Wynajem kontenerów Kraków

Zakątek pełen rozmaitości. Nie wiesz, gdzie dopasować wpis, który chcesz dodać? Zajrzyj tutaj.
Awatar użytkownika
magdap
Posty: 66
Rejestracja: 10 lut 2020, 13:42

Wynajem kontenerów Kraków

Post autor: magdap »

Cześć, jaką firmę oferującą wynajem kontenerów Kraków polecacie? Planuję generalny remont w mieszkaniu, więc chciałabym wynająć profesjonalny kontener na gruz.
Awatar użytkownika
ramsaybolton
Posty: 549
Rejestracja: 05 maja 2019, 21:16

Re: Wynajem kontenerów Kraków

Post autor: ramsaybolton »

Tak sobie myślę, że w większości polskich miast znajdziemy firmy, świadczące takie usługi. Na uwagę na pewno jedna zasługuje tutaj oferta w http://www.avio-star.pl/ . AVIO-STAR poza wywozem gruzu, jak i odpadów budowlanych oferuje również usługi transportowe, odświeżanie i wiele więcej, jednocześnie można tutaj liczyć na fajne ceny, jak i szybką realizację zleceń.
Macieką554

Re: Wynajem kontenerów Kraków

Post autor: Macieką554 »

Wiem tylko, że w SeaBox mają spory wybór takiego asortymentu. Tutaj https://seabox.pl/kontenery-biurowe/ sprawdzisz więcej. Ja miałem od nich kontenery biurowe.
Awatar użytkownika
boyce233
Posty: 209
Rejestracja: 05 lis 2019, 16:31

Re: Wynajem kontenerów Kraków

Post autor: boyce233 »

Widziałam w ofercie wielu różnych firm, które oferują wynajem właśnie takich kontenerów

___
wywóz gruzu Warszawa
835Gabrielusięk

Re: Wynajem kontenerów Kraków

Post autor: 835Gabrielusięk »

Nie rozumiem za bardzo czemu poleca się tylko kontenery z Krakowa. W końcu nasz kraj jest duży i wszędzie ludzie potrzebują takich rzeczy. Ja mogę tutaj polecić wywóz gruzu z Warszawy. Zajmuje się tym firma https://gruzmat.pl/, więc jeśli ktoś będzie kiedyś potrzebował takiej pomocy to wiecie gdzie się zgłosić :)
Awatar użytkownika
dorszek
Posty: 54
Rejestracja: 25 lut 2020, 11:29

Re: Wynajem kontenerów Kraków

Post autor: dorszek »

uważam, że najlepszą firmą wynajmującą kontenery jest https://www.klin.waw.pl/. Sam wielokrotnie korzystałem z ich usług i jeszcze się nie zawiodłem. Oprócz wynajmu kontenerów, ta firma oferuje również wywóz odpadów, co według mnie jest bardzo wygodną opcją.
łatek98

Re: Wynajem kontenerów Kraków

Post autor: łatek98 »

Ja kontener na budowę na budowę wynająłem od firmy https://www.skip.bialystok.pl/wywoz-gru ... prywatnych. Byłem bardzo zadowolony z jakości obsługi . Uważam, że to bardzo ważne, żeby odpady były w odpowiedni sposób utylizowane.
niećk

Re: Wynajem kontenerów Kraków

Post autor: niećk »

Jak nie wiecie, co zrobić z gruzem, to na pewno pomoże wam ten artykuł: https://www.budowa-ogrod.pl/artykul/co- ... cie-115152 nam zdecydowanie pomógł, w dodatku są w nim konkretne rozwiązania, a nawet polecają firmy, które mają je w swojej ofercie
ODPOWIEDZ