Przemysł

Nie wiesz, na jaki smartfon się zdecydować? Chcesz zmienić komputer, ale nie wiesz, od czego zacząć poszukiwania? Lubisz rozmawiać o nowinkach z dziedziny technologii? Dołącz do nas!
remiń

Przemysł

Post autor: remiń »

Pracujemy przede wszystkim na maszynach do obróbki CNC. Wszystkie kupiliśmy u producenta, importera i dystrybutora maszyn CNC – KF-Domena https://kf-domena.com.pl/kat/176/o-firmie z Katowic. Ich oferta jest szeroka, mamy obrabiarki, które sami wyprodukowali i sprawują się świetnie, do tego zajęli się u nas automatyka przemysłową, technologiami, itp. Kompleksowo podeszli do zadania, wykonali kawał dobrej roboty w atrakcyjnej cenie. To firma godna polecenia.
żeś

Re: Przemysł

Post autor: żeś »

Maszyny są ważne, ale sama hala przemysłowa również. My, w celu obniżenia kosztów postawiliśmy na kupno namiotowej hali przemysłowej płyt warstwowych od firmy KMB Hale Namiotowe spod Warszawy, tu możecie sobie zobaczyć, o czym mówię: https://www.halenamiotowe.pl/hale-przemyslowe . Hala jest solidna, wytrzymałam, dobrze nam się sprawdza, ta firma gwarantuje profesjonalny montaż, wykonany w terminie. Z ich pracownikami można się dogadać, maja indywidualne podejście do klienta, polecam.
OIŃ

Re: Przemysł

Post autor: OIŃ »

To ja wspomnę o czymś, bez czego nasza praca byłaby bardzo trudna, a są to wagi przemysłowe. My w tego typu produkty zaopatrzyliśmy się w firmie AXIS https://www.axis.pl/k-wagi-przemyszowe-69.html#text z Gdańska. Posiadamy od nich wagę najazdową ze stali nierdzewnej, która działa bardzo precyzyjnie, nic się z nią nie dzieje pomimo upływu czasu, drugą jest waga paletowa, która też jest nierdzewna i spisuje się bardzo dobrze.
stań.kos

Re: Przemysł

Post autor: stań.kos »

My prowadzimy produkcję różnego rodzaju materiałów oraz spoin. W naszej branży liczy się jakość przede wszystkim. Nasze produkty przechodzą przez szereg badań, przeprowadza je zawsze firma Staltest Pomorze z Gdańska https://www.staltest.pl/oferta/badania-nieniszczace-ndt . Takie badania mają szereg etapów, wywieramy badania nieniszczące, bo wnoszą one wiele informacji o danym produkcie. Te firmę oczywiście polecam, to specjaliści w swojej dziedzinie.
kręc

Re: Przemysł

Post autor: kręc »

My przede wszystkim pracujemy na wtryskarkach. Każda z tych maszyn musi być utrzymana w odpowiednim stanie, dlatego regularnie są one serwisowane. Tym zadaniem zajmuje się firma Sigma https://www.sigmaklimczak.com/serwis-wtryskarek z Daszewa. Ich oferta w pełni nam odpowiada, ceny mają dobre, no i znają się na maszynach, które serwisują. Spisują się bardzo dobrze, można się z nimi dogadać co do terminów, itp.
minń

Re: Przemysł

Post autor: minń »

Jeżeli macie u siebie podajniki czy taśmociągi, to wiecie jak zużywają się rolki przemysłowe. My kiedyś kupowaliśmy byle jakie, ale później okryliśmy takie, które nie zużywają się szybko i działają niezawodnie. Są to produkty firmy Mewaa z Sukowa https://www.mewaa.pl/content/2-Produkty . Oprócz wysokiej jakości, wyróżniają się też konkurencyjnymi cenami, opłaca się je kupić i ich używać, polecam.
oszż

Re: Przemysł

Post autor: oszż »

