zabawki

Zakątek pełen rozmaitości. Nie wiesz, gdzie dopasować wpis, który chcesz dodać? Zajrzyj tutaj.
Awatar użytkownika
Tomisław_80
Posty: 1
Rejestracja: 20 kwie 2022, 20:14

zabawki

Post autor: Tomisław_80 »

Jadę niedługo na roczek do mojego bratanka. Nie mam zupełnie pojęcia jakie zabawki mu kupić. Na samochodziki jest jeszcze trochę za mały, na klocki również. Co się kupuje takim maluchom w prezencie? Brat nie zrobił żadnej listy prezentów więc nie mam żadnego tropu którym mógłbym podążać. Czy ktoś z Was mógłby coś podpowiedzieć w tym zakresie? Dzięki :)
safeeme

Re: zabawki

Post autor: safeeme »

Tak naprawdę ja sama mam problem z tym, co kupić i komu. Nie wiem też, czy jest sens kupowania niektórych zabawek, bo to dla mnie jednak jest spory problem. I dla przykładu wiem, że rowerek biegowy dla rocznego dziecka to ma jednak dziwne przełożenie. Nie wiem, czy warto na coś takiego stawiać.
doriana

Re: zabawki

Post autor: doriana »

Najróżniejsze są zabawki, to jest fakt. Ale należy zadać sobie pytanie, jakby - co też oczekujemy od takich zabawek? Mnie przykładowo teraz zainteresowały zabawki dla dzieci kreatywne Auzou.pl - bo mają w sobie ogromny potencjał. Przede wszystkim wspierają rozwój dziecka, a jest to dla mnie mega ważne.
tośkaa

Re: zabawki

Post autor: tośkaa »

Szczerze mówiąc ja planuje zamówić klocki w https://alleblox.com/ . Jeśli chodzi o ich jakość to faktycznie jest bardzo dobra, dodatkowo zabawa z nimi naprawdę dobrze wpływa na rozwój wyobraźni u dzieci
Awatar użytkownika
czarna
Posty: 246
Rejestracja: 01 mar 2019, 16:01

Re: zabawki

Post autor: czarna »

Też myślę, ze to wlaśnie klocki będą strzałem w 10. A na stronie zestawyklockow.pl znajdziecie sporo propozycji całych zestawów. Na pewno wybierzecie coś w interesującym was budżecie.
gorzka

Re: zabawki

Post autor: gorzka »

Gdzies juz padl rowerek biegowy, ale mysle, ze tez hulajnoga z siodełkiem dla dzieci to fajny pomysl :) takie zabawki rozwijaja dodatkowo sprawnosc ruchowa i koordynacje
margola

Re: zabawki

Post autor: margola »

Doskonale was rozumiem, bo zabawek jest może sporo, ale też różne na nie bywają ceny. Dlatego warto tutaj wspomnieć przykładowo o hurtowni - gdzie na pewno dostaniecie coś w okazjonalnej cenie. I nie ma co ukrywać w takich miejscach, też wybór jest dużo większy.
merindaa

Re: zabawki

Post autor: merindaa »

To ja muszę przyznać, że mnie bardzo się spodobały zabawki, które znalazłam w sklepie Auzou.pl. W końcu znalazłam takie produkty, które są ukierunkowane na rozwój. Ja przykładowo planuję kilka tam produktów zamówić, jako na prezent dla trzylatka. Myślę, że maluch będzie zadowolony.
ODPOWIEDZ