Wyposażenie gabinetu kosmetycznego

Zakątek pełen rozmaitości. Nie wiesz, gdzie dopasować wpis, który chcesz dodać? Zajrzyj tutaj.
Awatar użytkownika
cinosława
Posty: 2
Rejestracja: 22 lut 2020, 13:52

Wyposażenie gabinetu kosmetycznego

Post autor: cinosława »

Otwieram wkrótce gabinet kosmetyczny i szukam dobrych i tanich dostawców produktów dla kosmetyczek - możecie polecić jakieś hurtownie, marki? Zbieram opinie :)
Awatar użytkownika
oktawia_80
Posty: 3
Rejestracja: 07 kwie 2019, 12:11

Re: Wyposażenie gabinetu kosmetycznego

Post autor: oktawia_80 »

Jeśli chodzi o manicure hybrydowy to polecam markę Victoria Vynn - produkty i szkolenia na najwyższym poziomie!
Awatar użytkownika
JustaG
Posty: 2
Rejestracja: 24 lip 2020, 11:35

Re: Wyposażenie gabinetu kosmetycznego

Post autor: JustaG »

Godną zaufania firmą, która pomaga rozwinąć skrzydła gabinetom kosmetycznym jest venus beauty, moja siostra ma już dwa i każdy kompleksowo wyposażyła właśnie tutaj
Awatar użytkownika
suza
Posty: 227
Rejestracja: 27 maja 2019, 21:52

Re: Wyposażenie gabinetu kosmetycznego

Post autor: suza »

A tutaj https://amazinglashes.com/pl/p/Tasma-do ... -1.9cm/783 już zaglądaliście? Jeśli nie, to myślę, że warto na spokojnie się tam rozejrzeć. Jest tam bowiem wiele różnych ciekawych produktów i akcesoriów do zakładania rzęs. Wybór jest ogromny. Jeśli macie zabiegi na rzęsy dostępne w swoim gabinecie, to myślę, że warto się tam na spokojnie rozejrzeć.
Awatar użytkownika
Albina
Posty: 101
Rejestracja: 18 gru 2019, 2:48

Re: Wyposażenie gabinetu kosmetycznego

Post autor: Albina »

Wyposażenie to jedno, jasne, jest bardzo ważne, ale trzeba też pamiętać o ciągłym samorozwoju! Jeśli któraś z Was w najbliższym czasie planuje szkolenie z zakresu stylizacji brwi lub rzęs, polecam Wam Warszawską Akademię Szkoleniową Marki Secret Lashes oraz sam salon Lashes & Brows, który oferuje usługi stylizacji rzęs i brwi. Właścicielką, ale i instruktorką szkoleń jest tam najlepsza w naszym kraju Pani Patrycja Zielińska. To jest osoba której można zaufać, bo na pewno z chęcią podzieli się swoją wiedzą, która jest niesamowita. Ja jestem po szkoleniu http://patrycjazielinska.pl/szkolenia/szkolenie-expert/ polecam, naprawdę.
tuśka

Re: Wyposażenie gabinetu kosmetycznego

Post autor: tuśka »

cinosława pisze: ↑04 lip 2020, 14:58 Otwieram wkrótce gabinet kosmetyczny i szukam dobrych i tanich dostawców produktów dla kosmetyczek - możecie polecić jakieś hurtownie, marki? Zbieram opinie :)
Nie polecam kupowania najtańszych urządzeń. Lepiej od razu zainwestować w dobry jakościowo sprzęt, jeśli chcesz z tej działalności czerpać profity. Zajrzyj do sklepu Mimari https://mimari.com.pl/. Mają profesjonalne urządzenia, dzięki którym wykonasz dobre i skuteczne zabiegi.
bóg

Re: Wyposażenie gabinetu kosmetycznego

Post autor: bóg »

Dużo tego jest, ale na pewno kosmetyki będą bardzo ważne. Na pewno w sklepie LashBrow możecie mydło do brwi i inne kosmetyki kupić. Sama mam na oku kilka modeli, ale nie wiem, czy się na koniec zdecyduję. Na pewno będę myślała o tym po przeprowadzce, która już niebawem.
dGUSTAWSĘNb