Jak już mówimy o przemyśle i maszynach, to trzeba wspomnieć o chemii przemysłowej, bez niej żywotność naszych maszyn będzie o wiele krótsza. Sami kupujemy tego typu środki, między innymi do smarowania, od dystrybutora MDD POLSKA z Warszawy https://mddpolska.com.pl/smarowanie.html. Zaczęliśmy korzystać z ich środków jeszcze w tamtym roku i naprawdę dobrze nam działają, dlatego uważam, że warto jest się w nie zaopatrzyć.
AKSż

Re: Przemysł

Post autor: AKSż »

W naszej pracy niezwykle ważne są ciągłe pomiary drgań. W systemy do ciągłego monitorowania drgań i wibracji zaopatrzyliśmy się w firmie MBJ electronics https://mbj.com.pl/produkty/mierniki-drgan/ z Krakowa. Produkty tam dostępne, w tym urządzenia kontrolujące, są wysokiej jakości i sprawdzają się nam niezawodnie. Są one dostępne w atrakcyjnych cenach, kupno takich systemów to dobra inwestycja.
pół

Re: Przemysł

Post autor: pół »

W naszym przypadku bardzo ważna jest hydraulika siłowa. Hydraulikę zaprojektowała nam firma Hydromet z Bytomia na Śląsku http://www.hydromet.pl/#oferta . Oni także zajęli się budową zaprojektowanych maszyn. Spisali się bardzo dobrze, zadanie to nie było łatwe, ale oni posiadają doświadczonych i kompetentnych fachowców. Zdecydowanie ich polecam, wszystko dopasowali do naszych potrzeb.
mysł

Re: Przemysł

Post autor: mysł »

W przypadku usług wtrysku, warto zwrócić się do firmy Hubeny http://hubeny.com.pl/oferta/wtryskownia/ z Klonowa Dolnego, która jest producentem elementów z tworzyw sztucznych. Ich oferta nas zachęciła i tak skorzystaliśmy z ich usług, nie zawiedliśmy się na nich. Ich wyroby z form wtryskowych sprawdzają nam się doskonale, to wysokiej jakości produkty, oni nam je zaprojektowali, zajęli się ich wykonawstwem, polecam.
mkamień

Re: Przemysł

Post autor: mkamień »

U nas mechaniką projektową profesjonalnie i w dobrej cenie zajęli się specjaliści z firmy DM Engineering z Bydgoszczy https://www.dm-engineering.pl/oferta . Zlecenie zrealizowali w ustalonym wcześniej terminie, są kompetentni i mają duże doświadczenie, korzystają z nowoczesnych technik, dzięki czemu są jeszcze bardziej precyzyjni. Warto jest skorzystać z ich usług, opłaca się to, jest to firma godna polecenia.
rosś

Re: Przemysł

Post autor: rosś »

OIŃ pisze: ↑19 mar 2021, 13:52 To ja wspomnę o czymś, bez czego nasza praca byłaby bardzo trudna, a są to wagi przemysłowe.
Wagi przemysłowe muszą też działać poprawnie i być precyzyjne. My korzystamy w naszej pracy z wag samochodowych, w które zaopatrzyliśmy się w firmie BIELSKIE WAGI https://www.bielskiewagi.pl/oferta/wagi-samochodowe z Żywca. To firma z szeroką gamą usług, dostępne są tam wysokiej jakości produkty, nasze wagi działają niezawodnie, bardzo dobrze trafiliśmy, polecam ich serdecznie.
gieźs

Re: Przemysł

Post autor: gieźs »

W naszym przypadku automatyką przemysłową, projektowaniem, budową maszyn i wszystkim z tym związanym, zajęli się specjaliści z firmy Automation Robotics Machines https://arm-robotics.pl/integrator-auto ... emyslowej/ z Chorzowa. Jak trafiliśmy na ich ofertę w necie, to wiedzieliśmy, ze to strzał w dziesiątkę. Oni mają rozbudowaną ofertę, oferują kompleks usług, a zawsze jest lepiej jak jedna firma zintegruje te wszystkie systemy, no i ich innowacyjne rozwiązania sprawdzają nam się znakomicie.
łysq

