Szukanie pracy

Zakątek pełen rozmaitości. Nie wiesz, gdzie dopasować wpis, który chcesz dodać? Zajrzyj tutaj.
Awatar użytkownika
malaga
Posty: 167
Rejestracja: 29 kwie 2019, 15:05

Szukanie pracy

Post autor: malaga »

Witam, od paru miesięcy zastanawiam się nad zmianą pracy (w obecnej mam ostry konflikt z kierownictwem). Proszę poradźcie mi na jakich portalach najlepiej jest szukać pracy.
Awatar użytkownika
listu
Posty: 166
Rejestracja: 11 mar 2019, 12:01

Re: Szukanie pracy

Post autor: listu »

Hej! Moja siostra parę miesięcy temu zmieniała pracę to korzystała z tego portalu https://www.aplikuj.pl/oferta/357002/sp ... F%3Fw%3D12 , tutaj nawet mam zapisaną ofertę specjalisty ds. sprzedaży, bo ona właśnie tym fachem się zajmuje :) Przejrzyj sobie, bo ofert jest naprawdę dużo, aplikować można bezpośrednio przez stronę
Awatar użytkownika
Eliza
Posty: 520
Rejestracja: 08 maja 2019, 23:25

Re: Szukanie pracy

Post autor: Eliza »

Jeśli ktoś z Was byłby zainteresowany szukaniem pracy za granicą, to polecam zajrzeć na stronę https://pl.europa.jobs/. Znajdziecie tam naprawdę mnóstwo ofert z różnych krajów Unii Europejskiej, zarówno dla kobiet, jak i dla mężczyzn, na różnych stanowiskach :)
Awatar użytkownika
lativa
Posty: 68
Rejestracja: 12 cze 2019, 6:10

Re: Szukanie pracy

Post autor: lativa »

Szukanie pracy to z reguły dośc złożony proces i warto się do niego odpowiednio przygotować. Podstawą jest dobre CV, powinno być napisane przejrzyście i oczywiście musi byc autentyczne :) Ważne jest by zadbać o szczegóły takie jak np klauzula w CV https://kreatorzykariery.pl/klauzula_cv/. Gdybyście szukali profesjonalnej pomocy w napisaniu takiego dokumentu to warto skorzystać z oferty Kreatorzy Kariery. Mają duże doświadczenie a przy tym ceny ich usług nie są wygórowane.
Awatar użytkownika
JakubLidwin
Posty: 1
Rejestracja: 02 kwie 2020, 21:59

Re: Szukanie pracy

Post autor: JakubLidwin »

Jeśli masz konflikt ze swoimi przełożonymi, doradzę ci pozostanie w tej pracy. W końcu będziesz mieć problemy ze wzrostem klienta. Po raz kolejny jasne jest, że warto pracować tylko dla siebie. A zlecenia pracy zawsze można znaleźć na własną rękę. W tym celu korzystam z usługi fixly.pl. Bardzo łatwo jest tam znaleźć klientów.
Awatar użytkownika
_RemeK_
Posty: 4
Rejestracja: 05 lip 2020, 11:43

Re: Szukanie pracy

Post autor: _RemeK_ »

Najlepiej chyba poszukać pracy na jakichś portalach internetowych.

ekrany do projektorów
Awatar użytkownika
suza
Posty: 227
Rejestracja: 27 maja 2019, 21:52

Re: Szukanie pracy

Post autor: suza »

Trzeba się dobrze rozejrzeć w necie. Na Fachpracy masz dużo ofert pracy dla przedstawicieli handlowych z całej Polski. Być może zainteresuje cię taka propozycja. Można sporo zarobić. Poza tym jest to ciekawa praca i zazwyczaj wymaga długich podróży do różnych miast.
Aża

Re: Szukanie pracy

Post autor: Aża »

Jednym znalezienie pracy zajmuje więcej czasu, innym mniej, to zależy od kilku czynników. Na przykład jeśli poszukujecie pracy w branży medycznej to jest nawet specjalny portal https://medbra.in/ , gdzie są zamieszczane ogłoszenia w różnych miejscach kraju i też w różnych zawodach związanych z medycyną, nie tylko dla lekarzy.
ODPOWIEDZ