Fitolaminacja włosów w salonie Haircut Express

To idealne miejsce na rozmowę o kosmetykach, zabiegach spa, pielęgnacji i kolorówce. Lakiery hybrydowe, kremy nawilżające, naturalna pielęgnacja, składy kosmetyków. Sprawdź.
landa

Fitolaminacja włosów w salonie Haircut Express

Post autor: landa »

Fitolaminacja włosów w salonie Haircut Express.
Farbowanie włosów to zabieg, do którego prędzej czy później ucieka się większość kobiet i dziewcząt. Jednocześnie wszyscy martwią się o zdrowie swoich włosów przy częstym farbowaniu. Rozwiązanie tego problemu nie tak dawno zostało znalezione przez japońskich naukowców. Opracowali technologię fitolaminacji, która pozwala uzyskać pożądany odcień włosów bez najmniejszego uszczerbku dla ich zdrowia. Ponadto fitolaminacja pozwala wzmocnić włosy i ma działanie lecznicze.
Wybierz salony fryzjerskie Haircut Express W Warszawie, jeśli zdecydujesz się zmienić swój styl.
Wraz z fitolaminacją popularne w" Haircut Express " są dziś następujące procedury:
biolaminacja włosów;
bezbarwne laminowanie włosów;
kolorowe laminowanie włosów.
Należy zauważyć, że fitolaminacja wyróżnia się unikalnym naturalnym składem stosowanych środków. Jednocześnie fitolaminacja może być zarówno kolorowa, jak i bezbarwna.
Wszyscy wiedzą, że amoniak i nadtlenek wodoru obecne w farbach do włosów mogą mieć destrukcyjny wpływ na strukturę włosów. Fitolaminacja wykorzystuje technologię farbowania włosów bez amoniaku. Dzięki temu włosy otrzymują jasny, bogaty odcień, a jednocześnie stają się zdrowsze i mocniejsze.
Osiągnięcie tego efektu pozwala na zastosowanie dużej liczby składników bioaktywnych: ekstraktów z soi, protein jedwabiu, wytłoków z nasion słonecznika i pestek winogron.
Fitolaminacja włosów w naszym salonie kosmetycznym Haircut Express.
Jeśli szukasz odpowiedniego salonu kosmetycznego w Warszawie, mamy przyjemność zaoferować swoje usługi.
Do fitolaminacji włosów używamy produktów marki Lebel. To twórcy tej firmy zaprezentowali unikalną formułę luquias do fitolaminacji. Produkty zawierają bogatą paletę odcieni, są wysokiej jakości i pozwalają osiągnąć trwały efekt (od 3 do 8 tygodni).
Między innymi włosy nabiorą dodatkowej objętości i lustrzanego połysku, staną się bardziej elastyczne i posłuszne, zdrowe Na zewnątrz i od wewnątrz.
Główną zaletą tej miękkiej technologii barwienia jest możliwość przeprowadzenia zabiegu natychmiast po prostowaniu włosów lub zwijaniu. Ponadto fitolaminacja jest całkowicie nieszkodliwa i jest dozwolona dla kobiet w ciąży, a także alergików.
Zabieg fitolaminacji włosów Lebel można również zastosować do farbowania siwych włosów. Technologia jest bardzo skuteczna, pozwala pokryć do 95% siwych włosów i zmywa się powoli i równomiernie. W przypadku włosów zbyt osłabionych i zniszczonych zaleca się połączenie fitolaminacji z dodatkowym kompleksem leczenia.
Zadbaj o zdrowie i urodę swoich włosów!