgnacja, składy kosmetyków. Sprawdź.
Awatar użytkownika
Lucyna
Posty: 1
Rejestracja: 27 sie 2021, 12:28

Jaki zabieg w gabinecie?

Post autor: Lucyna »

Macie za sobą jaki zabieg w gabinecie medycyny estetycznej Bielsko-Biała? Ja nie miałam jeszcze okazji się wybrać, mimo że już długo to sobie obiecuję. Albo może też trochę się boję, ale zupełnie nie wiem czego, skoro w takich miejscach są sami doświadczeni specjaliści, prawda? Chcecie opowiedzieć mi o swoich wizytach, jak przebiegały? Na pewno mi to pomoże :)
Awatar użytkownika
Dymfna-99
Posty: 1
Rejestracja: 03 sty 2022, 7:20

Re: Jaki zabieg w gabinecie?

Post autor: Dymfna-99 »

Nie wiem o jakim zabiegu myślisz ale jeśli znajdziesz zaufany gabinet, który poleca dużo osób to nie będziesz musiała się zupełnie o nic martwić. Ja od dawna już umawiać się na depilację laserową w Bielsku i zawsze wychodzę stamtąd niesamowicie wypoczęta, a na to też ludzie zwykle zwracają uwagę. Kieruj się opiniami, cenami i to chyba najważniejsze kwestie, przynajmniej według mnie :P
angiska

Re: Jaki zabieg w gabinecie?

Post autor: angiska »

Myślę, że powinniście sprawdzić ICOONE LASER MED 2 https://artederm.pl/oferta/urzadzenia-h ... ser-med-2/ , bo to jest sprzęt najnowszej generacji, prawdopodobnie jedyny taki w Polsce. W Arte Derm stawia się przede wszystkim na szerokie pojęcie estetyki, komfort pacjenta i usługi z jak najlepszej półki. Rodzinna, pełna ciepła atmosfera, to na pewno tu.
Sara212

Re: Jaki zabieg w gabinecie?

Post autor: Sara212 »

Na laserowe usuwanie owłosienia białystok umówicie się do sprawdzonej kosmetyczki, która ma doświadczenie i odpowiedni sprzęt. Moim zdaniem warto zapłacić za taki zabieg i mieć spokój.
Awatar użytkownika
ramsaybolton
Posty: 549
Rejestracja: 05 maja 2019, 21:16

Re: Jaki zabieg w gabinecie?

Post autor: ramsaybolton »

Bez ogródek mówiąc, ostatnio poszukiwałem wiarygodnego źródła do zamawiania specjalistycznego sprzętu dla szpitali. Kolega polecił mi tę firmę: https://www.inmed.pl/oferta/produkty/ss ... zektorowe/ , ponieważ posiadają imponujący wybór takich artykułów. Myślę, że zdecyduję się na zakup kilku rzeczy właśnie stamtąd - dajcie znać, co sądzicie o tej stronie.
Jolaaaa

Re: Jaki zabieg w gabinecie?

Post autor: Jolaaaa »

Dziś mamy naprawde spory wybór, różnych zabiegów. Warto skorzystać ,pod warunkiem, że będzie taki zabieg wykonywał lekarz. Wtedy będzie to bezpieczne. Zabiegi z zakresu medycyny estetycznej oferuje Dr. Wolfinger Clinic. Moja znajoma u nich wykonywała u nich korektę nosa. Efekt super, sa bardzo profesjonalni.
ODPOWIEDZ