Wyprawka dla dziecka

Zakątek pełen rozmaitości. Nie wiesz, gdzie dopasować wpis, który chcesz dodać? Zajrzyj tutaj.
Awatar użytkownika
dyzma_77
Posty: 1
Rejestracja: 27 wrz 2021, 4:47

Wyprawka dla dziecka

Post autor: dyzma_77 »

Słuchajcie, z tego co się orientuję, w wyprawce dla mojego maluszka dostanę kosz Mojżesza, czy mogłybyście mi polecić jakiś stelaż, który jest wygodny? Do porodu zostało jeszcze trochę czasu, ale już powoli sobie wszystko planuję, jeśli chodzi o sam Kosz Mojżesza to słyszałam o nim naprawdę sporo dobrych opinii, więc na początku na pewno będziemy używać regularnie
Luba523

Re: Wyprawka dla dziecka

Post autor: Luba523 »

autor: dyzma_77 » 14 gru 2021, 3:15

Słuchajcie, z tego co się orientuję, w wyprawce dla mojego maluszka dostanę kosz Mojżesza, czy mogłybyście mi polecić jakiś stelaż, który jest wygodny? Do porodu zostało jeszcze trochę czasu, ale już powoli sobie wszystko planuję, jeśli chodzi o sam Kosz Mojżesza to słyszałam o nim naprawdę sporo dobrych opinii, więc na początku na pewno będziemy używać regularnie


Wyprawka jest bardzo stresująca, a największy stres wywołał u mnie wybór wózka. Teraz już mam pewność, że najlepszym rozwiązaniem w moim przypadku będzie Cavoe Osis - do miasta sprawdzi się idealnie.
ODPOWIEDZ