Re: Wyposażenie gabinetu kosmetycznego

Post autor: dGUSTAWSĘNb »

Na pewno potrzebne tam będą jakieś dobre kosmetyki :)
Awatar użytkownika
Helit
Posty: 23
Rejestracja: 22 maja 2020, 14:20

Re: Wyposażenie gabinetu kosmetycznego

Post autor: Helit »

Oprócz podstawowego wyposażenia do gabinetu kosmetycznego, pomyśl o rozwiązaniach, które wpłyną na Twój komfort oraz Klientów podczas świadczonych usług. Moim zdaniem dobrym tego przykładem jest wentylacja. Taki system dba o jakość i cyrkulację powietrza w każdym pomieszczeniu. Aby służył latami, należy zlecać jego czyszczenie. Z resztą z tego artykułu dowiesz się: https://brawent.pl/ile-kosztuje-czyszczenie-wentylacji/, ile kosztuje taka usługa i co ile powinna być przeprowadzana. W swojej firmie mam wentylację, z kolei żona w swoim gabinecie i oboje jesteśmy zadowoleni.
Truśka

Re: Wyposażenie gabinetu kosmetycznego

Post autor: Truśka »

W każdym gabinecie kosmetycznym oprócz renomowanych kosmetyków do pielęgnacji powinny znaleźć się także kosmetyki do makijażu - https://www.cocolita.pl/makeup-revolution-disney Obecnie coraz więcej osób decyduje się na to, żeby na specjalne okazje fundować sobie profesjonalny makijaż, który nie tylko będzie dopasowany do typu urody, ale również będzie trwały. Sama kilka razy miałam robiony taki makijaż, ale obecnie wolę sobie zakupić kosmetyki i malować się samodzielnie.
Marlena Kopeć

Re: Wyposażenie gabinetu kosmetycznego

Post autor: Marlena Kopeć »

Jeśli chodzi o profesjonalne szkolenia z obsługi sprzętu kosmetycznego mogę szczerze polecić Venus Beauty. Za każdym razem gdy coś u nich kupujemy korzystamy również ze szkoleń. Przygotowane są bardzo przystępnie, w miłej atmosferze. Polecam
Irena Grzywoń

Re: Wyposażenie gabinetu kosmetycznego

Post autor: Irena Grzywoń »

Mamy kilka hoteli, w których prowadzimy zabiegi upiększające. Wszystkie sprzęty kupowaliśmy w Venus Beauty. Zawsze profesjonalnie nam doradzają, szybka dostawa kosmetyków jest dużym atutem oraz wsparcie techniczne. Polecamy
Kaśka44

Re: Wyposażenie gabinetu kosmetycznego

Post autor: Kaśka44 »

Porównaliśmy kilka ofert i firm ze sprzętem do salonów. Wybraliśmy Venus Beauty ponieważ maja dużo pozytywnych opinii. Nie zawiedliśmy się, uzyskaliśmy pomoc w doborze sprzętu oraz skorzystaliśmy z opcji leasingu, dzięki czemu mamy w pełni wyposażony salon. Obsługa naprawdę na najwyższym poziomie, a dla chętnych szkolenia.
AnjaŚ34

Re: Wyposażenie gabinetu kosmetycznego

Post autor: AnjaŚ34 »

Wszystkie sprzęty kupujemy w Venus Beauty. Współpraca z nimi to naprawdę przyjemność. Zawsze wszystko na czas, możliwość szkolenia personelu i wsparcie techniczne.
IrminaŚ

Re: Wyposażenie gabinetu kosmetycznego

Post autor: IrminaŚ »

Ja i moja wspólniczka prowadzimy salon dla wymagających Klientek i same jesteśmy wymagające. Współpracujemy z Venus Beauty i jak dotychczas spełnia nasze oczekiwania pod względem obsługi i szybkości realizacji zamówień. Oby tak dalej.
ania ą

Re: Wyposażenie gabinetu kosmetycznego

Post autor: ania ą »

