Szkoła tańca Warszawa - Wilanów

Zakątek pełen rozmaitości. Nie wiesz, gdzie dopasować wpis, który chcesz dodać? Zajrzyj tutaj.
Awatar użytkownika
ramsaybolton
Posty: 550
Rejestracja: 05 maja 2019, 21:16

Szkoła tańca Warszawa - Wilanów

Post autor: ramsaybolton »

Witam Was. W tej chwili szukam jakiejś dobrej szkoły tańca z ciekawymi i rozwijającymi zajęciami z tańca. Znajoma poleca mi świetną szkołę w Warszawie: https://royaldance.com.pl/project/nauka ... a-wilanow/ ale przyznam szczerze, że nie mam pojęcia, co tam mogą ciekawego robić małe dzieci :D. Ktoś z was korzystał i może opisać, jak mniej więcej wyglądają takie zajęcia?
Awatar użytkownika
fiona45
Posty: 76
Rejestracja: 19 lip 2019, 22:41

Re: Szkoła tańca Warszawa - Wilanów

Post autor: fiona45 »

Ja widziałam ostatnio fajną ofertę szkoły tańca dla dzieci na https://www.akademiatanca.com.pl/kursy- ... -warszawa/ . Możesz zawsze zapytać o ofertę i przekonać się że takie dzieci też mogą dobrze się bawić na takim kursie i wiele nauczyć.
Awatar użytkownika
kris
Posty: 43
Rejestracja: 05 cze 2019, 18:57

Re: Szkoła tańca Warszawa - Wilanów

Post autor: kris »

Chcemy z narzeczonym nauczyć się pierwszego tańca przed weselem i szukamy dobrej szkoły w Krakowie. Możecie polecić jakieś miejsce? Czy warto udać się na kurs do https://www.szkoladancefloor.pl/o-nas/t ... rzeczonych ?

solar adresy sklepów
Lućka

Re: Szkoła tańca Gdańsk

Post autor: Lućka »

Mam tą niewątpliwą przyjemność, że trafiłam do studia tańca Siemanko w Gdańsku - https://www.siemankostudio.pl/grafik-zaj%C4%99%C4%87 . Wszystko to zawdzięczam mojej przyjaciółce, która mnie namawiała prawie pół roku a jak skutecznie się opierałam. Użyła podstępu i umówiłyśmy się do kina właśnie tam gdzie ona tańczy. Do kina nie poszłam a zapisałam się na tańce. Powyżej podrzucam link do grafika zajęć - gdyby ktoś chciał skorzystać.
ODPOWIEDZ