Najlepszy monitoring

Lubisz piłkę nożną? Możesz polecić najlepszy sklep z artykułami sportowymi? Wiesz, jaka powinna być idealna odzież sportowa? Podziel się swoją wiedzą i dyskutuj o swoich zainteresowaniach!
Awatar użytkownika
Adela_76
Posty: 11
Rejestracja: 07 kwie 2019, 5:52

Najlepszy monitoring

Post autor: Adela_76 »

Robię rekonesans w systemach monitoringu. Zastanawiam się jaką instalację wybrać i jak bardzo rozbudowaną. Czy macie jakieś doświadczenie w tej dziedzinie?
Awatar użytkownika
Celestyn_85
Posty: 2
Rejestracja: 01 lis 2019, 1:19

Re: Najlepszy monitoring

Post autor: Celestyn_85 »

To zależy w sumie do jakiego budynku potrzebujesz monitoring. Ja współpracuję z Saipp Security, wykonali instalację monitoringu i w moim domu, i w firmie. Bardzo profesjonalnie i w korzystnej cenie.
Awatar użytkownika
Otro
Posty: 4
Rejestracja: 09 lip 2020, 22:29

Re: Najlepszy monitoring

Post autor: Otro »

Nie znam się na temacie, ale chetnie poczytam
Awatar użytkownika
emi8201
Posty: 107
Rejestracja: 10 gru 2019, 11:57

Re: Najlepszy monitoring

Post autor: emi8201 »

Też poszukuję.
tyńj

Re: Najlepszy monitoring

Post autor: tyńj »

My mamy alarmy, ochronę obiektową, no i monitoring wizyjny. To jest bardzo dobre rozwiązanie, które doskonale nam się sprawdza. Zdecydowaliśmy się na nie w zeszłym roku, wizję lokalną zapewnia nam agencja ochrony BEST SECURITY http://best-security.pl/wizja-lokalna-obiektu/ z Warszawy. To fachowcy, którzy mają doświadczenie i odpowiednie kompetencje, wykonują kawał dobrej roboty w korzystnej cenie, polecam.

bramy jednoskrzydłowe
dario ń

Re: Najlepszy monitoring

Post autor: dario ń »

U nas sprawdza się monitoring, którym zajęła się agencja ochrony GOT https://ochrona-got.pl/ochrona-elektron ... instalacje z Warszawy. Od nich mamy całą instalację kamer CCTV, zajęli się również instalacja systemów alarmowych i kontroli dostępu. Wszystko to w dobrej cenie, na bardzo korzystnych warunkach. To doświadczeni specjaliści, którzy znają się na wykonywanej pracy, szczerze ich polecam.
Jankes

Re: Najlepszy monitoring

Post autor: Jankes »

Dla osób, które chcą zainwestować w wysokiej jakości system monitoringu, kamery IP tubowe to świetny wybór. Są one nie tylko wytrzymałe, ale również oferują doskonałą jakość obrazu. Serdecznie polecam zapoznać się z ofertą dostępną pod adresem https://infomech.pl/sklep/868-kamery-ip-tubowe gdzie znajdziecie szeroki wybór takich kamer w konkurencyjnych cenach.
ODPOWIEDZ