Wózek dla dziecka...

Zakątek pełen rozmaitości. Nie wiesz, gdzie dopasować wpis, który chcesz dodać? Zajrzyj tutaj.
olguśka

Wózek dla dziecka...

Post autor: olguśka »

Poszukujemy wózka dla naszego pierwszego dziecka i nie wiemy za bardzo na jaką markę postawić. Co polecacie a czego lepiej unikać? Ktoś z was ma wózek od Riko? Widziałam, ze ta firma ma dużo ciekawych modeli wózków a ceny są całkiem, całkiem. Będę wam niezmiernie wdzięczna za rady.
ćzekoladowamilka

Re: Wózek dla dziecka...

Post autor: ćzekoladowamilka »

My mamy wózek Riko i bardzo polecamy. Myślę, że będziesz zadowolona niezależnie od tego jaki model wózka wybierzesz.
iśka

Re: Wózek dla dziecka...

Post autor: iśka »

Wózki RIko są dość tanie a mimo to jakościowo przewyższają wiele wózków z wyższej półki. My mamy model Riko Side i mogę śmiało powiedzieć, że spełnił wszystkie nasze oczekiwania - ma duże, gumowe koła, szeroką gondolę, jest lekki i łatwo się go czyści. Poza tym wszędzie się mieści.
maryśka111

Re: Wózek dla dziecka...

Post autor: maryśka111 »

Ja polecam RIko Basic Sport. Jest bardzo lekki, zwrotny i sprawdzi się zarówno w mieście jak i na wsi. Mieszkam na 3 piętrze i bez problemu wnoszę go po schodach gdy winda nie działa.
rózka

Re: Wózek dla dziecka...

Post autor: rózka »

wszystko zalezy od tego gdzie mieszkamy. ja np mieszkam pod miastem i szukałam wózka dobrego w teren ( spacery po lesie i łakach). wybrałam axo z Cavoe i jestem zachwycona. Ma świetną amortyzację, jest kompaktowy i przyjemnie się prowadzi. no i spokojnie starczy na cały okres wózkowania ( do 22 kg).
leśna

Re: Wózek dla dziecka...

Post autor: leśna »

Dokładnie, a my kupiliśmy nowego x-landera a to nie jest jakiś bardzo drogi wózek, za to bardzo dobry i solidny, wydajesz raz i służy przez kilka lat a potem możesz też go z powodzeniem odsprzedać, no i bez problemu pokonuje wszystkie bezdroża i leśne ścieżki
fiśka

Re: Wózek dla dziecka...

Post autor: fiśka »

cavoe ma też jeszcze jeden fajny model wózka - OSIS :) Bardzo lekki, kompaktowy. Niezła amortyzacja, bardzo niska waga. Nowoczesny, stylowy. Nie zamieniłabym go na żaden inny :)
Goośiak

Re: Wózek dla dziecka...

Post autor: Goośiak »

a markę Easy Go znacie ? ja mam wózek Quantum Air :) ma bardzo szerokie siedzisko a do tego wytrzymałe pompowane koła :) na duży plus także system składania jedną ręką :)

zdrowe ciasto
kląbik32

Re: Wózek dla dziecka...

Post autor: kląbik32 »

Najlepiej wybrać właśnie od razu kilku częściowy wózek, który już będzie nam służył przez każdy okres dziecka. Tutaj https://www.sklep-smile.pl/espiro-next-avenue można znaleźć nowoczesny i bardzo wygodny wózek. Dzięki niemu spacery z dzieckiem będą przyjemne.
bońka

Re: Wózek dla dziecka...

Post autor: bońka »

zgadzam się axo z Cavoe jest nie do zdarcia. mocne opony z bieżnikiem, swietna amortyzacja, sam wygląd tego wózka bardzo mi się podoba. Ja kupiłam wersję spacerową i dodatkowo jeszcze wkład niemowlęcy.
kłódka

Re: Wózek dla dziecka...

Post autor: kłódka »

Wygląda faktycznie fajnie ale mój x-pulse jest ładniejszy, tu http://www.kamperki.com/xlander-x-pulse-recenzja/ bardzo fajnie opisuje go ta znana blogerka, zakochałam się w tym wózku tak samo jak ona
owęcka

Re: Wózek dla dziecka...

