Dodatki do okien

Nie wiesz, na jaki smartfon się zdecydować? Chcesz zmienić komputer, ale nie wiesz, od czego zacząć poszukiwania? Lubisz rozmawiać o nowinkach z dziedziny technologii? Dołącz do nas!
Awatar użytkownika
polina
Posty: 172
Rejestracja: 17 maja 2019, 22:36

Dodatki do okien

Post autor: polina »

Cześć,
Mam takie pytanie aktualnie wybieramy okna. Nie zdecydowaliśmy się jeszcze na jakiego producenta padnie wybór. Chciałam się Was spytać na co zwrócić uwagę, jakie dodatki warto dołożyć do okien. Słyszałam o czymś co zatrzaskuje okna bodajże balkonowe. Czy to jest według Was użyteczne? Jakie macie doświadczenia w ogóle z firmami sprzedającymi okna?
Awatar użytkownika
yerba
Posty: 161
Rejestracja: 22 maja 2019, 12:14

Re: Dodatki do okien

Post autor: yerba »

Cześć Polina,
Ja zamawiałam okna z firmy Oknoplast 2 lata temu. Zdecydowaliśmy się na prosty design i konkretnie wybraliśmy okna Koncept. Pytasz jednak o dodatki już odpowiadam. My mamy te zatrzaski w oknach balkonowych - w Oknoplaście nazywają się Win Click i bardzo polecam. Win Clicki są bardzo ładne, wyglądają jak ozdoba do okna. Mamy też klamki w tym samym odcieniu i szprosy w oknach. Szprosty to takie kratki. Moim zdaniem bardzo eleganckie ;) My zdecydowaliśmy się na szprosty wewnątrz szyb, ale można je też nakleić. Jestem bardzo zadowolona z naszych okien, są ładne i spełniają swoje funkcje w 100%. Czujemy, że izolacja jest na wysokim poziomie. Jak masz jeszcze jakieś pytania to pisz :)
Awatar użytkownika
baranek
Posty: 189
Rejestracja: 30 cze 2020, 21:57

Re: Dodatki do okien

Post autor: baranek »

Na pewno jeśli chodzi o same dodatki to jednymi z ważniejszych jest wykonanie izolacji. Na ten moment ja bardzo zachwalam sobie sznury neoprenowe https://powerrubber.com/kat/sznur-gumow ... eoprenowe/ i muszę powiedzieć, że faktycznie są one bardzo dobrym rozwiązaniem.
ODPOWIEDZ