Terminal płatniczy dla firmy

Zakątek pełen rozmaitości. Nie wiesz, gdzie dopasować wpis, który chcesz dodać? Zajrzyj tutaj.
Awatar użytkownika
mleczko90
Posty: 77
Rejestracja: 30 wrz 2019, 16:35

Terminal płatniczy dla firmy

Post autor: mleczko90 »

Hej
Jestem w trakcie wyboru terminala płatniczego do lokalu gastronomicznego. Zależy mi na niskich opłatach jak chyba każdemu. Wiadomo, że im większy obrót tym niższa opłata od transakcji, ale w tym przypadku miesięcznie obroty będą niskie ze względu na małą, lokalną działalność. Na ten moment jestem zdecydowany na tę firmę http://mofimo.com/. Dodam jeszcze, że fajnie jakby była opcja terminala przenośnego.
kafar
Posty: 193
Rejestracja: 01 cze 2019, 9:37

Re: Terminal płatniczy dla firmy

Post autor: kafar »

Spróbuj może w ramach programu Polska Bezgotówkowa? na rok bez abonamentu możesz mieć. Ta firma współpracuje w tym zakresie https://www.paytel.pl/pl/nasza-oferta/oferta-terminali . Terminale wygodne w użytkowaniu, wysokiej jakości a dzięki nim transakcje wykonywane są sprawnie, szybko i bezpiecznie. Nawet po upływie roku zaproponują dobre warunki współpracy. Mają sensowne koszty i nie wymagają deklaracji wysokości dochodu.
Awatar użytkownika
Albina
Posty: 101
Rejestracja: 18 gru 2019, 2:48

Re: Terminal płatniczy dla firmy

Post autor: Albina »

Mamy w firmie terminal od Polskie ePłatności https://www.pep.pl jesteśmy zadowoleni ze współpracy. Od początku dostaliśmy pomoc w postaci indywidualnego opiekuna, obsługa terminala nie stanowi żadnego problemu :) No i plusem jest to, że mogliśmy wprowadzić program lojalnościowy dla naszych klientów.
Awatar użytkownika
Arlie
Posty: 94
Rejestracja: 17 cze 2019, 14:14

Re: Terminal płatniczy dla firmy

Post autor: Arlie »

I co w końcu kupiłeś? Daj znać co się sprawdziło. Zależy mi na tym bardzo.
Niezależność emocjonalna to potęga, warta milion razy więcej niż niezależność finansowa, która najczęściej pomaga tylko przez pewien czas lub wcale.
Miiśkaa

Re: Terminal płatniczy dla firmy

Post autor: Miiśkaa »

Albina pisze: ↑18 gru 2019, 12:04 No i plusem jest to, że mogliśmy wprowadzić program lojalnościowy dla naszych klientów.
My w przyszłym miesiącu zamierzamy wprowadzić programy lojalnościowe dla pracowników. Zleciliśmy całość jednej firmie https://www.programylojalnosciowe.com.pl/programy-b2b/. Mają bardzo dobre opinie, więc liczymy na szybkie wdrożenie. Odkąd moja znajoma wprowadziła je w swojej firmie, jej sprzedawcy mają lepszą motywację.
ODPOWIEDZ