wulkanizacja - naprawa opon

Zakątek pełen rozmaitości. Nie wiesz, gdzie dopasować wpis, który chcesz dodać? Zajrzyj tutaj.
Awatar użytkownika
lasend
Posty: 910
Rejestracja: 21 lip 2019, 10:33

wulkanizacja - naprawa opon

Post autor: lasend »

Pod tym linkiem znajdziesz wyczerpujące informacje na ten temat, polecam https://serwisgum.eu/oferta/
łukasz

Re: wulkanizacja - naprawa opon

Post autor: łukasz »

Dzięki, ja też szukałem informacji na temat naprawy opon po tym, jak w moim samochodzie jedna się popsuła, może nie strzeliła, ale zastanawiałem się, czy da się ją odratować. Udało się w Lupus Auto-Serwis w Knurowie https://lupus-autoserwis.pl/wulkanizacja/ . Tam profesjonalnie zajmują się serwisowaniem samochodów, ale też wulkanizacją. Prace wykonali szybko, w dobrej cenie, i co najważniejsze porządnie, bo z opona już nic złego się nie dzieje, jest już cała.
lótkowski

Re: wulkanizacja - naprawa opon

Post autor: lótkowski »

Wymianę opon na letnie zorganizowano dla mnie w autoryzowanym serwisie Mazdy , czyli https://www.mazda-warszawa-auto2000.pl/ ... ny-serwis/ . Sezon się zaczął na dobre a ja bardzo chciałem wyjechać na drogę. Zadanie zrealizowali w mgnieniu oka, przez co stało się to całkowicie możliwe.
bórakowski

Re: wulkanizacja - naprawa opon

Post autor: bórakowski »

Mój pojazd ciężarowy także wymagał wulkanizacji. Akurat https://www.wojtal-uslugi.pl/oferta/wulkanizacja świadczą usługi tego typu, więc dobrze było pójść w tym kierunku. Realizacja poszła jak z płatka a pojazd jeszcze szybciej pojawił się na drodze. Profesjonalnie wykonana robota!
fiołas

Re: wulkanizacja - naprawa opon

Post autor: fiołas »

Naprawa opon to rzecz całkowicie konieczna. Tak się czasem dzieje, wystarczy taj naprawdę sekunda nieuwagi i kłopot gotowy. Wtedy taka mobilna wulkanizacja może okazać się zbawienna. Warto jednak również o opony odpowiednio zadbać. Na stronie https://wulkanizator.com.pl/blog/jak-db ... anizatora/ znaleźć można bardzo fajny poradnik właśnie w tym temacie.
Awatar użytkownika
yerba
Posty: 161
Rejestracja: 22 maja 2019, 12:14

Re: wulkanizacja - naprawa opon

Post autor: yerba »

Serwis Ferrari Kraków to miejsce z którego usług korzystam już parę lat i nie żałuje. W serwisie pracują konkretni mechanicy, którzy radzą sobie z każdą usterką, wymienią opony i zawsze służą radą, co mogę ulepszyć w samochodzie, na co powinnam uważać. Z doświadczenia wiem, że nie wszędzie jest tak profesjonalnie, niestety. A powinno.
janik

Re: wulkanizacja - naprawa opon

Post autor: janik »

Czasami tak właśnie jest, że trzeba skorzystać z pomocy wulkanizatora celem naprawienia opony. Wystarczy chwila nieuwagi i można sobie niezłego problemu narobić. Jak to zawsze bywa takie rzeczy zdarzają się w najmniej odpowiednim momencie. O tym, gdzie szukać takich specjalistów dowiedzieć można się chociażby z tej strony https://e-laweta.com.pl/wulkanizacja-sl ... cjalistow/ .
ODPOWIEDZ