Zatrzymane prawo jazdy

Zakątek pełen rozmaitości. Nie wiesz, gdzie dopasować wpis, który chcesz dodać? Zajrzyj tutaj.
Awatar użytkownika
konradyn75
Posty: 1
Rejestracja: 13 sty 2021, 2:43

Zatrzymane prawo jazdy

Post autor: konradyn75 »

Witam wszystkich. Czy komuś z was zabrano kiedykolwiek prawo jazdy? Mnie na szczęście się to nie zdarzyło i nie uważam, żebym był złym kierowcą. Na pewno nie wyobrażam sobie czegoś takiego jak zatrzymanie prawa jazdy za alkohol. Tylko nieodpowiedzialni ludzie wsiadają za kierownicę po spożyciu alkoholu. Przynajmniej takie jest moje zdanie. Wy co tan ten temat sądzicie?
Klaudyjkaś

Re: Zatrzymane prawo jazdy

Post autor: Klaudyjkaś »

No niestety, takie sytuacje się zdarzają. Ludzie nietrzeźwi nie myślą jasno, szczególnie kiedy mają problem z alkoholem. Ja niestety takie sytuacje znam. Nawet wiem, że w takiej sytuacji od razu trzeba dzwonić do kancelarii adwokackiej Wojas Pawlak. W Gliwicach dużo się o nich mówi, poza tym znajomemu właśnie pomogli.
hiczungł

Re: Zatrzymane prawo jazdy

Post autor: hiczungł »

No nic, trzeba iść dalej i znowu zdać prawko. Specjalnie w tym celu odezwałem się do szkoły https://www.asior.com.pl/oferta aby wyuczyć się tego i owego, nauczyć się lepiej jeździć. Instruktor przekazał mi fantastyczną wiedze, która pozwoliła mi zdać egzamin i wstać na nogi - tego było mi trzeba.
mózgacz

Re: Zatrzymane prawo jazdy

Post autor: mózgacz »

No nic, bywa i tak! Dlatego zalecam jak najszybciej spróbować odzyskać stracone prawo jazdy a najrozsądniej będzie oprzeć się na usługach sprawdzonej szkoły jazdy. U https://szkolajazdy.com/prawo-jazdy/kategoria-b/ otrzymałem dostęp do materiałów i znakomitego instruktora, który sprawił że prowadzenie pojazdu to aktualnie moje hobby - czego chcieć więcej? Poruszanie się pojazdem daje mi wiele radochy.
ODPOWIEDZ