Post autor: owęcka »

fiśka pisze: ↑25 lis 2020, 10:17 cavoe ma też jeszcze jeden fajny model wózka - OSIS :) Bardzo lekki, kompaktowy. Niezła amortyzacja, bardzo niska waga. Nowoczesny, stylowy. Nie zamieniłabym go na żaden inny :)
też go mamy :) nie narzekam bo jakościowo jest naprawdę okej, sam wygląd robi wrażenie, wyróżnia się na tle innych wózkow. ja mam spacerówkę w wkładem niemowlęcym, rodziłam na poczatku pandemii i gondoli w zasadzie w ogole nie musielismy używać bo w domu siedzieliśmy.
adżaka

Re: Wózek dla dziecka...

Post autor: adżaka »

Goośiak pisze: ↑01 gru 2020, 11:38 a markę Easy Go znacie ? ja mam wózek Quantum Air :) ma bardzo szerokie siedzisko a do tego wytrzymałe pompowane koła :) na duży plus także system składania jedną ręką :)
no pewnie, ze znam :) mam ich kultową już minimę plus. Leciutka, zwrotna, kompaktowa no i wygląda jakby kosztowała co najmniej 3-4 razy więcej niż w rzeczywistości :)
Iśka

Re: Wózek dla dziecka...

Post autor: Iśka »

My zdecydowaliśmy się na anex e/type. Wózek fajnie sprawdza się na miejskich drogach, jest wygodny, poręczny, solidny i łatwy w obsłudze a przy tym ładnie się prezentuje.
Anonimą

Re: Wózek dla dziecka...

Post autor: Anonimą »

Polecam coś z firmy Anex, ja mam model Anex m/type i jestem baaardzo zadowolona, wózek jest bezpieczny dla dziecka, dobrze się prowadzi, ma dobra amortyzację, lekki i poręczny polecam
Anonimą

Re: Wózek dla dziecka...

Post autor: Anonimą »

Polecam Anex m/type, bardzo dobry wózek, stabilny, lekki, dobra amortyzacja, bardzo dobrze się fo prowadzi, łatwy w obsłudze, po złożeniu mieści się do bagażnika
mińka001

Re: Wózek dla dziecka...

Post autor: mińka001 »

Cavoe ma dobre wózki, które można kupić w wersji spacerowej lub jako wózek wielofunkcyjny. My mamy AXO wesoły Jest bardzo praktyczny bo ma mocny stelaż, bezdętkowe koła i świetną amortyzację dzięki czemu świetnie nadaje się do jazdy po trudniejszym terenie. jest przeznaczony dla dzieci do 22 kg, wiec spokojnie starczy na cały okres użytkowania.
Awatar użytkownika
yenefer
Posty: 47
Rejestracja: 08 wrz 2020, 16:17

Re: Wózek dla dziecka...

Post autor: yenefer »

Być może tak jest ale sądzę że powinnaś go wcześniej wypróbować, przymierzyć się do niego bo tak w ciemno to chyba nie ma co zamawiać. Jak zamawiasz x-landera to możesz zamówić za darmo na próbę, jak się spodoba zostawiasz, a jak nie to po prostu odsyłasz
Anonimą

Re: Wózek dla dziecka...

Post autor: Anonimą »

Ja polecam Anexa m/type, świetny wózek sprawdził się nam w 100%. Wygodny, lekki, posiada dobra amortyzację, stabilny, na każdym terenie czy to miejski, wiejski, dobrze się go nam prowadzi, dziecko jest bezpieczne, do tego są śliczne, cena tez jak na tak dobry wózek jest dobra i adekwatna do jakości, spacerówkę tez zakupiłam z tej firmy bo mam do niej pełne zaufanie. Polecam
Awatar użytkownika
mczay
Posty: 352
Rejestracja: 31 sie 2019, 15:49

Re: Wózek dla dziecka...

Post autor: mczay »

U mnie trafnym wyborem okazał się Riko Nesa. Jest naprawdę wygodny w prowadzeniu, lekki i zwrotny. Z nim można pójść na spacer dosłownie wszędzie, a wciągnięcie go na wyższe piętra nie jest problemem dzięki jego niewielkiej wadze. Łatwo i szybko się składa, a po złożeniu zajmuje mało miejsca, więc znalezienie mu miejsca w bagażniku też nie jest trudne.
farń

Re: Wózek dla dziecka...

Post autor: farń »

Szukałam dobrego wózka dość długo, wiele dobrego słyszałam o wózkach marki Coletto i kupiłam wózek właśnie od tego producenta, z ich outletu, sklepu internetowego, tutaj: https://outlet.coletto.pl/pl/c/Wozki-dzieciece/55. To rzetelna firma, mają szeroką gamę produktów, korzystne ceny, no i same wózki są świetnej jakości. Znalazłam tam wózek Dante: https://outlet.coletto.pl/pl/p/Dante-Wo ... ukcja-/141 on ma kokosowy materacyk, jest wygodny do prowadzenia i dla mojego synka, stabilny, dobrze jeździ i skręca, polecam,.
Awatar użytkownika
boyce233
Posty: 209
Rejestracja: 05 lis 2019, 16:31

Re: Wózek dla dziecka...

