Tania polisa

Zakątek pełen rozmaitości. Nie wiesz, gdzie dopasować wpis, który chcesz dodać? Zajrzyj tutaj.
Awatar użytkownika
pieknyolek
Posty: 43
Rejestracja: 17 lip 2019, 11:12

Tania polisa

Post autor: pieknyolek »

Jeżeli szukacie taniej polisy ubezpieczeniowej to polecam wam wejśc na stronę http://tania-polisa.com i tutaj poszukać dobrej ;)
Awatar użytkownika
Rapsodia
Posty: 126
Rejestracja: 15 sty 2019, 18:10

Re: Tania polisa

Post autor: Rapsodia »

Bardziej mnie interesują polisy oszczędnościowe , ponieważ takie produkty spełnią moje oczekiwania. Wiem, z Viennalife w swojej ofercie właśnie takie posiada. Najlepszą rzeczą, jaką można zrobić, myśląc o przyszłości, to wykupić ochronę na życie i jednocześnie odkładać pieniądze, które w przyszłości przydadzą się na różne cele. Muszę jak najszybciej umówić się z doradcą w tej sprawie.
Awatar użytkownika
Albina
Posty: 101
Rejestracja: 18 gru 2019, 2:48

Re: Tania polisa

Post autor: Albina »

Też szukałam przez jakiś czas korzystnej oferty dodatkowego ubezpieczenia medycznego i polisy na życie. Jedno i drugie udało mi się załatwić w KDB Pomoc https://kdbpomoc.pl cieszę się, że udało mi się do nich trafić, bo naprawdę znaleźli dla mnie najkorzystniejsze rozwiązanie :)
żuczek

Re: Tania polisa

Post autor: żuczek »

Moim zdaniem dopiero jak porównasz kilka ofert to dowiesz się tak naprawdę, która z nich jest dla Ciebie najkorzystniejsza. Kiedyś jak się okazało słono przepłaciłem, więc teraz sprawdzam wszystko dokładnie przed podjęciem ostatecznej decyzji. Szukając korzystnego ubezpieczenia na życie natrafiłem na ten ranking https://www.rankingubezpieczennazycie.p ... a/145.html . Dowiedziałem się z niego również cennych informacji dotyczących ubezpieczenia lekowego. Takie dla osób chorych to naprawdę dobre rozwiązanie.
Pyś

Re: Tania polisa

Post autor: Pyś »

Każdy człowiek na pewno powinien korzystać z bardzo dobrego ubezpieczenia.Dlatego ja polecam http://kalkulatorocac.pl/ .Sam z tego ubezpieczenia korzystam od dwóch lat i jeszcze nigdy nie miałem z nimi większego problemu. Polecam sprawdzić samemu na ich stronie :)
Awatar użytkownika
baranek
Posty: 189
Rejestracja: 30 cze 2020, 21:57

Re: Tania polisa

Post autor: baranek »

Myślę, że to jest całkiem normalne i zazwyczaj każdy z nas zapewne szuka taniej i dobrej zarazem polisy ubezpieczeniowej. Jak dla mnie bardzo fajną sprawą jest również zrozumienie co ubezpieczenie jako termin w ogóle oznacza. Doskonale to opisano na stronie https://kioskpolis.pl/ubezpieczenie/ i zachęcam każdego do takiej lektury.
łeks

Re: Tania polisa

Post autor: łeks »

kupowaliście kiedyś przez mFind?? Znalazłem u nich najtańszą opcję i przy okazji zakupy OC i AC mam dostać 100 zł zwrotu przez cashback https://www.mfind.pl mają bardzo dużą bazę ubezpieczycieli __________________________________________________________
ułan

Re: Tania polisa

Post autor: ułan »

Jeżeli chcielibyście się dowiedzieć ciekawych rzeczy, na przykład, czy polisa ubezpieczeniowa to jest to samo co ubezpieczenie, to koniecznie sprawdźcie tę stronę: https://superpolisa.pl/faq/czy-polisa-t ... pieczenie/ , gdzie znajdziecie tego typu informacje, a także sprawdzicie wysokość składki dla dowolnej firmy ubezpieczeniowej.
Lereń

Re: Tania polisa

Post autor: Lereń »

Przede wszystkim należy wybrać skuteczną polisę która odpowiednio uchroni nas przed różnymi ewentualnościami. Jeśli jesteście na etapie poszukiwań ciekawych rozwiązań dopasowanych pod swoje potrzeby to na pewno warto tutaj sprawdzić ofertę przygotowaną przez https://unilink.pl/aktualnosci/kocham-t ... ieczeniowy u których znajdziecie sporo przydatnych informacji m.in odnośnie nowego innowacyjnego programu ubezpieczeniowego jakie przygotowali. Mam nadzieję, że podejmiecie racjonalną decyzję dla siebie i ochrony bliskich. Pozdrawiam serdecznie!
Kaśka

Re: Tania polisa

Post autor: Kaśka »

Dobra firma ubezpieczeniowa to https://www.dyktaubezpieczenia.pl/ tutaj sprawdź oferty które Cię interesują. Masz mnóstwo ofert ubezpieczeń nieruchomości. Ubezpieczenia od zdarzeń losowych takich jak pożar, powódź, silny wiatr czy działanie osób trzecich np. zalanie przez sąsiada czy włamanie i kradzież cennych przedmiotów. Tam również ubezpieczysz się na życie, znajdziesz policę OC czy też na czas podróży. Poczytajcie więcej na ten temat na stronie.
Morfera

Re: Tania polisa

Post autor: Morfera »

Albina pisze: ↑26 sty 2020, 1:13 Też szukałam przez jakiś czas korzystnej oferty dodatkowego ubezpieczenia medycznego i polisy na życie. Jedno i drugie udało mi się załatwić w KDB Pomoc https://kdbpomoc.pl cieszę się, że udało mi się do nich trafić, bo naprawdę znaleźli dla mnie najkorzystniejsze rozwiązanie :)
Kierowanie się przy wyborze ubezpieczenia zdrowotnego i ubezpieczenia na życie ceną to jakieś nieporozumienie.. To nie OC, do którego jesteśmy zmuszeni i tak naprawdę w przypadku potrzeby skorzystania z niego wszystko dzieje się bez naszego udziału. Decydując się na ubezpieczenie zdrowotne lub ubezpieczenie na życie (co jest bardzo rozsądne) musimy zrobić wszystko i poświęcić na to na tyle uwagi, aby to ubezpieczenie przyniosło nam w przyszłości faktycznie korzyści.
tokyo

Re: Tania polisa

Post autor: tokyo »

Hej. Ja od bardzo dawna korzystam z usług multiagencji ubezpieczeniowej, w której mam ubezpieczone auta, dom, oraz na życie, a stawki są małe i to w renomowanych towarzystwach. Nazywa się ona Ubezpieczenia, Finanse Aleksandra Indeka-Barańska. To jej dokładny adres: Plac Targowy 7 43-200 Pszczyna oraz strona internetowa: http://indekaubezpieczenia.pl/oferta/ub ... -na-zycie/ Jestem zadowolony z tej agencji, nigdy nie było problemów. Pozdrawiam
ODPOWIEDZ