textrapoland.eu opinie

Nie wiesz, na jaki smartfon się zdecydować? Chcesz zmienić komputer, ale nie wiesz, od czego zacząć poszukiwania? Lubisz rozmawiać o nowinkach z dziedziny technologii? Dołącz do nas!
Awatar użytkownika
aver
Posty: 23
Rejestracja: 28 lip 2019, 13:48

textrapoland.eu opinie

Post autor: aver »

Jestem zainteresowana importem drobnicy morskiej, sporo osób polecało firmę http://textrapoland.eu/ - czy możecie coś więcej o niej powiedzieć? Z tego co wiem zajmują się spedycją i transportem, w tym transportem morskim. Mieliście z nimi jakieś doświadczenia?
Awatar użytkownika
aleks1989
Posty: 7
Rejestracja: 01 gru 2019, 17:15

Re: textrapoland.eu opinie

Post autor: aleks1989 »

Jak najbardziej polecam współpracę z Textra Poland. Mają duże doświadczenie, bardzo korzystną ofertę i naprawdę dobre, konkurencyjne ceny za transport. Towar dojeżdża bezpiecznie i na czas, bez uszkodzeń ani opóźnień. Świetnie wywiązują się ze zleceń, polecam.
Awatar użytkownika
Cecyl
Posty: 2
Rejestracja: 12 kwie 2020, 22:00

Re: textrapoland.eu opinie

Post autor: Cecyl »

Najlepsza firma transportowa, z jaką miałem okazję współpracować. Dysponują świetną flotą, więc jestem spokojny o to, że towar dotrze w miejsce docelowe na czas i w idealnym stanie. Plus za kompleksowe podejście i zajęcie się formalnościami związanymi z Intrastat.
Awatar użytkownika
Apoloniusz83
Posty: 22
Rejestracja: 09 lip 2019, 1:56

Re: textrapoland.eu opinie

Post autor: Apoloniusz83 »

Warto wspomnieć że oferują również nowoczesne rozwiązania z zakresu magazynowania. Wszystko jest w pełni zautomatyzowane. Wykorzystują systemy zarządzania, dzięki którym na bieżąco mają podgląd do stanów magazynowych. Firma godna zaufania.

studia niestacjonarne politechnika krakowska
Awatar użytkownika
Zuzanna
Posty: 3
Rejestracja: 14 cze 2019, 22:45

Re: textrapoland.eu opinie

Post autor: Zuzanna »

Firma Textrapoland nie bez powodu otrzymała mnóstwo nagród i wyróżnień. Tworzą bardzo innowacyjne rozwiązania w branży i zawsze stają na wysokości zadania. Super współpraca, polecam.
Awatar użytkownika
Ezechiel93
Posty: 1
Rejestracja: 07 paź 2020, 16:31

Re: textrapoland.eu opinie

Post autor: Ezechiel93 »

Textrapolnad to firma, która działa z powodzeniem nawet w czasach kryzysu. Ze względu na obecną sytuację jestem z nimi w stałym kontakcie i wspólnie staramy się znaleźć najlepsze rozwiązanie. Starają mi się pomóc, nawet jeżeli coś wydaje się niemożliwe. Obsługa klienta oraz realizacja usług na najwyższym poziomie.
Awatar użytkownika
Szymon-75
Posty: 2
Rejestracja: 15 cze 2020, 14:44

Re: textrapoland.eu opinie

Post autor: Szymon-75 »

TextraPoland oferuje najnowocześniejsze rozwiązania z zakresu magazynowania. Dzięki nim wybrałem najbardziej optymalną opcję dla mojego rodzaju działalności. Jestem bardzo zadowolony ze współpracy.

kabel hdmi cena
Staniś

Re: textrapoland.eu opinie

Post autor: Staniś »

Współpracowałem z tą firmą w zakresach: magazynowanie oraz transport. Doskonali fachowcy. Transport dotarł dokładnie o czasie, z magazynowaniem nigdy nie było żadnego problemu, doskonale wywiązują się z umowy. Polecam.
Ślad

Re: textrapoland.eu opinie

Post autor: Ślad »

Dobra współpraca w zakresie spedycji, zawsze bezpiecznie. Wysokie OC spedytora, przewoźnika i ubezpieczenie ładunku. Stały kontakt, tak żeby zawsze być na bieżąco - co jest bardzo cenne. Jestem zadowolony i polecam firmę Textra Poland.

