Tani kurier

Zakątek pełen rozmaitości. Nie wiesz, gdzie dopasować wpis, który chcesz dodać? Zajrzyj tutaj.
Awatar użytkownika
listu
Posty: 166
Rejestracja: 11 mar 2019, 12:01

Tani kurier

Post autor: listu »

Jak można zaoszczędzić na nadaniu paczki? Ostatnio mam wrażenie że dużo płacę
Awatar użytkownika
komandos38
Posty: 5
Rejestracja: 10 maja 2019, 14:16

Re: Tani kurier

Post autor: komandos38 »

Jak najbardziej jest to przydatna rzecz. Fajnie z Twojej strony, że się tym podzieliłeś.
Tylko tak można żyć, żeby zbytnio nie cierpieć. Wierz mi, trzeba przede wszystkim chronić siebie, by uniknąć pocisków zawistnego losu.
Awatar użytkownika
malaga
Posty: 167
Rejestracja: 29 kwie 2019, 15:05

Re: Tani kurier

Post autor: malaga »

Dużo płacisz, a jak nadajesz? Jeśli bezpośrednio to tak może być. Dlatego lepiej korzystać z brokerów kurierskich, tu masz cennik DPD https://www.szybkikurier.eu/cennik-kuriera-dpd . Naprawdę spoko kwoty, bardzo niskie
Awatar użytkownika
katharina
Posty: 107
Rejestracja: 27 lut 2019, 11:03

Re: Tani kurier

Post autor: katharina »

A czy ktoś z was słyszał, bądź współpracuje z firmą kurierską https://www.europaczka.pl/cennik-przesylki-zagraniczne/ ? Widziałam, że zajmują się dostarczaniem przesyłek zagranicą i są ponoć niezawodni w swoim fachu. Mają wieloletnie doświadczenie w tej branży i zajmują całkiem wysoką pozycje na rynku. Zaufało im już wielu ludzi, firm, dlatego nie brakuje pozytywnych opinii na ich temat.
Ostatnio zmieniony 16 cze 2019, 9:12 przez katharina, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
eweran
Posty: 173
Rejestracja: 28 mar 2019, 23:04

Re: Tani kurier

Post autor: eweran »

A o Sendit słyszeliście? Dzięki temu, że to broker to kilku takich najbardziej znanych kurierów macie do wyboru, a i mniej zapłacicie niż bezpośrednio byście przez któregoś wysyłali. Na ich stronie wycenicie swoją paczkę, nadać można online. Super sprawa.
Awatar użytkownika
Winiett
Posty: 221
Rejestracja: 15 sie 2019, 14:37

Re: Tani kurier

Post autor: Winiett »

Cena oczywiście jest bardzo ważna, w szczególności gdy miesięcznie bardzo dużo paczek wysyłacie. Jednak też będziecie musieli dopasować odpowiednią firmę do konkretnych rzeczy, które będziecie wysyłać, mi często zdarza się potrzebować transportu rzeczy znacznie większych niż typowe paczki, szczególnie teraz, przy przeprowadzce firmy. Kompletnie nie wiedziałam jak zabrać się za transport szafy pancernej. Tu na pewno potrzebne jest auto z windą, sama szafa też sporo waży. Pomocne tu będą takie miejsca jak Furgonetka Giełda, można tu znaleźć, a nawet bardziej to same firmy was znajdą, gdy będziecie potrzebować specjalistycznego transportu.
Awatar użytkownika
Dzena
Posty: 1
Rejestracja: 19 gru 2019, 10:48

Re: Tani kurier

Post autor: Dzena »

Zdarzyło mi się, że nie przepłaciłem za przesyłkę ani razu. Ale potem dziewczyna zeznała o brokerach kurierskich, a dokładniej ParcelABC. Tańsze jest wiedzieć. Już samo to sprawia, że ​​taniej jest wybrać firmę kurierską, która będzie odpowiedzialna za przesyłkę. Na przykład w tym roku wysłałem prezenty do Ameryki dla rodziny mojej siostry, korzystając z kurier dpd. Przesyłka dotarła do miejsca przeznaczenia w ciągu zaledwie 5 dni, a ja zapłaciłem może 10 PLN. Nie wiem może to jest promocja na wakacje, ale jest naprawdę tania. Polecam wypróbować, jeśli Ci się spodoba.
Ostatnio zmieniony 17 lut 2020, 7:58 przez Dzena, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Mriolka
Posty: 83
Rejestracja: 08 paź 2019, 7:18

Re: Tani kurier

Post autor: Mriolka »

Nie zawsze jedna firma ma najlepsze ceny na różne przesyłki. Porównajcie sobie różne oferty, można tak znaleźć sporą różnicę w kosztach nadania przesyłki. My w firmie dosyć często wysyłamy większe rzeczy, szczególnie jeżeli chodzi o części samochodowe. Tu tanie palety to bardzo dobra opcja. Pogotowie Paletowe to świetny kurier do przesyłek na paletach. Może wam też przydadzą się wam takie namiary.
Awatar użytkownika
Winiett
Posty: 221
Rejestracja: 15 sie 2019, 14:37

Re: Tani kurier

Post autor: Winiett »

Najlepiej poszukać po prostu najtańszej opcji na wysyłkę paczki. Tu platforma kurierska Furgonetka powinna super się sprawdzić. Jest to wygodna opcja na nadanie paczki z domu. Też można tu liczyć na wiele dodatkowych funkcji jak np. kurier bez drukowania etykiety. Nie każdy musi mieć możliwość wydruku listu przewozowego, a kurier może to zrobić za was.

witamina d przed czy po jedzeniu
Awatar użytkownika
mczay
Posty: 352
Rejestracja: 31 sie 2019, 15:49

Re: Tani kurier

Post autor: mczay »

Wybierając ofertę kurierską warto jest skupić się na tym, aby była jak najbardziej szeroka. Mile widziana jest możliwość wysyłek zagranicznych. Taką ofertę ma firma ze strony: https://www.globbox.net/przesylki_miedz ... jednoczone . Wszystko na korzystnych warunkach, więc naprawdę warto się na nią skusić.
ODPOWIEDZ