Także posiadam własny gabinet kosmetyczny i korzystam z ofert kilku hurtowni kosmetycznych oraz medycznych. Jedną z nich jest https://lumamed.pl/ gdzie mogę kupować na zapas różne artykuły jednorazowe, w tym między innymi bieliznę dla klientek, ale także środki dezynfekujące.
JoannaBąk

Re: Wyposażenie gabinetu kosmetycznego

Post autor: JoannaBąk »

23. Venus Beauty poleciła mi znajoma podolog. Szukałam sprawdzonej firmy, która pomoże mi kompleksowo i profesjonalnie wykreować mój nowy gabinet beuty. Uzyskałam tutaj bardzo kompleksową ofertę indywidualną, w której wzięto pod uwagę wszelkie moje potrzeby oraz możliwości finansowe. Dużym plusem jest możliwość przeszkolenia załogi
Renata Gałązka

Re: Wyposażenie gabinetu kosmetycznego

Post autor: Renata Gałązka »

Pracuję na urządzeniach Venus Beauty już od dłuższego czasu i naprawdę sa bezkonkurencyjne, a w mojej kilkuletniej pracy zawodowej miałam już styczność z wieloma produktami tego typu. Oferta jest niesamowicie kompleksowa, obsługa zna się na rzeczy i naprawdę pomaga, nie wciskając na siłę zbędnych produktów
michałka

Re: Wyposażenie gabinetu kosmetycznego

Post autor: michałka »

A co z wyposażeniem salonu fryzjerskiego? W końcu zdecydowalam się na otworzenie własnego, mam wybrane miejsce, moge tanio kupić meble, ale pozostaje sprzęt, przez te lata pracy najlepiej się mi pracujje na urządzeniach babyliss pro, działaja super i sa wytrzymałe
jabłonka11

Re: Wyposażenie gabinetu kosmetycznego

Post autor: jabłonka11 »

michałka pisze: ↑18 mar 2021, 9:23 A co z wyposażeniem salonu fryzjerskiego? W końcu zdecydowalam się na otworzenie własnego, mam wybrane miejsce, moge tanio kupić meble, ale pozostaje sprzęt, przez te lata pracy najlepiej się mi pracujje na urządzeniach babyliss pro, działaja super i sa wytrzymałe
posiadasz z tej marki prostownicę do włosów? Pilnie m potrzebna nowa, zastanawiam się nad modelem z bocznymi płytkami bo nie ukrywam ze chciałabym tez ułatwić sobie kręcenie włosów prostownicą
AmeliaŚ2021

Re: Wyposażenie gabinetu kosmetycznego

Post autor: AmeliaŚ2021 »

W naszym salonie wraz z zakupem sprzętów kosmetycznych w Venus Beauty zrealizowaliśmy również szkolenia dla pracowników. Jak dla mnie niesamowicie przydatne, przygotowanie genialne, a przy tym wszystko doskonale wytłumaczone. Zabiegi przeprowadzamy obecnie bez żadnych problemów i personel po szkoleniu czuje się pewnie.
Jadwigakuł

Re: Wyposażenie gabinetu kosmetycznego

Post autor: Jadwigakuł »

Jeżeli szukasz uczciwej i zarazem profesjonalnej firmy w której znajdziesz cały szereg możliwości w zakresie wyposażenia salonu kosmetycznego, to Venus Beauty mogę polecić w ciemno. U nas pomogli w doborze sprzętu, zrealizowali świetne szkolenia, a przy tym pomogli zyskać dofinansowanie,myślę, że tak kompleksowej oferty na rynku nie ma :o
karolinafipiś

Re: Wyposażenie gabinetu kosmetycznego

Post autor: karolinafipiś »

Prowadzę dwa salony i bardzo cenie sobie wysokość jakość obslugi jaka zapewnia mi Venus Beauty. Pomocna załoga doradza na każdym etapie rozwoju gabinetu, przedstawia alternatywne rozwiązania, a dodatkowo oferuje bardzo ciekawe formy finansowania dla firm, szczególnie tych początkujących czy planujący rozwój. Nowe zabiegi znalazły już sporą grupę fanek wśród naszych klientek, a to najlepsza reklama.
kaśiahonesto