Post autor: boyce233 »

Ja jestem zadowolona ze swojego Riko Side. Polecam ten wózek każdej znajomej mamie i sporo osób z mojego bliskiego otoczenia zdecydowało się na taki model. Wszyscy są bardzo zadowoleni tym bardziej, że wózek jest tani. Między innymi dlatego warto go kupić.
Awatar użytkownika
ignata
Posty: 128
Rejestracja: 29 lis 2019, 10:53

Re: Wózek dla dziecka...

Post autor: ignata »

owęcka pisze: ↑18 gru 2020, 12:19

też go mamy :) nie narzekam bo jakościowo jest naprawdę okej, sam wygląd robi wrażenie, wyróżnia się na tle innych wózkow. ja mam spacerówkę w wkładem niemowlęcym, rodziłam na poczatku pandemii i gondoli w zasadzie w ogole nie musielismy używać bo w domu siedzieliśmy.
Powiem Ci że ja x-landera zamawiałam online o mogłam na spokojnie wypróbować go w domu a to jest super opcja, nie kupujesz w ciemno i taka opcja wypróbowania jest za darmo
gałązka

Re: Wózek dla dziecka...

Post autor: gałązka »

Bardzo dużo czasu poświęciłam na poszukiwania jak najlepszego wózka i najbardziej przekonała mnie do siebie marka Riko. Po zapoznaniu się z kilkoma ofertami zdecydowalam się na najtańszy model - Basic, bo jakością nie odbiegał od tych droższych i tak jak te droższe wystarczy do końca wózkowania. polecam.
Krasuną63

Re: Wózek dla dziecka...

Post autor: Krasuną63 »

W wózku nie może zabraknąć prześcieradła. Prześcieradełko do wózka kupiliśmy tutaj https://poofi-shop.com/pl/129-przescieradla-do-wozka, posiada certyfikat bezpieczeństwa i może być spokojnie w kontakcie ze skórą maluszka. Firma jest polską manufakturą co dodatkowo zachęciło nas do zakupu, widać że przykładają wagę do szczegółów i cenowo wypada bardzo dobrze.
DariŚ

Re: Wózek dla dziecka...

Post autor: DariŚ »

Przed wybraniem wózka spędziłam mnóstwo godzin na porównywaniu między sobą przeróżnych ofert wózkowych. Najlepiej wypadła marka riko, dlatego ostatecznie wybrałam model Nesa, który najbardziej odpowiadał mi specyfikacją. Polecam, bo jestem z niego bardzo zadowolona.
kłosowa

Re: Wózek dla dziecka...

Post autor: kłosowa »

Bardzo słusznie, ja zamówiłam teraz dodatkowo tą https://www.youtube.com/watch?v=ThTaOLGcnEg leciutką spacerówkę w kolorze stellar sky, jest prześliczna, bardzo starannie wykonana i ma cudne dopracowane detale, jestem nią zachwycona. To najładniejsza spacerówka jaką miałam okazję oglądać a widziałam ich sporo!
iluś889

Re: Wózek dla dziecka...

Post autor: iluś889 »

Witam,co sądzicie o tym,by zainwestować w dobrej jakosci wózek dla dziecka? Zastanawiam się nad wózkiem trójkołowym. Chętnie poznam wasze opinie na ten temat https://mamaija.pl/wozki-dzieciece/wozk ... olowe.html Co o tym sądzicie? Chętnie dowiem się więcej, pozdrawiam.
żuczek

Re: Wózek dla dziecka...

Post autor: żuczek »

Szczerze przyznam, ze dla mnie wybór wózka nie był łatwą i oczywistą kwestią, bo poświęciłam na to mnóstwo czasu. Po porównaniu wielu ofert, nie miałam wątpliwości, że najlepszą ofertę ma Riko Nesa. W praktyce jest rewelacyjny, dlatego go polecam, tym bardziej że jest niedrogi.
łania32

Re: Wózek dla dziecka...

Post autor: łania32 »

Nie spodziewałam się, że wybór wózka dla dziecka okaże się dla mnie tak trudny. Poświęciłam bardzo dużo czasu na porównanie między sobą ofert wózków. Ostatecznie kupiłam Riko Side. Wózek jest bardzo solidny i bezpieczny, a do tego wystarczy do końca wózkowania. To zdecydowanie mój ideał.
ODPOWIEDZ