Urządzanie mieszkania

Zakątek pełen rozmaitości. Nie wiesz, gdzie dopasować wpis, który chcesz dodać? Zajrzyj tutaj.
Awatar użytkownika
Gertruda
Posty: 1
Rejestracja: 20 sty 2020, 14:57

Urządzanie mieszkania

Post autor: Gertruda »

Podobają mi się takie jasne mieszkania, ale nie sterylne, jednocześnie nowoczesne, ale i przytulne.


Szukam inspiracji na kuchnię i łazienkę, szczególnie łazienkę, która niestety nie jest największa.
Awatar użytkownika
fabia1992
Posty: 1
Rejestracja: 09 sty 2020, 7:37

Re: Urządzanie mieszkania

Post autor: fabia1992 »

Ja urządzałam mieszkanie na wynajem, a w zasadzie to kawalerkę, około 25 m i chciałam, żeby była jak najbardziej funkcjonalna, optycznie w miarę spora itd, to powiem Ci, że kuchnię i łazienkę i jedno rozwiązanie w pokoju zrobili mi w firmie Labi Meble - dzięki temu meble są skrojone na potrzeby dokładnie tych pomieszczeń, co przede wszystkim sprawdza się właśnie w łazience, polecam! Do stylu skandynawskiego będą pasować białe fronty z drewnianymi blatami w kuchni :)
Awatar użytkownika
yennefer
Posty: 56
Rejestracja: 25 lut 2020, 21:41

Re: Urządzanie mieszkania

Post autor: yennefer »

Gertruda pisze: ↑04 kwie 2020, 14:35 Podobają mi się takie jasne mieszkania, ale nie sterylne, jednocześnie nowoczesne, ale i przytulne.
Mamy identyczne kryteria odnośnie urządzania mieszkania :) Do swojej sypialni wybrałam białe meble, w tym pojemne szafy przesuwne https://szafynowoczesne.pl/ z dużym lustrem. Lubię jasne odcienie, bo łatwo można do nich dobrać dodatki i dekoracje. Nie potrzeba do tego specjalnych umiejętności ;)
Awatar użytkownika
Piniata40
Posty: 113
Rejestracja: 12 lut 2019, 20:18

Re: Urządzanie mieszkania

Post autor: Piniata40 »

Żeby mieszkanie było przytulne i ciepło urządzone ważne są w nim przede wszystkim ładne i estetyczne dodatki oraz dekoracje. Dla mnie nic nie wygląda tak przytulnie jak śliczne obrazy na płótnie na ścianach - https://www.bajeczneobrazy.pl/obrazy Wzorów, które można sobie na taki obraz wybrać jest całe mnóstwo. Mi szczególnie podobają się piękne krajobrazy oraz klimatyczne uliczki miejskie.
:)
ODPOWIEDZ