krem pod oczy idealia
Myszeł

Re: textrapoland.eu opinie

Post autor: Myszeł »

Nie da się ukryć, że jest to fachowa i profesjonalna firma. Istnieją na rynku już wiele lat, mają doświadczenie i po prostu znają się na swojej pracy. Współpracujemy na wielu płaszczyznach, jedną z nich jest magazynowanie, zaproponowali nam naprawdę nowoczesne i optymalne rozwiązania, co się chwali. Ceny również na plus.
Jekaś

Re: textrapoland.eu opinie

Post autor: Jekaś »

Do firmy Textra Poland trafiliśmy z polecenia, bo mieliśmy wcześniej wątpliwości co do jakości współpracy z poprzednią tego typu firmą. Teraz wiem, że trafiliśmy do fachowców, na pewno można im zaufać spedycja na najwyższym poziomie, u nich naprawdę nie ma mowy o żadnych pomyłkach.
Awatar użytkownika
aleks1989
Posty: 7
Rejestracja: 01 gru 2019, 17:15

Re: textrapoland.eu opinie

Post autor: aleks1989 »

Też polecam. To na pewno jest firma transportowa, spedycyjna, której można zaufać. Mają własnych przewoźników, zawsze wszystko jest na czas. Zdarza mi się też korzystać z oferty magazynowania u nich.
Weńtia

Re: textrapoland.eu opinie

Post autor: Weńtia »

aver pisze: ↑16 gru 2019, 20:03 Jestem zainteresowana importem drobnicy morskiej, sporo osób polecało firmę http://textrapoland.eu/ - czy możecie coś więcej o niej powiedzieć? Z tego co wiem zajmują się spedycją i transportem, w tym transportem morskim. Mieliście z nimi jakieś doświadczenia?
Mam bardzo dobrą opinię i same pozytywne doświadczenia jeśli chodzi o współpracę z firmą Textra Poland, więc na pewno możesz być spokojny, czy to chodzi o transport morski czy jakikolwiek inny.
Małcin

Re: textrapoland.eu opinie

Post autor: Małcin »

Co ja mogę napisać. Po prostu, jestem zadowolony, od lat, niezmiennie, a współpracujemy z firmą Textra Poland z Poznania na różnych płaszczyznach. Są po prostu firmą, z którą każdy chciałby współpracować. Zarówno transport, jak i spedycja czy magazynowanie, wszystko na najwyższym poziomie.

bramy na pilota
Kłops

Re: textrapoland.eu opinie

Post autor: Kłops »

aver pisze: ↑16 gru 2019, 20:03 Jestem zainteresowana importem drobnicy morskiej, sporo osób polecało firmę http://textrapoland.eu/ - czy możecie coś więcej o niej powiedzieć? Z tego co wiem zajmują się spedycją i transportem, w tym transportem morskim. Mieliście z nimi jakieś doświadczenia?
Tak jak możesz się dowiedzieć już z powyższych opinii. To jest firma, którą można polecać każdemu, bez mrugnięcia okiem. Rzetelni i fachowi. Dobre ceny.
Awatar użytkownika
Petra80
Posty: 1
Rejestracja: 21 maja 2021, 0:32

Re: textrapoland.eu opinie

Post autor: Petra80 »

Jestem zadowolona ze współpracy z tą firmą. Uczciwie i rzetelnie podchodzili do naszej współpracy. Wszystkie jej warunki zostały zachowane. Polecam firmę. Są świetni. Jeśli chodzi o takie działy jak spedycja, magazynowanie nie mają sobie równych.
Łaba

Re: textrapoland.eu opinie

Post autor: Łaba »

To jest naprawdę profesjonalna firma transportowo - spedycyjna. Współpracujemy z Textra Poland od lat. Towar zawsze jest na czas, bez jakichkolwiek uszczerbków. mają bogatą, nowoczesną flotę. Od jakiegoś czasu korzystamy również z ich usługi, jaką jest magazynowanie. Polecam.
Awatar użytkownika
Borzywoj1995
Posty: 1
Rejestracja: 09 maja 2021, 10:22

Re: textrapoland.eu opinie

Post autor: Borzywoj1995 »