Re: Przemysł

Post autor: łysq »

U nas niezbędne są instalacje pneumatyczne, to one odpowiadają za przygotowanie, produkcję, transport oraz odebranie sprężonego powietrza, co w naszej branży jest niezwykle potrzebne. Nimi zajęła się firma AirService-Install https://airservice-install.pl/budowa-in ... atycznych/ z Warszawy. To dobrzy specjaliści, mają praktyczne doświadczenie w tej dziedzinie, wykonali projekt, który później wcielili w życie. Instalacje działają tak jak powinny, a my dzięki nim mamy duże oszczędności, polecam.
Awatar użytkownika
Katarzyna78
Posty: 1142
Rejestracja: 19 lip 2019, 11:40

Re: Przemysł

Post autor: Katarzyna78 »

Witam,co sądzicie o tym,aby pomoc osobom zza granicy szukac pracy w Polsce? Myslicie,ze dobrym pomyslem jest poszukiwanie przez agencje pracy? https://atlaswork.pl/uslugi/rekrutacja- ... -z-ukrainy Czy uwazacie,ze to dobry pomysl? Pomagaliscie kiedys szukac pracy swoim znajomym? Chętnie dowiem się więcej.
łoł

Re: Przemysł

Post autor: łoł »

Ja mieszkam w domu :) nie lubię mieszkać w bloku, jednak mieszkanie w domu ma swoje minusy, jak cos się psuje to musze robić na własną rękę a nie administracja. Np teraz będzie trzeba wymienić bramę wjazdową, będę musiała wysłać zapytanie o ofertę tutaj http://ciecielaser.pl/ciecie-laserowe-blach/ Moja znajoma mi poleciła tą firmę, podobno wykonują swoje zlecenia z profesjonalizmem.
Przemuś

Re: Przemysł

Post autor: Przemuś »

W zakładzie przemysłowym zużywa się wiele gumowych elementów, które mają istotny wpływ na funkcjonowanie i produkcję. Dlatego mogę polecić dobrego producenta wyrobów gumowych, który wykonuje uczelki na zamówienie, a także szereg wyrobów gumowych. Dzięki tej firmie można zdobyć nawet bardzo rzadko spotykaną uszczelkę do różnych urządzeń i maszyn.
Awatar użytkownika
fiolka99
Posty: 321
Rejestracja: 29 mar 2019, 17:55

Re: Przemysł

Post autor: fiolka99 »

Metoda SMED pozwala na optymalizację produkcji na jak najwyższym poziomie. Dzięki temu masz możliwość dalszego działania i funkcjonowania w sferze działań przemysłowych, ale przy niższych kosztach. Jeśli temat ten wydaje Ci się ciekawy i rozwojowy zarazem, zajrzyj koniecznie na stronę https://entra-group.eu/oferta/model-by- ... -lean-wcm/ gdzie trafisz na wszelkie potrzebne informacje w tym obszarze.
pojką

Re: Przemysł

Post autor: pojką »

Nie wiem jakim zakresem przemysłu się zajmujecie, ale może przyda wam się https://ataszek.pl/87-kleje-anaerobowe , namiar na takie sklepy. Zdaje sobie sprawę z tego, że każdy z nas szuka oszczędności, stąd moje wieczne poszukiwanie sklepu, który spełni wymagania cenowe jak i asortymentowe.
Awatar użytkownika
kasjopeja
Posty: 115
Rejestracja: 21 sty 2020, 10:53

Re: Przemysł

Post autor: kasjopeja »

Jesli chodzi o przemysł, to czesto jest tak, ze jedna firma podejmuje scisłą wspolpracę z inną firmą. Tak było z nami. W trakcie prac okazało sie, ze trzeba bedzie ogarnac jeszcze wymiane ogromnych szyb bo były uszkodzone, bardzo pomogla nam w tym firma https://glasslift.pl/uslugi/ , od tego czasu w tego rodzaju przypadkach zawsze korzystamy z ich usług
qóry

