Upadłość Konsumencka

Zakątek pełen rozmaitości. Nie wiesz, gdzie dopasować wpis, który chcesz dodać? Zajrzyj tutaj.
Awatar użytkownika
miroslawa
Posty: 2
Rejestracja: 27 lis 2019, 18:56

Upadłość Konsumencka

Post autor: miroslawa »

czy ktoś z was ogłaszał kiedyś upadłość kosumencką? Wpadłam niestety w spiralę zadłużenia a podobno od przyszłęgo roku warunki mają się zmienić. wiecie coś na ten temat? :(
Awatar użytkownika
suza
Posty: 227
Rejestracja: 27 maja 2019, 21:52

Re: Upadłość Konsumencka

Post autor: suza »

Tutaj https://solvento.pl jest namiar na kancelarię Solvento, która specjalizuje się w prawie upadłościowym. Mają prawników, którzy nie tylko potrafią wszystko dokładnie wytłumaczyć, ale również reprezentują swoich klientów przed sądem. Warto przemyśleć takie rozwiązanie, ale też skonsultować to ze specjalistami, którzy w razie potrzeby poprowadzą naszą sprawę. Trzeba wypełnić dobrze wniosek. To jest postawa.
Awatar użytkownika
magducha
Posty: 5
Rejestracja: 23 mar 2020, 19:11

Re: Upadłość Konsumencka

Post autor: magducha »

Niestety nie znam się na tym. Może ktoś inny Ci pomoże?
Sława to narkotyk. Najmocniejszy. Uzależniasz się, ale nie chcesz się do tego przyznać.
Awatar użytkownika
emi8201
Posty: 107
Rejestracja: 10 gru 2019, 11:57

Re: Upadłość Konsumencka

Post autor: emi8201 »

To mnie z kolei bardziej interesuje temat upadłości firmy i wydaje mi się, że w tej kwestii mogę liczyć na pomoc http://viavision.pl/na-czym-polega-i-cz ... sci-firmy/ U nich dokładnie dowiem się, co robić i z jakich możliwości korzystać, aby przez całą sprawę odpowiednio przejść.
Awatar użytkownika
Eliza
Posty: 520
Rejestracja: 08 maja 2019, 23:25

Re: Upadłość Konsumencka

Post autor: Eliza »

A czy nie lepiej byłoby skorzystać z profesjonalnej pomocy prawnej w tym zakresie? Polecam gaworkancelaria.pl - kancelaria ta zajmuje się między innymi takimi sprawami, a działa na terenie Krakowa, Katowic oraz Warszawy. Nie tylko możecie liczyć z jej strony na reprezentowanie Was w sądzie, ale również na przygotowanie stosowanego wniosku.

żywiecki kryształ woda
snów

Re: Upadłość Konsumencka

Post autor: snów »

Sama upadłość nie jest prostą sprawą, jednak możemy zdecydowanie poszukać kogoś, kto nam pomoże. Kancelaria Fenix na przykład znajduje osoby, które potrzebują pomocy w oddłużaniu i im właśnie pomaga. Ma zdecydowanie wiele możliwości, ale o tym to już Wam sami mogą opowiedzieć.
łącznik

Re: Upadłość Konsumencka

Post autor: łącznik »

Z tego co szukam w sieci to chyb kancelaria Lexa ma największe doświadczenie i mega dużo pozytywnie rozpatrzonych wniosków, co w efekcie znaczy umorzenie sporych długów u swoich klientów.
progór

Re: Upadłość Konsumencka

Post autor: progór »

Właściwie gdyby nie kancelaria Fenix https://kancelariafenix.pl/upadlosc-konsumencka/ , to ja bym dziś do was nie pisał. Miałem tyle długów, że nie dało się tego po prostu wytrzymać. I dlatego miałem już dość. Kolega mnie do nich zaprowadził na Piękną 24 i zostawił przed drzwiami. Cieszę się, że się odważyłem. Dziś jestem wolnym człowiekiem.
kamińskaaa

Re: Upadłość Konsumencka

Post autor: kamińskaaa »

przez długi czas trudno było mi się przyznać nawet przed samą sobą, że mam poważne problemy z długami, nie panowałam już nad swoimi finansami. W pewnym momencie, jak wierzycieli pukali do drzwi, nie dało już dłużej się udawać, że wszystko jest ok. Upadłość konsumencka to było jedyne wyjście, dające mi szansę na jakiekolwiek normalne funkcjonowanie. Zgłosiłam się również do kancelarii Fenix i spotkałam się ze specjalistami, którzy pomogli mi w całym procesie. polecam od tej pory ich każdemu kto wpadł w spiralę zadłużenia
bośka

Re: Upadłość Konsumencka

Post autor: bośka »

Jak widzę, ten temat jest wciąż żywy. To mnie cieszy, bo to znaczy, że coraz więcej osób wie o takiej możliwości. Nie oceniam, dlaczego muszą z tego korzystać, to nie moja sprawa. Niemniej jednak cieszę się, że mogę pomóc. Wskażę Wam kursy jak ogłosić upadłość konsumencką . Moim zdaniem to jest jedyny sensowny sposób na wnioskowanie o bankructwo konsumenckie.
Szymańczuk

Re: Upadłość Konsumencka

Post autor: Szymańczuk »

miroslawa pisze: ↑27 lis 2019, 19:27 czy ktoś z was ogłaszał kiedyś upadłość kosumencką? Wpadłam niestety w spiralę zadłużenia a podobno od przyszłęgo roku warunki mają się zmienić. wiecie coś na ten temat? :(
Niestety ja przez to przechodziłem. Mi pomógł przez cały proces przebrnąć adwokat Paweł Marchewka, ma ogromną wiedzę i doświadczenie w tym temacie, jeśli szukasz pomocy to warto się do niego zgłosić tutaj masz stronę jego kancelarii https://www.adwokatmarchewka.pl
ODPOWIEDZ