Zorganizowana wycieczka

Zakątek pełen rozmaitości. Nie wiesz, gdzie dopasować wpis, który chcesz dodać? Zajrzyj tutaj.
Awatar użytkownika
Hanna-67
Posty: 1
Rejestracja: 23 sie 2021, 4:39

Zorganizowana wycieczka

Post autor: Hanna-67 »

Cześć forumowicze. W domu kultury w którym pracuję chcemy zorganizować wycieczkę w trakcie ferii zimowych dla dzieci ale potrzebny nam będzie oczywiście transport. Znacie jakieś biura podróży oferujące wynajem autobusów? Pytam na razie tak orientacyjnie bo już samemu udało mi się znaleźć kilka ofert. Wolę się wcześniej zorientować, żeby w ostateczności nie zostać na lodzie :P
Sławomir

Re: Zorganizowana wycieczka

Post autor: Sławomir »

Podczas wycieczki z moją rodziną zdecydowaliśmy się skrozystać z rowery elektryczne wisła i jesteśmy bardzo zadowoleni, ponieważ zwiedzaliśmy przepiękną okolice na rowerach. Dodatkowo doradzili nam co warto zobaczyć, co bardzo nam pomogło.
Awatar użytkownika
pawica
Posty: 101
Rejestracja: 23 lis 2019, 14:22

Re: Zorganizowana wycieczka

Post autor: pawica »

My raczej bardziej kameralnie mamy zamiar podróżować i tym razem postanowiliśmy że sami sobie taką wycieczkę zaplanujemy i zorganizujemy. Otóż mamy zamiar wypożyczyć 7-osobowego vana i widziałam tu https://comfortcar.pl/wypozyczalnia-sam ... an-lawica/ że wypożyczalnia samochodów w Poznaniu ma takie samochody w ofercie. Takim samochodem chcemy pojechać na długi urlop na Bałkany z całą rodziną. :)

zapalne jelit
ODPOWIEDZ