Gdzie wynająć skaner i drukarkę?

Nie wiesz, na jaki smartfon się zdecydować? Chcesz zmienić komputer, ale nie wiesz, od czego zacząć poszukiwania? Lubisz rozmawiać o nowinkach z dziedziny technologii? Dołącz do nas!
Awatar użytkownika
irmina-73
Posty: 6
Rejestracja: 10 cze 2019, 6:08

Gdzie wynająć skaner i drukarkę?

Post autor: irmina-73 »

Hej! Otwieram biuro rachunkowe w okolicach Płocka i poszukuję skanera oraz drukarki pod dzierżawę. Znacie może firmy, które udostępniają sprzęt tego typu? 

lumia 625 oprogramowanie
Awatar użytkownika
Matylda1987
Posty: 5
Rejestracja: 02 kwie 2019, 6:45

Re: Gdzie wynająć skaner i drukarkę?

Post autor: Matylda1987 »

A znasz Copi – flex? To jedna z lepiej wyposażonych firm w okolicach Płocka. Na pewno podpowiedzą Ci tam jaki skaner i drukarkę wybrać.
Awatar użytkownika
Brzydkie_kaczątko
Posty: 8
Rejestracja: 18 lip 2019, 15:04

Re: Gdzie wynająć skaner i drukarkę?

Post autor: Brzydkie_kaczątko »

Zdecydowanie warto skorzystać z oferty Copi -Flex. Mają naprawdę szeroką ofertę różnych sprzętów – na pewno pomogą Ci dobrać idealny dla Ciebie. 
Awatar użytkownika
Rapsodia
Posty: 126
Rejestracja: 15 sty 2019, 18:10

Re: Gdzie wynająć skaner i drukarkę?

Post autor: Rapsodia »

Nie miałam nigdy potrzeby, żeby wynajmować drukarkę, ponieważ wystarczała mi zawsze ta, którą mam. Jeśli natomiast chodzi o tusz hp 301 , to przydałoby się kupić nowy. Tylko jeszcze nie wiem, czy decydować się nadal na oryginalny, czy też spróbować jakichś zamienników. Mam trochę obawy, bo nie wiem, czy na papierze nie zostaną jakieś smugi. Chociaż ci, co ich używają, to twierdzą, że są bardzo dobrej jakości.
Sara212

Re: Gdzie wynająć skaner i drukarkę?

Post autor: Sara212 »

Koniecznie sprawdź na stronę skaner 3d tam macie oferty na drukarki i skanery oraz inne profesjonalne sprzęty od poleskich producentów. Może tam znajdziecie ofertę, która was zainteresuje i której szukacie. Ja ich polecam bo to sprawdzona i rzetelna firma.
ODPOWIEDZ