Re: Wyposażenie gabinetu kosmetycznego

Post autor: kaśiahonesto »

Pracujemy w naszym salonie na urządzeniach od Venus Beauty już kilka lat i nie maja sobie równych, a przetestowaliśmy wcześniej inne firmy i mam porównanie. Do tego rewelacyjny kontakt z obsługą klienta, zawsze na czasie z nowinkami, wsparcie techniczne jest na bardzo wysokim poziomie. Polecam

co symbolizuje baranek wielkanocny
Awatar użytkownika
czarna
Posty: 246
Rejestracja: 01 mar 2019, 16:01

Re: Wyposażenie gabinetu kosmetycznego

Post autor: czarna »

Też jestem na etapie wyposażania własnego salonu kosmetycznego :) Zależy mi na wysokiej jakości sprzętach i generalnie na wysokiej jakości świadczonych usług. Swoją drogą mam też do was pytanie. Czy jako magister kosmetologii powinnam mieć swoją własną pieczątkę? Z tego co widziałam, to teraz pieczątki można zamówić nawet online.
toliś

Re: Wyposażenie gabinetu kosmetycznego

Post autor: toliś »

Jeśli świadczycie usługi z zakresu stylizacji brwi i rzęs, to na pewno warto sobie zerknąć tutaj https://amazinglashes.com/pl/p/Lash-Hol ... -biala/887 . Macie tam bowiem namiar na sklep, w którym można się kompleksowo zaopatrzyć. Poza tym plusem jest to, że można tam zrobić zakupy online. Rozejrzyjcie się tam na spokojnie.
matyldaą

Re: Wyposażenie gabinetu kosmetycznego

Post autor: matyldaą »

Jeśli cena jest dla Ciebie istotną kwestią, a równocześnie chcesz, aby produkty były trwałe i służyły przez długi czas, to sprawdź sukienki medyczne od https://spawear.pl/22-sukienki-medyczne. Warto od samego początku bać o wizerunek gabinetu. Ta piękne stroje z pewnością od razu wywrą na klientach pozytywne wrażenie. Poza świetnymi kolorami i wzorami są one perfekcyjnie dostosowane do charakteru naszej pracy. Super, że przemyślano tak drobne detale jak kieszenie, które przydają się w codziennych obowiązkach.
Awatar użytkownika
kasiakowa06
Posty: 278
Rejestracja: 07 cze 2019, 14:54

Re: Wyposażenie gabinetu kosmetycznego

Post autor: kasiakowa06 »

Marlena Kopeć pisze: ↑19 gru 2020, 20:53 Jeśli chodzi o profesjonalne szkolenia z obsługi sprzętu kosmetycznego mogę szczerze polecić Venus Beauty. Za każdym razem gdy coś u nich kupujemy korzystamy również ze szkoleń. Przygotowane są bardzo przystępnie, w miłej atmosferze. Polecam
Ciekawe, czy mój podolog mógłby korzystać z takich kosmetyków?> Muszę zapytać w Spondylusie http://www.spondylus-podologia.pl/

Obrazek
Awatar użytkownika
kasiakowa06
Posty: 278
Rejestracja: 07 cze 2019, 14:54

Re: Wyposażenie gabinetu kosmetycznego

Post autor: kasiakowa06 »

cinosława pisze: ↑04 lip 2020, 14:58 Otwieram wkrótce gabinet kosmetyczny i szukam dobrych i tanich dostawców produktów dla kosmetyczek - możecie polecić jakieś hurtownie, marki? Zbieram opinie :)
Jeżeli Twoim celem będzie również podologia, a przynajmniej pielęgnacja paznokci, to zdecydowanie polecam Ci ten sklep i hurtownię: https://kerpro.pl/

Obrazek
patikolas

Re: Wyposażenie gabinetu kosmetycznego

Post autor: patikolas »

Jaki skalpel podologiczny możecie polecić do gabinetu podologicznego? W internecie jest tego mnóstwo i nie wiem, na jaką firmę się zdecydować. Z chęcią popatrzę co polecacie.
ODPOWIEDZ