Re: Przemysł

Post autor: qóry »

Ze względu na trudną sytuacje na rynku - mamy coraz większe problemy z łańcuchem dostaw oraz z dostępnością elementów w biznesie przemysłowym. Odpowiedni dostawca potrafi teraz zdecydować o przyszłości biznesu, o jego istnieniu. Jeśli jesteś właścicielem biznesu, w którym jest wykorzystujesz dysze powietrzne lub dysze innego rodzaju koniecznie sprawdź ofertę https://www.dyszeprzemyslowe.pl/dysze-powietrzne
stratsssśś

Re: Przemysł

Post autor: stratsssśś »

Pracujemy w przemyśle, ale produkujemy tkaniny. Jest to dość skomplikowany proces, w którym używane są różne środki chemiczne, nie należy zapomnieć także o środkach do zmiękczania tkanin. Chodzi o to, by się one nie elektryzowały, a dzięki temu były lepszej jakości. Środki do tego potrzebne kupujemy od sprawdzonej firmy - ANVIRO https://www.anviro.eu/oferta/srodki-ant ... ostatyczne z Łodzi. Oni mają środki antyelektrostatyczne dobrej jakości w przystępnych cenach, które faktycznie dobrze działają.
Baśka

Re: Przemysł

Post autor: Baśka »

A tak mnie zastanawia czy korzystacie z takich urządzeń jak roboty przemysłowe ? Ja tak i uważam, że to naprawdę fajne ułatwienie przy ciężkiej pracy. Niedawno miałam pewien problem i szukałam kogoś kto będzie w stanie mi go rozwiązać. Z pomocą przyszedł mi serwis https://www.panrobot.com/ i nie żałuje, że tam trafiłam.
łabądko

Re: Przemysł

Post autor: łabądko »

Aby przemysł odpowiednio funkcjonował to potrzebuje sprawnych i nowoczesnych rozwiązań jak np. systemy światłowodowe, elektrotechniczne, specjalistyczne oświetlenie i wiele innych. Wszystko to znaleźć można w ofercie producenta https://www.teknosystem.com.pl/

ika domofony
Jeż

Re: Przemysł

Post autor: Jeż »

W każdym przemyśle , produkcji automatyka przyda się na pewno. Wiele teraz nowoczesnych technik opiera się właśnie na automatyce przemysłowej. Widziałam wiele ciekawych propozycji na https://www.teknomatik.pl i wydaje mi się, że zawsze można o takie korzyści technologiczne właśnie zapytać fachowców. Rozwój różnych form w firmie to podstawa sukcesu i zadowolenie klientów.
Mełł

Re: Przemysł

Post autor: Mełł »

Ktoś już wyżej wspominał o badaniach nieniszczących. To rzeczywiście dobra sprawa w sytuacji, gdy trzeba przetestować produkcję. My w tej kwestii korzystaliśmy z usług firmy Stude https://stude.pl/badania-nieniszczace-ndt i jesteśmy bardzo zadowoleni z tej współpracy. Wszystko dokładnie sprawdzone i wychwycone nieprawidłowości. Pomogło nam to usprawnić pracę.
kolo12łał

Re: Przemysł

Post autor: kolo12łał »

Praktycznie każdy zakład przemysłowy ma dziś systemy automatyki budnkowej. Kompletne ich wyposażenie, możliwości sterowania i działania uzyskamy dzięki modułom ze sklepu VCX https://vcx.com.pl/kategoria/silnikowe/ . Znajdziemy tam dosłownie wszystko, firmy instalacyjne często korzystają z tego typu sklepów. Tutaj mamy naprawdę dobrą dostępność a w razie potrzeby fachowe doradztwo.
jowiś9555

Re: Przemysł

Post autor: jowiś9555 »

