Wykonanie dachu

Zakątek pełen rozmaitości. Nie wiesz, gdzie dopasować wpis, który chcesz dodać? Zajrzyj tutaj.
Awatar użytkownika
Sprite88
Posty: 71
Rejestracja: 26 cze 2019, 9:52

Wykonanie dachu

Post autor: Sprite88 »

Witajcie, jak się rozeznać w wykonywaniuv dachu? kto to położy jaki materiał?
Awatar użytkownika
bolo
Posty: 107
Rejestracja: 11 sty 2019, 5:24

Re: Wykonanie dachu

Post autor: bolo »

W zasadzie to niewiele o tym wiem, tylko że udało mi się trafić na blog firmy MG Dachy zajmującej się właśnie produkcją gotowych więzarów i ich montażem i od nich wiem co nieco. Wszystko się zaczyna od projektu, w którym najważniejszy jest drewniany strop https://mgdachy.pl/strop-drewniany/ . Bez niego dach nie powstanie. W ogóle powinnaś się tam rozeznać, dowiesz się i o więźbach cieślarskich, wiązarach, sposobach ich produkcji i rodzajach drewna.
Awatar użytkownika
fiona45
Posty: 76
Rejestracja: 19 lip 2019, 22:41

Re: Wykonanie dachu

Post autor: fiona45 »

Dach to poważna sprawa, najlepiej wykonać go przez profesjonalistów. Dach potrzebuje na pewno wyłazy dachowe, doświetlenie jakieś, daszki, markizy, okna oddymiające , które na pewno znajdziesz na http://pbm-as.pl . Przyznam, że najlepiej takie rzeczy kupować w sprawdzonych miejscach.
Awatar użytkownika
stokrotka
Posty: 92
Rejestracja: 27 lut 2020, 14:05

Re: Wykonanie dachu

Post autor: stokrotka »

Tak, dach wymaga budowy przez profesjonalistów. W końcu od tego zależy trwałość etc. Dlatego zdecydowanie warto byłoby zgłosić się przykładowo do firmy MG Dachy https://mgdachy.pl/producent-wiazarow-dachowych/ , która produkuje wiązary drewniane. U nich możecie zamówić solidną konstrukcję konstrukcję dachu.
Awatar użytkownika
kolo12
Posty: 177
Rejestracja: 12 maja 2019, 14:45

Re: Wykonanie dachu

Post autor: kolo12 »

Wykonanie dachu dla każdego obiektu odbywa się trochę inaczej, firma Cembrit zajmuje się wykonaniem estetycznych i wytrzymałych dachów dla całego obszaru rolnictwa. Okazuje się że gospodarstwa potrzebują odpowiedniej konstrukcji dachu, która zapewni odpowiedni poziom ochrony oraz poziom estetyki dopasowany do charakteru i funkcji tych budynków.
Awatar użytkownika
Rosi
Posty: 276
Rejestracja: 21 wrz 2019, 15:33

Re: Wykonanie dachu

Post autor: Rosi »

Jeżeli chcesz mieć pełny dach z jednej fachowej ręki zarówno jeżeli chodzi o pokrycie dachowe, akcesoria oraz dekarzy to postaw na Braas. Dzięki czemu również uzyskasz gwarancję systemową na okres 15 lat.
księżulek

Re: Wykonanie dachu

Post autor: księżulek »

Ja szukam takiego rozwiązania, które będzie proste w wykonaniu i właśnie takie, za które sam będę mógł się zabrać. Dlatego pomyślałem o lekkich pokryciach dachowych. Znalazłem sklep https://www.guttasklep.pl/ gdzie można zamówić większe ilości gontów bitumicznych, co wy na to?
ODPOWIEDZ