Mamy doświadczenie z różnymi firmami spedycyjnymi, współpracowaliśmy na przestrzeni lat z kilkoma, ale dopiero z usług Textra Poland jesteśmy zadowoleni w stu procentach. Mają nowoczesną, świetną flotę. Wszystko zawsze na czas. Plus, że oferują transport drogą lądową, lotniczą i morską.
Iśka

Re: textrapoland.eu opinie

Post autor: Iśka »

Małcin pisze: ↑24 maja 2021, 23:12 Co ja mogę napisać. Po prostu, jestem zadowolony, od lat, niezmiennie, a współpracujemy z firmą Textra Poland z Poznania na różnych płaszczyznach. Są po prostu firmą, z którą każdy chciałby współpracować.
Nie wiem co jeszcze mogę dopisać do powyższych opinii. Moje zdanie na temat firmy Textra Poland jest również bardzo pozytywne. Korzystamy z róznych usług, zarówno spedycja jak i magazynowanie czy transport są na najwyższym poziomie.
Łatni

Re: textrapoland.eu opinie

Post autor: Łatni »

Na pewno firma Textra Poland jest godna polecenia. Jakość usług, obsługa klienta, profesjonalne podejście do tematu i nowoczesna flota - to wszystko sprawia, że to firma, która cieszy się dobrymi opiniami wśród osób i instytucji z nimi współpracującymi. My również oczywiście polecamy. Mamy doświadczenia z różnymi firmami, ale wiem, że magazynowanie tylko u nich.
Kałama

Re: textrapoland.eu opinie

Post autor: Kałama »

A wiecie co dla mnie jest również ważne? Bo to, że Textra Poland jest firmą rzetelną, godną zaufania i pełną profesjonalizmu wiemy wszyscy, co widać po powyższych opiniach. Dla mnie plusem jest też to, że to naprawdę rodzinna firma spedycyjna panuje u nich miła atmosfera.
Monitra

Re: textrapoland.eu opinie

Post autor: Monitra »

Łatni pisze: ↑18 sie 2021, 23:08 Na pewno firma Textra Poland jest godna polecenia. Jakość usług, obsługa klienta, profesjonalne podejście do tematu i nowoczesna flota - to wszystko sprawia, że to firma, która cieszy się dobrymi opiniami wśród osób i instytucji z nimi współpracującymi.
Faktycznie jest to jedna z najlepszych i najbardziej profesjonalnych firm, które oferują takie usługi jak spedycja czy magazynowanie w naszym kraju. Dziękuję Wam za polecenie mi usług firmy Textra Poland.
Awatar użytkownika
Juliusz1978
Posty: 1
Rejestracja: 15 lip 2021, 2:41

Re: textrapoland.eu opinie

Post autor: Juliusz1978 »

Jeśli szukacie firmy, która naprawdę profesjonalnie zajmuje się transportem (również międzynarodowym) i spedycją, to polecam jak najbardziej usługi firmy Textra Poland. Z powodzeniem współpracujemy z nimi już kolejny rok z rzędu i jest to bardzo owocna współpraca. Nigdy nie było żadnych problemów :)
Awatar użytkownika
Leoncja-91
Posty: 1
Rejestracja: 07 lis 2021, 18:57

Re: textrapoland.eu opinie

Post autor: Leoncja-91 »

Z firmą Textra Poland współpracujemy od niedawna, ale mówiąc zupełnie szczerze - jest to naprawdę owocna współpraca. Do tej pory korzystaliśmy z usług mniejszej firmy spedycyjnej, ale w związku z tym, że my rozbudowaliśmy naszą ofertę i weszliśmy również na zagraniczne rynki, zależało nam na współpracy z większą firmą, która oferuje nie tylko usługi spedycyjne, ale też magazynowanie.
Awatar użytkownika
Wit-81
Posty: 1
Rejestracja: 20 wrz 2021, 3:45

Re: textrapoland.eu opinie

Post autor: Wit-81 »

Bardzo cenię sobie współpracę z firmą Textra Poland. Jest to współpraca wieloletnia i bardzo owocna. Nie zamierzam szukać żadnej innej firmy, która zajmowałaby się takimi usługami jak magazynowanie czy spedycja, dlatego, że wiem, że im akurat mogę zaufać naprawdę w stu procentach. Mogę im powierzyć mój towar i wiem, że jest bezpieczny, w dobrych rękach.
Awatar użytkownika
milena73
Posty: 1
Rejestracja: 31 sie 2021, 7:22