Jeśli interesuje Was tematyka związana z przemysłem, automatyką itd., to koniecznie powinniście zerknąć sobie na taką propozycję, jak podcast Balluff, który jest do Twojej dyspozycji na stronie https://innovatingautomation.pl/podcast-balluff/ . Osobiście uważam, że jak najbardziej warto zerknąć, aby skorzystać sobie z ciekawych informacji.
Awatar użytkownika
Katarzyna78
Posty: 1142
Rejestracja: 19 lip 2019, 11:40

Re: Przemysł

Post autor: Katarzyna78 »

Prowadząc firmę w branży automatyki przemysłowej trzeba nie zapominać, że technologia często się zmienia i stare komponenty, stają się po prostu bezwartościowe. Dlatego polecam śledzić bloga firmy Shemeck, gdzie specjaliście dzielą się swoją wiedzą.
https://www.shemeck.pl/236-napedy.
kórtka

Re: Przemysł

Post autor: kórtka »

Na terenie naszej hali przemysłowej zagościły pompy centralnego smarowania. Zaproponowane przez https://gacol.pl/pompy-centralnego-smarowania.html okazały się inwestycją doskonałą. Postawiliśmy na te ręcznie dźwigniowe, które są najlepsze w użytkowaniu. Koniecznie rozejrzyjcie się za ich ofertą!
pestoś5544

Re: Przemysł

Post autor: pestoś5544 »

W przemyśle rzeczywiście najistotniejszą rolę odgrywają maszyny, urządzenia, całe linie produkcyjne i komputery. Człowiek ma coraz mniej pracy, głównie sterowaniem się zajmuje, a cała reszta jest zautomatyzowana. Jestem pod wrażeniem jak wszechstronne i zaawansowane są enkodery inkrementalne , czyli czujniki przemieszczenia. Można je znaleźć praktycznie w całym sektorze elektroniki. Nie tylko w przemyśle, ale także w sprzęcie komputerowym (dyski twarde, wentylatory, drukarki) czy pojazdach gdzie enkodery dokonują pomiarów prędkości obrotowej silnika spalinowego oraz regulują ją.
Awatar użytkownika
lasend
Posty: 910
Rejestracja: 21 lip 2019, 10:33

Re: Przemysł

Post autor: lasend »

Od dłuższego czasu szukasz odpowiedzi jak poradzić sobie z tym problemem ? Otóż mam dla Ciebie wspaniałą informację! Poświęciłem trochę swojego cennego czasu aby dowiedzieć się więcej na ten temat i o to są wyniki moich poszukiwań : https://czujniki.com.pl
Awatar użytkownika
Katarzyna78
Posty: 1142
Rejestracja: 19 lip 2019, 11:40

Re: Przemysł

Post autor: Katarzyna78 »

ROBOT WSPÓŁPRACUJĄCY HCR-12A
Robot o udźwigu 12 kg i zasięgu 1300 mm dedykowany do przenoszenia ciężkich elementów, załadunku i rozładunku. Szczególnie przydatny przy paletyzacji gdzie wymagany jest duży zasięg działania i duży udźwig. HCR-12A doskonale się sprawdza w ciężkich aplikacjach jak spawania, polerowanie i malowanie. Zasięg robota może zostać wydłużony o dodatkowe 300 mm przy zmniejszeniu udźwigu do 10 kg.
Więcej informacji znajdziecie tutaj: https://corobotics.pl/przemyslowy-robot ... 65/hcr-12/. Pozdrawiam.
Jakub

Re: Przemysł

Post autor: Jakub »

Jeśli zajmujecie się firmami produkcyjnymi to może dla was być ważny ten adres https://stmech.eu/kontakt/ Ta firma min ma ofertę części do skrawarek, maszyn znakujących czy materiałów ściernych. Ma też w swojej ofercie urządzenia przemysłowe,które spraawdzają się w firmach produkcyjnych. Warto się zapoznać z tymi propozycjami.
Dośka

Re: Przemysł

Post autor: Dośka »

