Życie seksualne

Zakątek pełen rozmaitości. Nie wiesz, gdzie dopasować wpis, który chcesz dodać? Zajrzyj tutaj.
michał2468

Życie seksualne

Post autor: michał2468 »

Czy stosujecie jakieś produkty ze swoją drugą połówką by trochę urozmaicić życie w łóżku ? Chodzi mi o jakieś gadżety i zabawki erotyczne. Dajcie znać.
Zośka

Re: Życie seksualne

Post autor: Zośka »

W łóżku nie można popaść w rutynę! Ja z mężem od czasu do czasu korzystamy z jakiś gadżetów. To jest takie urozmaicenie. Polecamy wam też z tego skorzystać.
michał2468

Re: Życie seksualne

Post autor: michał2468 »

Możesz polecić jakiś sklep, gdzie znajdę dobrej jakości i niedrogie gadżety? Może faktycznie zakupimy i coś zmienimy w swojej sypialni.
Zośka

Re: Życie seksualne

Post autor: Zośka »

Jeżeli jesteś zainteresowany takimi gadżety to polecam http://xn--wiat-marcdorcel-e4c.pl/ sprawdzić ich ofertę. Według mnie jest najlepsza na rynku.
michał2468

Re: Życie seksualne

Post autor: michał2468 »

Dzięki za pomoc! Zaraz zerknę na stronę poczytam i zapoznam się z całą ich ofertą. Pozdrawiam i miłego dnia życzę .
Klaruśka

Re: Życie seksualne

Post autor: Klaruśka »

Oczywiście, że tak :) Ostatnio nawet na https://pinkszop.pl/zestawy-gadzetow-i-zabawek/ zamówiliśmy sobie cały zestaw zabawek żeby wyprobować co nam najbardziej odpowiada
Awatar użytkownika
yenefer
Posty: 47
Rejestracja: 08 wrz 2020, 16:17

Re: Życie seksualne

Post autor: yenefer »

Zośka pisze: ↑31 gru 2020, 11:06 W łóżku nie można popaść w rutynę! Ja z mężem od czasu do czasu korzystamy z jakiś gadżetów. To jest takie urozmaicenie. Polecamy wam też z tego skorzystać.
To jest na pewno dobry pomysł ale szczerze mówiąc u mnie życie seksualne poprawiło się dopiero odkąd stosuję tabletki vines, dopiero wtedy kiedy poczułam że jestem dobrze zabezpieczona przed nieplanowaną ciążą wszystko się zmieniło na plus
Awatar użytkownika
chylka
Posty: 165
Rejestracja: 17 gru 2019, 16:49

Re: Życie seksualne

Post autor: chylka »

Ja przyznam, ze po ciazy mialam problem z suchoscia pochwy i szukalam skutecznego rozwiazania. Strzalem w 10ke okazal sie zel nawilzajacy feminum :) nawet partner nie raz mowil, ze faktycznie nawilzenie jak trzeba, a ja w koncu moge cieszyc sie stosunkiem przyjemnym i nie pozostawiajacym obtarc czy podraznien :)
ODPOWIEDZ