Re: textrapoland.eu opinie

Post autor: milena73 »

Nie ukrywam, że my naprawdę długo szukaliśmy sprawdzonej firmy spedycyjnej, z którą będziemy mogli nawiązać współpracę na dłuższy okres i z której będziemy naprawdę zadowoleni. Taka właśnie jest Textra Poland i to jest bardzo dobra współpraca. Transport i spedycja na naprawdę wysokim poziomie, transporty realizowane w oparciu o własnych przewoźników.
Awatar użytkownika
Hieronim
Posty: 1
Rejestracja: 25 mar 2022, 19:27

Re: textrapoland.eu opinie

Post autor: Hieronim »

Cóż mogę tutaj jeszcze dodać. Moim skromnym zdaniem, firma Textra Poland jest jedną z najlepszych tego typu firm na terenie naszego kraju. Jestem w tym biznesie od lat, więc mam już też naprawdę spore doświadczenie, więc wiem o czym mówię. Firma oferuje kompleksowe usługi, spedycja, transport i magazynowanie, ceny mają adekwatne do jakości usług. Polecam.
Awatar użytkownika
apollina-86
Posty: 1
Rejestracja: 04 lis 2021, 23:48

Re: textrapoland.eu opinie

Post autor: apollina-86 »

Ja powiem naprawdę krótko. Żałuję tylko, że Textra Poland, to nie jest pierwsza firma tego typu, z którą mieliśmy okazję współpracować, bo pewnie w tym momencie bylibyśmy też w nieco innym miejscu, podejrzewam, że zdecydowanie dalej. No ale jak to się mówi, lepiej późno niż wcale. Uważam, że ich usługi są na naprawdę najwyższym poziomie. Polecam ich magazynowanie.
Awatar użytkownika
kasandra-80
Posty: 1
Rejestracja: 18 lut 2022, 20:38

Re: textrapoland.eu opinie

Post autor: kasandra-80 »

A ja przede wszystkim dziękuję Wam za polecenie tej firmy spedycyjnej. Jakiś czas temu, zawiedzona usługami innej firmy szukałam takiej, która będzie mogła ogarnąć u nas kilka rzeczy, takich jak spedycja, magazynowanie, ale też transport. Polecono mi właśnie firmę Textra Poland i ogromnie się cieszymy, że postawiliśmy na ich usługi - naprawdę wszystko na najwyższym poziomie.
Awatar użytkownika
otniel-95
Posty: 1
Rejestracja: 16 maja 2022, 11:42

Re: textrapoland.eu opinie

Post autor: otniel-95 »

Powiem Wam tak, niezależnie od tego, czy interesuje Was transport wodny, lądowy, czy transport lotniczy, to firma Textra Poland, to jest to zdecydowanie najlepszy adres. Pełen profesjonalizm, dobre ceny. Jestem bardzo zadowolony ze współpracy. Jest to firma spedycyjna z tradycjami i naprawdę możecie im powierzyć swoje towary ze spokojem. Dobry wybór.
Awatar użytkownika
Weronika_82
Posty: 1
Rejestracja: 28 lut 2022, 23:09

Re: textrapoland.eu opinie

Post autor: Weronika_82 »

Mam spore doświadczenie w tym temacie więc mogę powiedzieć Wam z czystym sumieniem, że jest to jedna z lepszych firm, zajmujących się szeroką pojętą logistyką w naszym kraju. My korzystamy od jakiegoś czasu oczywiście z transportu i spedycji, ale rewelacyjnie, że dodatkowo oferują również magazynowanie - bardzo nam się to przydaje, polecam, jak najbardziej.
Awatar użytkownika
Fortunat83
Posty: 1
Rejestracja: 18 kwie 2022, 23:52

Re: textrapoland.eu opinie

Post autor: Fortunat83 »

To naprawdę bardzo się chwali, że w dzisiejszych czasach, które są naprawdę trudne właściwie dla każdej gałęzi przemysłu, nadal można liczyć na tak profesjonalne usługi firm spedycyjnych. Zresztą, co ja mówię, firma Textra Poland, to nie tylko firma spedycyjna, my korzystamy również u nich z takiej opcji jak magazynowanie przesyłek. Polecam, oczywiście.