Kiedy tak naprawdę chodzi o sam przemysł to moim zdaniem na pewno należy zdecydować się na to, aby wybrać wysokiej jakości urządzenia do naszej firmy. Ja od siebie mogę każdemu polecić maszyny przemysłowe z firmy https://www.zemat.com/pl i najbardziej zgrzewarki wysokiej częstotliwości.
JędrzekRys

Re: Przemysł

Post autor: JędrzekRys »

Jeżeli będziecie szukali konkretnej pomocy w zakresie zachowania wysokiej wydajności linii produkcyjnej i niskiej awaryjności to tutaj zdecydowanie mogę polecić Wam do sprawdzenia również firmę https://www.cwst.pl/aktualnosci/umacnanie-metali.html w przypadku których będziecie mogli liczyć na wysoki standard i terminowość realizacji m.in jeśli chodzi o umacnianie metali. To ich obróbka plastyczna wykonywana na zimno, metodą cieplną lub cieplno-plastyczną, która powoduje przekształcenie struktury materiału. Natomiast w efekcie zmieniają się właściwości mechaniczne metali. Zdecydowanie warto sprawdzić, bo co do standardów trudno mieć zastrzeżenia.
maszł

Re: Przemysł

Post autor: maszł »

Jeżeli chodzi o maszyny, jakich używamy u siebie w pracy, to jedną z takich, które najlepiej nam się sprawdzają, jest szlifierka do szlifowania rur okrągłych, owalnych oraz eliptycznych, profili od producenta Mewaa https://www.mewaa.pl/content/9-szlifierka-orbitalna z Sukowa. Mamy ją już od jakiegoś czasu i one jest niezawodna, dokładna, doskonale nadaje się do obróbki elementów prostych jak i również zagiętych, polecam.
dońn

Re: Przemysł

Post autor: dońn »

Jeżeli chodzi o maszyny przemysłowe, takie pomiarowe, to mamy już sprawdzone produkty. Aparaturę pomiarową do mierzenia ciśnienia, temperatury, czy na przykład do zmierzenia poziomu cieczy, kupiliśmy od firmy ZACH METALCHEM https://www.metalchem.pl/kontakt.html z Gliwic. Ich oferta jest rozbudowana, mają korzystne ceny, są rzetelni pod każdym względem. Szczerze ich produkty polecam, bo są niezawodne, dobrze skalibrowane.
Sławomir

Re: Przemysł

Post autor: Sławomir »

Bezpośredniego importera części oryginalnych oraz zamiennych do pomp oraz silników hydraulicznych do znanych producentów znajdziecie w ofercie na stronie https://hydromotor.pl/silniki-hydrauliczne/ . Korzystam bardzo często z ich oferty, poniewaz cenię sobie jakość w rozsądnej cenie.
qwap

Re: Przemysł

Post autor: qwap »

W przemyśle pracujemy już około 15 lat, obecnie jesteśmy po modernizacji, bo już był na to najwyższy czas. Zmienialiśmy urządzenia, usprawniliśmy produkcję, ale także zamontowaliśmy nowe urządzenia filtrowentylacyjne, które działają bardzo dobrze. Na początku byliśmy zszokowani zmianą, oczywiście na plus, a teraz po prostu cieszymy się z dobrych warunków pracy. Te urządzenia do filtrowentylacji kupiliśmy od producenta Klimawent S.A https://klimawent.com.pl/oferta/urzadze ... odpylacze/ z Gdyni. Ich sprzęt odpylający jest nowoczesny, idealnie dopasowany do naszego zapotrzebowania, działa świetnie. Cenowo zakup wyszedł korzystnie, polecam.
Jacek77

Re: Przemysł

Post autor: Jacek77 »

Warto pomyśleć o odpylaczach które pomocą rurociągów umożliwiają zaciąg zanieczyszczeń w miejscu wykonywanej pracy. Mogą być wyposażone w zaawansowane automatyczne sterowanie takie jak np. falownik dzięki któremu spełnią najwyższe techniczne wymagania oraz z punktu kodeksu BHP są bardzo bezpieczne. Myślę że warto zastanowić się nad takim rozwiązaniem u Siebie w zakładzie - szczególnie produkcyjnym :)
___________________________
Kabiny systemowe Pbmsystem.eu
Awatar użytkownika
Govii
Posty: 97
Rejestracja: 03 kwie 2019, 20:56

