Dobre restauracje Warszawa

Sposoby na spędzanie czasu wolnego - zakupy, koncerty, kursy. Zajrzyj, na pewno znajdziesz coś interesującego dla siebie!
Awatar użytkownika
Leka-96
Posty: 1
Rejestracja: 21 cze 2020, 21:14

Dobre restauracje Warszawa

Post autor: Leka-96 »

Hej wszystkim :) Chciałabym zabrać chłopaka na jakąś dobrą kolację, ale nie mogę się zdecydować na konkretne miejsce. Gdzie w Warszawie zjemy smaczną pizzę lub cos podobnego w przystępnej cenie?
Awatar użytkownika
Bartłomieja_93
Posty: 1
Rejestracja: 09 cze 2020, 13:45

Re: Dobre restauracje Warszawa

Post autor: Bartłomieja_93 »

Moim zdaniem najlepsza pizza jest w Restro, na cienkim cieście i z masą świeżych składników, niebo w buzi. Ceny są niewysokie, a spokojnie się najecie. Polecam tę restaurację, bo ma też świetny klimat, sami się przekonacie.
Awatar użytkownika
ania24
Posty: 24
Rejestracja: 28 lis 2019, 8:43

Re: Dobre restauracje Warszawa

Post autor: ania24 »

Nie ma tak, że mam jedną ulubioną. Wszystko zależy od czasu i miejsca, odpowiadają mi różne kuchnie. A jak jestem na zakupach z rodziną to też jest okazja żeby odwiedzić dominium pizzeria warszawa żeby przy okazji zjeść przepyszną pizzę. U mnie w rodzinie wszyscy lubią.
pampelia

Re: Dobre restauracje Warszawa

Post autor: pampelia »

Restauracja "Na Skrajnej" - https://naskrajnej.pl/lunch/ to nie tylko miejsce na jedzenie – to przestrzeń, gdzie spotykają się ludzie z pasją do smaku. Oddal się od zgiełku miasta, aby w 9 km od Warszawy zanurzyć się w atmosferze przyjemnych rozmów i wyjątkowych smaków. Każda wizyta to okazja do odkrycia nowych smaków i dzielenia się kulinarnymi doświadczeniami.
ODPOWIEDZ