adapter z usb na hdmi
Awatar użytkownika
apolinary_63
Posty: 1
Rejestracja: 22 cze 2022, 12:44

Re: textrapoland.eu opinie

Post autor: apolinary_63 »

Jeśli chodzi o transport, spedycję czy logistykę, to szczerze polecam Wam współpracę z firmą Textrapoland. Są bardzo kompetentni, słowni, rzeczowi. Żadnych problemów. Nie jestem w stanie nawet na nich ponarzekać, bo naprawdę wszystko zawsze było w porządku. Możecie im zaufać w takich tematach, ode mnie mają naprawdę wielkiego plusa. Są świetni i nie ukrywają tego :)
Awatar użytkownika
Joachim
Posty: 1
Rejestracja: 14 maja 2022, 23:55

Re: textrapoland.eu opinie

Post autor: Joachim »

W temacie magazynowanie, nie wyobrażam sobie lepszej współpracy niż tą, którą od dłuższego czasu mam z firmą Textrapoland. Są naprawdę doskonale przygotowani, do świadczenia tego typu usług. Mają doświadczenie, wiedzę i ogarniają wszystko logistycznie. Szczerze powiedziawszy, nie spodziewałem się, że tak długo potrwa nasza współpraca. Ale jest naprawdę doskonale.
Awatar użytkownika
Kastor1968
Posty: 1
Rejestracja: 17 wrz 2022, 12:42

Re: textrapoland.eu opinie

Post autor: Kastor1968 »

Słuchajcie, nie ma się co zastanawiać, wystarczy spojrzeć chociażby na liczbę pozytywnych komentarzy, które znajdują się tylko w tym wątku. A przecież opinie na temat tej firmy są w różnych miejscach. To, co ja mogę jeszcze dodać, to fakt, że my współpracujemy z http://textrapoland.eu na różnych płaszczyznach i z każdej oczywiście pełne zadowolenie.
Awatar użytkownika
prokop-98
Posty: 1
Rejestracja: 25 wrz 2022, 3:48

Re: textrapoland.eu opinie

Post autor: prokop-98 »

Chciałbym się streścić w mojej opinii, dlatego, że moim zdaniem naprawdę wystarczyłoby napisać krótko, dzieląc się swoją opinią na temat tej firmy spedycyjnej. Dla mnie Textra Poland była pierwszym wyborem, kiedy szukałem firmy, która zajęłaby się dla nas taką usługą jak spedycja dlatego, że zanim podjąłem współpracę wiele osób mi właśnie ich polecało.
Awatar użytkownika
Grazyna1984
Posty: 1
Rejestracja: 18 lis 2022, 18:17

Re: textrapoland.eu opinie

Post autor: Grazyna1984 »

Podpisuję się pod powyższymi, pozytywnymi opiniami na temat firmy logistycznej Textra Poland, współpracujemy z nimi już kolejny rok i jest to naprawdę bardzo owocna, udana współpraca. Chwalimy sobie jakość ich usług, ze względu na wykonywaną przez nas pracę korzystamy nie tylko z usług transportu, ale też magazynowania. Polecam Wam http://textrapoland.eu
Awatar użytkownika
olaf1989
Posty: 1
Rejestracja: 09 paź 2022, 21:29

Re: textrapoland.eu opinie

Post autor: olaf1989 »

Chyba wszystko zostało już powiedziane, a raczej napisane powyżej :) Z firmą Textra Poland współpracujemy z powodzeniem kolejny rok i cieszę się, że udało się znaleźć firmę, która będzie zajmować się nie tylko usługami spedycyjnymi, ale też magazynowymi czy logistycznymi. Dlatego, jeśli zastanawiacie się nad którąś z tych usług, to polecam Wam, nie tylko magazynowanie.
Awatar użytkownika
Dobrosław_95
Posty: 1
Rejestracja: 10 gru 2022, 6:57

Re: textrapoland.eu opinie

Post autor: Dobrosław_95 »

No jeśli interesują Państwa takie usługi jak transport, spedycja czy magazynowanie, to firma Textra Poland zdecydowanie jest godna polecenia. Wydaje mi się, że nie ma sensu szukać innej firmy, ze względu na to, że oni zajmują się tymi usługami naprawdę fachowo i profesjonalnie. Dodatkowo, w jednym miejscu macie Państwo kompleksowo zorganizowaną usługę.
ODPOWIEDZ