Re: Przemysł

Post autor: Govii »

W firmach zajmujących się przemysłem często potrzebny jest wyspecjalizowany sprzęt do zadań specjalnych. Jednym z takich urządzeń jest ładowarka teleskopowa https://tsl-biznes.pl/wokol-branzy/lado ... rzadzeniu/ . Ładowarki dobrze sprawdzają się tam, gdzie istnieje konieczność przewiezienia ciężkich ładunków a także takich o nietypowych rozmiarach. Ładowarka dzięki wymiennym elementom może zamienić się w żurawia, dźwig, ciągnik czy wózek widłowy terenowy.
okim

Re: Przemysł

Post autor: okim »

Zajmujemy się produkcją mebli i ogólną obróbką drewna związaną z nią. Bez odpowiednich urządzeń filtracyjnych byłoby ciężko, je nabyliśmy u producenta Filtrowent International https://www.filtrowent.com.pl/odpylacze ... -typu-odp/ To odpylacze typu ODP, które wykorzystujemy do odpylania trocin, pyłów, czy wiórów, służą nam świetnie. Jesteśmy z nich zadowoleni, zakup okazał się być opłacalny pod każdym względem. Pracownicy świadczą profesjonalne doradztwo i to oni pomogli nam dobrać urządzenia do naszego zapotrzebowania.
malutka

Re: Przemysł

Post autor: malutka »

Natomiast tutaj https://smart-sort.pl/uslugi-sortowania.html możecie zapoznać się całkiem dobrą ofertą na usługi takie, jak separowanie/ oczyszczanie produktów sypkich. Dzięki temu zwiększycie jakość waszych produktów i zyskacie większe zadowolenie klientów. Także warto pomyśleć nad ich ofertą.
Minia7

Re: Przemysł

Post autor: Minia7 »

Branża przemysłowa, szczególnie jeśli chodzi o dział metalurgiczny, potrzebuje sprzętu, który od samego początku do końca sprosta wszelkim wymaganiom, a także wytrzyma różnego rodzaju pracę na wiele godzin. Polecam zatem https://polwelt.pl/oferta/pily-tarczowe ... ur-profili gdzie trafisz na produkty takie jak automat tnący do rur, który zdecydowanie ułatwi Twoją pracę.
Awatar użytkownika
kasiunia
Posty: 71
Rejestracja: 13 mar 2019, 17:46

Re: Przemysł

Post autor: kasiunia »

Dobrze wiemy ,że przemysł oczekuje konkretów, konkretnych informacji, w tym często odpowiednich badań. Tylko wysoko zaawansowane urządzenia mogą takie informacje przygotować i przedstawić. Często sprawa dotyczy analiz próbek , albo konieczność przeanalizowania nieznanych substancji, co więcej potrzeba dotyczy analizy w terenie. Do takich zadań specjalnych idealnie nadaje się ręczny spektrometr ramana , który może przeanalizować substancje bez konieczności ich niszczenia. To ważna cecha.
herraa

Re: Przemysł

Post autor: herraa »

Z tego co ja zauważyłam, to często są potrzebne kleje cyjanoakrylowe i różne inne. Dlatego warto byłoby w tym kierunku zapoznać się z ofertami Ataszek. Tam macie szeroki wybór w poszczególnych klejach i innych produktach łączeniowych.
Awatar użytkownika
czarna
Posty: 237
Rejestracja: 01 mar 2019, 16:01

Re: Przemysł

Post autor: czarna »

A co sądzicie na temat oferty producenta https://letgroup.pl/ ? Od dłuższego czasu szukam dobrej jakości sprzętu przemysłowego. Ta oferta jako jedna z nielicznych mnie zainteresowała. Dajcie znać, co sądzicie.
ODPOWIEDZ